Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Komis Nieszporek Prośba O Opinie


Madalena

Rekomendowane odpowiedzi

no to droga Magdo.. ja proponuje sie nie przypalać na maxa i nie kupować teraz na szybko sprzęta przy dobrych wiatrach to moze z 1000 km zrobisz...a tak to masz 4 msc na szukanie czegos fajnego i za dobre pieniadze:jesli chodzi o biale motocykle, to zostaje Ci:hornetkawaski Z 750 (bije na głowę Hornetke ale musialabyc sie przymierzyc i przejechac)gladius (rozne wariacje kolorystyczne z bialym i fajny bo malutki ale moca nie grzeszy.Triumph Street triple biały (bije wszystkie te sprzęty na głowe), ale rownież musialabys sie przymierzyc ja bym z tych wszystich kupil street triplaZastanow sie dobrze i nie napalaj na juz bo masz na to 4 miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie tylko spokojnie jestem ogromnie wdzięczna za odzew z Waszej strony,jak to kobieta upatrzyłam sobie jednak biały kolor (może niesłusznie, może nie ma to większego znaczenia ale jakoś do niego mnie ciągnie:)
My jesteśmy bardzo spokojni: prowadzimy męską dyskusję na temat naszej pasji jaką są motocykle, dzieląc sie wzajemnie naszymi doświadczeniami he heAch te kobiety: kolorDobrze, że Was kochamy bo zrozumieć trudno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to droga Magdo.. ja proponuje sie nie przypalać na maxa i nie kupować teraz na szybko sprzęta przy dobrych wiatrach to moze z 1000 km zrobisz...a tak to masz 4 msc na szukanie czegos fajnego i za dobre pieniadze:jesli chodzi o biale motocykle, to zostaje Ci:hornetkawaski Z 750 (bije na głowę Hornetke ale musialabyc sie przymierzyc i przejechac)gladius (rozne wariacje kolorystyczne z bialym i fajny bo malutki ale moca nie grzeszy.Triumph Street triple biały (bije wszystkie te sprzęty na głowe), ale rownież musialabys sie przymierzyc ja bym z tych wszystich kupil street triplaZastanow sie dobrze i nie napalaj na juz bo masz na to 4 miesiace
Do Triumpha to ja próbowałam się przymierzyć ale mam problem z wysokościa siodła, sięgam na palcach, ledwo ledwo, a to dla mnie zbyt mało żeby czuć się pewnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Triumpha to ja próbowałam się przymierzyć ale mam problem z wysokościa siodła, sięgam na palcach, ledwo ledwo, a to dla mnie zbyt mało żeby czuć się pewnie
jesli siedzialas na streecie (675) a nie na speedie (1050) i jest za wysoki to mysle, ze z Z750 bedzie podobny problem bo jest podobnej budowy..pozostaje Ci hornetka lub gladius 650, ktory jest najmniejszy z tych wszystkich sprzetow i co wazne. ma silnik V, czyli ze kreci sie od dolu. ma natomiast duzo slabsza gore... aa escze jest er6its all up to You jesli chcesz koniecznie bialego, to jutro zadzwonie do kogos z rybnika i poproszę o dokladne dowiedzenie sie o ten motocykl.. porozmawiam nawet z Marianem..co do transportu, to jak juz sie zdecydujesz i bedziesz chciala przewiezc moto, to daj znac.. zalatwi sie transport jakas firma spedycyjna.. Znajoma pracuje w logistyce i jak szukalem transportu z wawy do katowic to w ciagu 30 minut miala z 20 ofert, wybralem najtansza.. koles przyjechal po 3 godzinach i w nocy byl w katowicacc 9kosztowalo mnie to 180 zl).. fajnie ze oni jedza i biora czesto cos " przy okazji"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wybór padł jednak na białego horneta od NIESZPORKA no Panowie trzymajcie kciuki zadatek wpłacony moto przy dobrych wiatrach będzie na koniec tygodnia zobaczymy czym szalona czy w niedzielę urodzona
no to jesli Ci go ktos ogladal to super.. jesli wplacilas zadatek na podstawie zdjec, to gratuluje odwagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłaś zadatek nie oglądając go?Chyba za mocno Cię cyce pieką na motocykl. Niezrozumiałe jest to dla mnie tym bardziej, że zimą nie będziesz jeździć.
Widać, że długo Myślałeś zanim Napisałeś ...zima to chyba jednak dobra pora na zakupy chociażby ze względu na ceny, z tego co obserwowałam przed sezonem rosną, ale Może Masz inne zdanie, Twoje prawoUmowa ustna jest również umową, a każda umowa opiera się na opisanym stanie faktycznym. Zadatek natomiast jest formą zagwarantowania kupna - formą umowy przedwstępnej. W przypadku niewywiązania się przez którąś ze stron z jej warunków podlega on zwrotowi w podwójnej wysokości.Wydaje mi się, że sprzedawca, któremu zależy na opini i klientach, bo przecież z nich żyje, nie będzie jechał 500 km w jedną stronę aby pokazać mi trupa (przed sfinalizowaniem transakcji obejrzy go mój mechanik), którego nie wezmę i dodatkowo będzie narażał się na:- moje odstąpienie od umowy i żądanie zwrotu zadatku (w formie pisemnego wezwania do zapłaty)- ewentualną sprawę w sądzie- negatywną opinię na wszystkich możliwych forach motocyklowychMoja decyzja jest ryzykowna mam tego świadomość ale nie jest całkowicie pozbawiona sensu jakby mogło się Wam wydawać. A o moje cyce "kolega" niech się nie martwi, mają sie świetnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cycami taki joke A umowa.... na tzw. "gębę" to żadna umowa. Z chłopem się nie widziałaś i umowy przedwstępnej nie spisaliście?Druga sprawa. Jeśli zadatku wpłaciłaś mu 1000zł to i tak facet nic nie traci jadąc nad morze z motocyklem i wracając z nim - prócz czasu.A narażenie się na złą opinię.... Facet taką już u niektórych ma, bo trupami handlował, więc co ma do stracenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze ze ten sprzet jest mina, bo moze sie okazac swietnym egzemplarzem tzw "igielka", ale..wplacilas komus 1000 zl zadatku, a ktos Ci go wiezie 500 km.. a co bedzie jak zobaczysz na zywo i powiesz ze nie chcesz??? pan wystawia Ci fakture za transport motocykla (np 2 zł za km)... i jescze mu bedziesz musiala doplacic..a w umowy ustne wierze to mozna wierzyc tylko gargamelowi, ktory twierdzi ze chce wylapac smerfy w lesie.ogolnie napalilas sie jak łysy na grzebien i musialas kupic hehe...sezon sie wlasnie skonczyl, niepredko sie zacznie i nie musisz sie obawiac wzrostu cen (bo one wzrosna dopiero za jakies 4-5 msc), a w sumie moglas nawet przetrzymac 1-2 msc i sie potargowac bo naprawde na to jest mnostwo czasu.ogolnie to juz moge Ci tylko zyczyc powodzenia w udanym juz zakupie i na przyszlosc.. nie napalania sie strasznie bo sie kiedys na tym przelecisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy się napaliłam na to moto - pewnie, taki biały hornet to moje marzenie,kiedyś sobie obiecałam, że jak będe mogła to swoje marzenia będę realizować, teraz mogęczy taki sposób kupowania jest ryzykowny - pewnie że jest, ale zdecydowałam się zaryzykowaćmoje szanse to 50%, że się uda i 50%, że nieCenę moto wynegocjowałam razem z transportem. Nie tylko ja ryzykuję, facet nie wie co będzie tu na miejscu, też mi zaufał. Może ryzykuje mniej, a może podobnie.Zobaczymy czy się uda, poinformuję Was o tym jak poszłoA do tej pory, BŁAGAM pozwólcie mi się cieszyć i wierzyć że wszystko będzie OK Niezależnie od tego jak to się skończy jestem Wam ogromnie wdzięczna za odzew i wszelkie opinie i rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje odwagi. Kupować sprzęta na podstawie fotek..pierwszy raz słyszę.Było paru chętnych..motorek by zobaczyli i ocenili.
Nadal są i może uda się to zorganizować w sobotęTaka forma zakupu to nie mój debiutMotocykl dla siostry kupowałyśmy tak samo, zdjęcia, uzgodnienia przez telefon i facet przywiózł go z Bielska Białej bez wcześniejszego oglądaniawszystko było super, dostał kasę - obie strony zadowoloneNie każdy jest złodziejem i krętaczem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy może są i "ciężkie", o wielu wałkach się słyszy, "miny" w tym sezonie widziałem, ale były to motocykle kilkunastoletnie oglądane dla Siebie i nie tylko.Trzeba być dobrej myśli!
Jakbyś szukał nowszego sprzętu to też byś znalazł miny , wypadki i kiepskie naprawy dotyczą wszystkich sprzętów bez względu na wiek !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mi się właśnie przypomniałodwa lata temu sprzedawałam maxi skuterwystawiłam go na allegro opisałam wszystko co i jakzadzwoniłą dziewczyna z Wrocławia, zobaczyła zdjęcia, pogadałyśmy i kupiła na tzw. telefonskuter wysłałam jej KAT-em dotarł drugiego dnia i też była zadowolonanie jestemn jedyna, może to taki damski sposób robienia zakupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.