Jump to content
Sign in to follow this  
-Mario-

Kombik

Recommended Posts

Witam, kupiłem używany kombinezon z alpinki, nie miałem możliwości przymiarki kurtka dobra ale spodnie strasznie na tylku rozciągnięte. Ma może ktoś namiary na jakiś zakład gdzie zwężają kombiki ? albo jakiś niedrogi kuśnierz?? Pozdrawiam

jak chcesz mieć dobrze zrobione to będziesz mial problem, zwłaszcza że sezon w pełni. Ze sportowymi kombikami jest ten knif, że są uszyte z kilku kawałków skóry i żeby coś sensownie przerobić trzeba caly kombik rozpruć wszystkie kawalki symetrycznie/proporcjonalnie skrawać. w Imielinie/Chelmku jest firma ktora może się tego podjąc ale poza sezonem i to jeszcze będziesz musiał się naprosić ich o to. Tak to kuśnierze albo nie chcą się podejmować albo nie mają odpowiedniej maszyny do grubej skóry, jest jeden punkt w Bedzinie ale mają akurat maszynę w serwisie- jak będą mieli sprzęt naprawiony to dam Ci namiar.

A ja bym to olał, ma być funkcjonalne a nie dobrze wyglądać. Zresztą jak ja kupiłem kombik 3 lata temu na miarę to teraz w niego wchodzę tak że wyglądam jak krewetka;). Poczekaj może przypakujesz i będzie leżał jak ulał

jak siedze na moto jest świetnie ale jak wstane to mam w udzie za duzy i wisi ta tylku jak ta lala ;/ diobol nie dam rady ;p

a jaki model kombika masz? bo u mnie tez w alpinie na tylku jest za duzy niestesty choc go przymeirzalem i wiekszy i mniejszy rozmiar to ten pasowal najlepiej, kurtka jest idealna mimo ze sie odrobine rozbila ale spodnie sa jakies za duze od poczatku (na lydkach udach i tylku) wiec to moze norma w tych modelach. ale wiem ze lepsze (drozsze) modele leza duzo lepiej jak chodzi o spodnie.

tutaj masz numer od kumpeli która już przerobiła parę kombików jets z Bobrownik czyli niedaleko=Asia 886613204

ja mam ten sam problem ale potrzebowałbym powiększycbo w rozmiar kombika 60 juz sie nie mieszczeto znaczy mieszcze ale nie moge sie zapiąća jak sie zapne to nie moge oddychać

tutaj masz numer od kumpeli która już przerobiła parę kombików jets z Bobrownik czyli niedaleko=Asia 886613204
wielkie dzięki wiem gdzie to mam tam znajomego maruda, napewno sie do niej odezwe ;) Fabio no i na jednego za duże a na drugiego za małe

i zapytaj przy okazji jak tam bedziesz czy mój kombik powiększy chociaż o 3 numery ??bo jak nie to tylko mi pozostanie go sprzedac i smigac w textylach