Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakie Swiece Do Suzuki Srada Z 99


maciek20x

Rekomendowane odpowiedzi

to ja nie wiem gdzie i w jakich cenach kupowales heh... a jak z dostawa bylo? gratis? bo normalnie przy takich pierdolach nie oplaca sie sprowadac.kupilem fajne buty na ebay za 5 usd.. wysylka kosztowala 40 usd
nie spoko wysylka cos 5 funciakow kosztowala normalnie w listem dostalalem a nie paczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 to trochę przesadziłeś to nie 1000RR Za 160zł już je bez problemu dostaniesz Ps: Co do CR9E to też bez problemu za 90zł kupisz komplet !!
w moim przypadku to musze albo na allegro kupic albo w jakims sklepie wysyłkowym ....wiec takie teksty ze 250 to troche przesadziłem i to nie 1000rr to sobie daruj, bo taka cena mi wyjdzie....a co do CR9E za 90zł wole dodac 30zeta i mniec irydowe z UK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku to musze albo na allegro kupic albo w jakims sklepie wysyłkowym ....wiec takie teksty ze 250 to troche przesadziłem i to nie 1000rr to sobie daruj, bo taka cena mi wyjdzie....a co do CR9E za 90zł wole dodac 30zeta i mniec irydowe z UK
Człowieku CR9EIX 4 szt 160zł + 9zł max wysyłka to nie 250zł !!!!!!!!A w takiej cenie świecami mogę Cię zasypać !! Wiec nie mam się czego darować,bo chyba bzdur nie pisze !!!! A że ktoś daje nawet 500 zł to już nie moja wina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w tej cenie to chyba podróba, albo taka co "z tira spadła".
Radzę zmienic lekarza i leczyc się na oczy czy głowę !!Bo z tira chyba sam spadłeś !!Inaczej już na ten post nie mogłem napisac. Na forum zawsze znajdzie się ktoś co nie wie co napisac i właśnie pisze takie głupoty!!Nigdy nie widziałem i nie sprzedawałem NGK podróbek.Może tobie coś takiego sprzedali Ale ja wszystkie NGK mam made in Japan i na każdą jest paragon lub FV !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku po prostu brak mi słów !!Jeśli mam sklep i serwis to niby skąd je biorę prosto z Japonii ??Logiczne ,że z hurtowni Co wymieniłeś i pisze Ci po raz ostatni 40zł szt oryg japan paragon faktura co sobie życzysz a sztuk tyle ile zapłacisz tyle masz nawet wagon !! Ps co do obrażania jak byś miał sklep a bym Ci powiedział w ciemno,że handlujesz podróbkami i towarem co spadł z tira czo odebrał byś to jako pochwałę ,komplement ???? Nie bardzo,więc,się nie dziw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku po prostu brak mi słów !!Jeśli mam sklep i serwis to niby skąd je biorę prosto z Japonii ??Logiczne ,że z hurtowni Co wymieniłeś i pisze Ci po raz ostatni 40zł szt oryg japan paragon faktura co sobie życzysz a sztuk tyle ile zapłacisz tyle masz nawet wagon !!
Podziel się ta super hurtownią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.