Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Komis Nieszporek Prośba O Opinie


Madalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję za opiniesen z powiek spędza mi nastepujący przystojniak http://nieszporek.otomoto.pl/honda-inny-hornet-M1489235.htmlodległośc nie pozwoli mi jednak pojechac i obejrzeć więc kupowałabym w ciemno (na tzw. telefon) dlatego tak zależy mi na potwierdzeniu czy można NIESZPORKOWI zaufać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opiniesen z powiek spędza mi nastepujący przystojniak http://nieszporek.otomoto.pl/honda-inny-hornet-M1489235.htmlodległośc nie pozwoli mi jednak pojechac i obejrzeć więc kupowałabym w ciemno (na tzw. telefon) dlatego tak zależy mi na potwierdzeniu czy można NIESZPORKOWI zaufać
Pudelsi śpiewali WIARA JEST JAK DUPA TRZEBA JĄ MIEĆ ...a co do Mariana to przypomniało mi się że kupowałem u niego przekaźnik , cenę ustaliłem przez telefon a po przyjeździe Marian podbił cenę o 10 zł w górę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Helmutów to ja sama raczej nie pojadę U NIESZPORKA nawet nie mam kogo wziąć do oględzin motocykla,wyjęte dwa dni na podróż też mnie blokują (praca)Moje oględziny też niestety niewiele warte, chociaż całkiem zielona nie jestem, raz dałam się naciąć i to wystarczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez telefon motocykl to tylko z salonu bym kupił.Już na pewno masz bliżej do Helmutów, a tam więcej takich Hodek do wyboru.
Przez telefon to pizze można kupić i też nie ma gwarancji, że dobra będzie.Moim zdaniem ten motorek jest bardziej interesujący:kupiony w Polsce, parę dodatków ma, gwarancja; oczywiście trzeba jechać i sprawdzić .. : klik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bardzo dziękuję już tam dzwonię
hmmm nowka z przerysowanym blotnikiem i zmieniona kierownica.. hehe no to faktycznie ideal Magdo.. jak to bywa z kotem w worku, sprzeta trzeba pierwsze obejrzec... . niech ktos obada ta z katowic (moge ja), niech ktos z rybnika obada ta od nieszporka i bedzie git.marian wg mnie poprawil znacznie jakos przywozonych sprzetow i obecnie nie moze sobie pozwolic na buble... w koncu firma sie rozwija..a w 3m szukalas?masz przeciez pomirskiego, masz kilka innych malych serwisow. chlopaki z inter motorsu z rumi maja uklad z jakims handlarzem z jakiejs wsi na kaszubach (gosc podobno ma fajne motorki)..przeciez spokojnie cos mozesz znalezc za oknem pada snieg. jest zima, ogolnie nie chce sie ruszac z domq wiec na szukanie masz czasu a czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nowka z przerysowanym blotnikiem i zmieniona kierownica.. hehe no to faktycznie ideal Magdo.. jak to bywa z kotem w worku, sprzeta trzeba pierwsze obejrzec... . niech ktos obada ta z katowic (moge ja), niech ktos z rybnika obada ta od nieszporka i bedzie git.marian wg mnie poprawil znacznie jakos przywozonych sprzetow i obecnie nie moze sobie pozwolic na buble... w koncu firma sie rozwija..
tak się składa że to ja sprzedaję ten motocykl, że jest w idealnym stanie tego nigdzie nie napisałem ? bo po idealny to zapraszam do salonuKierownicę zmieniłem z oryginalnej na szerszą bo taki miałem kaprys lepiej mi się jezdzi oryginał dodaję do motocykla (kiera była zmieniana w MOTOHYBRID, także Chłopaki z serwisu mogą potwierdzić ze oryginalna kierownica niebyła pogięta lub coś w tym stylu) Rysa na błotniku jest efektem wstawiania do garażu i zahaczenia o metalowy kątownik wystający z półki garażowej.Zresztą z miłą chęcią zapraszam do oglądnięcia sprzęta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nowka z przerysowanym blotnikiem i zmieniona kierownica.. hehe no to faktycznie ideal niech ktos obada ta z katowic (moge ja),
Zbadaj motorek dokładnie, ciekawy jestem czy "członek" Forum nie ładuje nas w konia. Kierownicę można zmienić, kwestia gustu niekoniecznie dzwona. Ale ostrożności nigdy nie za wiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownicę zmieniłem z oryginalnej na szerszą bo taki miałem kaprys lepiej mi się jezdzi oryginał dodaję do motocykla (kiera była zmieniana w MOTOHYBRID, także Chłopaki z serwisu mogą potwierdzić ze oryginalna kierownica niebyła pogięta lub coś w tym stylu) Rysa na błotniku jest efektem wstawiania do garażu i zahaczenia o metalowy kątownik wystający z półki garażowej.
zartowalem ;) widzialem Twoje moto chyba juz i jest calkiem calkiem.. Jesli masz ksiazke serwisowa z wbitymi wszystkim przegladami (1000, 6000,) i ten 6000 km nie jest ostatni np z marca heh to znaczy ze masz super sprzeta na sprzedaz i magda z 3m moze go spokojnie kupowac w ciemno..a co do szerszej kierownicy to sam takowa polecam bo moto jest wtedy duzo poreczniejsze..szkoda tylko ze rozwierciles org wydech a nie kupiles jakiegos akcesoryjnego.. a co do katalizatora, to pewnie sie mozna tylko tyle przyczepic ze moto do 3-4 tys pewnie zbiera sie gorzej niz z katalizatorem.. no ale za to zapewne ladniej gada co do takich motocykli, to rozwazylbym jednak Z750 bo sie duzo lepiej zbiera i ogolnie jest tansze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zartowalem ;) widzialem Twoje moto chyba juz i jest calkiem calkiem.. Jesli masz ksiazke serwisowa z wbitymi wszystkim przegladami (1000, 6000,) i ten 6000 km nie jest ostatni np z marca heh to znaczy ze masz super sprzeta na sprzedaz i magda z 3m moze go spokojnie kupowac w ciemno..a co do szerszej kierownicy to sam takowa polecam bo moto jest wtedy duzo poreczniejsze..szkoda tylko ze rozwierciles org wydech a nie kupiles jakiegos akcesoryjnego.. a co do katalizatora, to pewnie sie mozna tylko tyle przyczepic ze moto do 3-4 tys pewnie zbiera sie gorzej niz z katalizatorem.. no ale za to zapewne ladniej gada co do takich motocykli, to rozwazylbym jednak Z750 bo sie duzo lepiej zbiera i ogolnie jest tansze ...
co do przeglądu to właśnie popatrzyłem sobie w książkę i ostatni przegląd przy 6038km był robiony 16.06.2009 w Honda Sikora w B-B szersza kierownica poręczność na plus, tak jak napisałeś co do katalizatora, nie odczułem jakiegoś dramatycznego spadku elastyczności, po wspawaniu go z powrotem motocykl nawet z przerobionym tłumikiem końcowym będzie cichy jak oryginał z fabryki, testowane motocykl wystawiłem tak dla sprawdzenia jakie będzie zainteresowanie, chociaż jeśli znajdzie się poważny kupiec to go sprzedam, bo zachorowałem na SM i takowe sobie w przyszłym sezonie zamierzam sprawić pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zartowalem ;) co do takich motocykli, to rozwazylbym jednak Z750 bo sie duzo lepiej zbiera i ogolnie jest tansze ...
Fajne mi żarty Znałeś motocykl a poddałeś w wątpliwość jego bezwypadkowość.Hornet czy Z750? Honda: silnik sprawdzony, nie do zajechania, super prowadzenieKawasaki: osiągi dobre, trwałość.. nie wiem.. Ale odbiegamy od tematu: dziewczyna chce Horneta kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko spokojnie jestem ogromnie wdzięczna za odzew z Waszej strony, jest on ogromnie pomocnyrozmawiałam już w sprawie czarnego przystojniaka ze zmienioną kierownicą (będę myśleć)jak to kobieta upatrzyłam sobie jednak biały kolor (może niesłusznie, może nie ma to większego znaczenia ale jakoś do niego mnie ciągnie:) co do NIESZPORKA, otrzymałam już propozycję od jednego z Panów, że może obejrzeć białego horneta p.; w sobotę. Mam zatem pytanie, czy któryś z Was mógłby rzucić na niego okiem wcześniej, np. jakoś w tygodniu ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne mi żarty Znałeś motocykl a poddałeś w wątpliwość jego bezwypadkowość.Hornet czy Z750? Honda: silnik sprawdzony, nie do zajechania, super prowadzenieKawasaki: osiągi dobre, trwałość.. nie wiem.. Ale odbiegamy od tematu: dziewczyna chce Horneta kupić.
Co do mojego wyboru, to na hornecie jechałam i czuję się na nim FANTASTYCZNIEZ750 jest mi zupełnie obcy Ważę 50 kg i mam 164 wzrostu - więc Sami Widzicie - wyboru to ja nie mam dużego co do modeli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nowka z przerysowanym blotnikiem i zmieniona kierownica.. hehe no to faktycznie ideal a w 3m szukalas?masz przeciez pomirskiego, masz kilka innych malych serwisow. chlopaki z inter motorsu z rumi maja uklad z jakims handlarzem z jakiejs wsi na kaszubach (gosc podobno ma fajne motorki)..Szukam, szukam im bliżej tym lepiej:)u pomirskiego NICna 3m - na razie nic (dałam hasło, że szukam takiego)co do inter motors - to jutro do nich zadzwonię, może coś mi powiedzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oglądałaś na żywo, ale Hornet w wersji czarnej jest po prostu najładniejszy. Do tego masz pewny egzemplarz od Skotniola, który o ile pamiętam to sprzedaje tylko po to żeby kupic Triumpha, a nie dlatego że moto integrowało się z drzewem ;)
Czarnego horneta (siostry) oglądam co dzień w garażu i jest cudny przyznajęna nim też właśnie jechałam Poważnie rozważam moto od Skotniola, problem mam z transportem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oglądałaś na żywo, ale Hornet w wersji czarnej jest po prostu najładniejszy. Do tego masz pewny egzemplarz od Skotniola, który o ile pamiętam to sprzedaje tylko po to żeby kupic Triumpha, a nie dlatego że moto integrowało się z drzewem ;)
miał być Speed Triple i jeszcze kiedyś na pewno będzie jak fundusze pozwolą na 2 moto w garażu ostatnio miałem okazję się przejechać na WR-ce 450 przerobionej na SM i bajka jak dla mnie, dlatego też będzie coś z rodziny supermoto dla odmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.