Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kupuje Autobus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chce kupić Hajkę konkretnie tę;http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1289897W tym temacie jestem zupełnie zielony, jeżeli ktoś może coś na ten temat napisać, to bardzo proszę (wiem że Dragon ma). Wydech wygląda na kompletny akrop, bo jedna tuba, ale jak pisałem mogę się mylić bo , itd. Kupić chce na wczoraj, także jeszcze raz proszę o rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu można poradzić.Na zdjęciach wygląda fajnie. Ale oglądać trzeba na żywo.Osobiście uważam, że pojedyńczy wydech w Hayce to porażka, choćby nie wiem jakiej firmy był.Przebieg zadziwiająco niski (ja mam ten sam rocznik i ponad 60 tyś. km).Cena adekwatna do rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli chodzi o temat to najlepiej sobie kup taki co by dużo ludzi pomieścił.
Ty do kogo ten tekst miał być, bo jak do mnie to dupę możesz poparzyć szybciutko !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co taka zmiana szybka szefie?? nie dawno motór kupiłes a tu juz zmiana. gotowy jestes na taka maszyne??a co do tematu o dragon ma racje. 4 w 1 to kaszana. haja musi miec 4w2co do przebiegu to jak na jazde turystyczna to troche brakuje kilosów. ja mam 41 tys a motocykl jezdzony od polowy 2002r. to wychodzi srednia ok 6000km a tu chłop niby turystycznie a ma bez mała połwe tego. smierdzi mi to.poza tym jak salon PL to powinna byc ksiażka, chociaz na pierwsze 2-3 lata. wezmiesz te przebiegi i wyciagniesz srednia. jak ksiazki niema albo pies pogryzł czy tam dziecko potargało to ja osobiscie bym podziekował panu serdecznie za maszyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam pierdolicie pany oczywiście sorry Mnie tam się podoba hayaba 4x2x1 kwestia gustu nie będę się wypowiadał na temat tego motocykla, bo się przejechałem parę kilosów więc mogę powiedzieć tyle na mój marny wzrost w ***j wygodny (kanapa), silnik w **j elastyczny jak guma od majtek ale powiedz mia Andrzejku na co Ci takie moto???Rzadko tu wchodzę ale ostatnio chyba kupiłeś cbr f 4 i, i co już zabrakło mocy po zephirze kawie , czy drogi za dziurawe czy jaki ***j Nie obraź się, bo się szybko obrażasz Sorry , bo jestem pijany ale wytłumacz mi o co ci biega jutro zrozumiem na bank / Na forum nie używamy wulgaryzmów! /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiedz mia Andrzejku na co Ci takie moto???Rzadko tu wchodzę ale ostatnio chyba kupiłeś cbr f 4 i, i co już zabrakło mocy po zephirze kawie , czy drogi za dziurawe czy jaki chuj Nie obraź się, bo się szybko obrażasz Sorry , bo jestem pijany ale wytłumacz mi o co ci biega jutro zrozumiem na bank
Hajka jest dla kumpla, mieliśmy dzisiaj po nią jechać, ale pojedziemy w piątek. Jakaś krętanina tam jest bo baba odebrała dwa dni z rzędu telefony: a to męża nie tu, a dupa to dupa tamto, mąż będzie w piątek ale od dziś rana będzie miał telefon i inne podobne pierdoły. Kumplowi mówiła że moto po lekkim szlifie ale już zrobione, dla mnie że igła W każdym bądź razie dzięki chłopy za rady, ale kumpel się tak na nią spalił że chyba łyknie - zobaczymy. No i nie obrażam się tylko wku*wiaja mnie durne teksty bez związku, ot co. ;) Apropos mojej F4, to SPRZEDAJĘ (zajżyj do działu giełda)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Autobus, czy autokar? Myślę, że autokar to bardzo dobry biznes, bo można wozić bardzo dużo ludzi w dalekie trasy, a jest to bardzo opłacalne, bo w niektórych większych miastach typu Rzym, Paryż, ciężko jest się poruszać samochodem, więc żeby tylko wysadzić ludzi w stolicy, zostawić autokar na parkingu i zwiedzać świat, to bardzo korzysta oferta :D

_______________________
busy z polski do holandii

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, phowe napisał:

Autobus, czy autokar? Myślę, że autokar to bardzo dobry biznes, bo można wozić bardzo dużo ludzi w dalekie trasy, a jest to bardzo opłacalne, bo w niektórych większych miastach typu Rzym, Paryż, ciężko jest się poruszać samochodem, więc żeby tylko wysadzić ludzi w stolicy, zostawić autokar na parkingu i zwiedzać świat, to bardzo korzysta oferta :D

_______________________
busy z polski do holandii

To jakaś masakra ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.