Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Xena Blokady


Kostek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam taki problem ;/ Chce zakupic blokade na tarcze i nie wiem jaka Mysle o XENA z alarmem ale nie wiem czy jest warta tych pieniedzy i czy alarm w niej zamontowany nie bedzie wyl z byle powodu od podmuchu wiatru bo to bedzie uciazliwe a slyszalem ze i takie przypatki sa.Chetnie wyslucham waszych opin na temat blokad XENA dzieki wielkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja kiedys polecałem blokade na tarcze xena bo spelniała moje oczekiwania ale teraz no niestety zepsuła mi sie niepotrafie jej zamknąć dobrze ze nie na tarczy mi została nie mówie to o tej z alarmem tylko o zwykłej prostej za 30 plnów no i podpinam sie do pytania co jak nie naxa tylko nie proponujcei abusa za ogromne pieniadze no chyba ze naprawde jest wart tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena i ABUS to czołowe zabezpieczenia - ale i drogie.Sprawdź, ale w zabezpieczeniach z alarmem mozna też je zamykać nie włączając alarmu. Alarm, sam dźwiek, nic w zasadzie nie daje, może tylko sąsiadów wkurzać. Dwóch chopa ze sztylem od kilofa mogą Ci go przetransportować i z tym wyjacym alarmem. Ale jako przypominajka dla Ciebie, ze masz koło unieruchomione, jest bezcenna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Xene, alarm jest dobry, bo jak zapomnisz że założyłes blokade i chciałbyś ruszyć, to ci o tym przypomni ;) i obejdzie się bez uszkodzeń, a zdażały się takie przypadki. Żaden wiatr nie włączy ci alarmu, chyba że tak zamontujesz Xene na tarczy, że objedzie pod wpływem mocnego wiatru to wtedy sie alarm włączy.Ogólnie polecam. Zawsze to jakieś dodatkowe zabezpieczenie, niektórych amatorów cudzych własności odstraszy, reszty nic nie odstraszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda blokada jest dobra ale sa malo wygodne, ja uzywam moto-alarmu z blokada zaplonu i... pokrowcastawiam moto przy ulicy i zakrywam po same kola. Nikt sie nawet na to nie spojrzy.Jak w zeszlym roku zostawialem moto odkryte to bez przerwy ktos sie tam krecil ... a to na licznik zobaczyc a to dyskusja o odstajacych crash-padach. to siektos nachylil z rozpieta kurtka i szlifowal zamkniem po baku... same przyjemnosci. Teraz jest luz. Nikt sie tym nie interesuje a zeby zobaczyc co jest pod tym to trzeba zdjac pokrowiec. a o tym niewielu mysli bo za to juz mozna "zebrać". Przechylenie moto do pionu spowoduje wlaczenie sie alarmu.ps. przed mocherami z wielkimi tasiami przepychajacymi sie po chodnikiem tez chroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem średnio zadowolony z Xeny. Trzeba ją bardzo starannie zakładać, bo lubi się włączyć fałszywy alarm Szczególnie, jak jest bardzo wilgotno czy pada deszcz. Trochę poprawia sytuację dokładne wyczyszczenie lusterka znajdującego się w środku, ale po kilku dniach znów staje się "przewrażliwiona".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja xena padła po kilku miesiącach użytkowania i funkcjonowała jedynie jako blokada bez alarmu. Zdecydowanie nie polecam. Bardzo częste fałszywe alarmy a w ostateczności brak możliwości rozbrojenia alarmu (blokada cały czas włączona i drząca mordę całą drogę w plecaku - beznadziejny produkt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem xene z alarmem za 220 z przesyłką i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze nigdy nie włączyła mi się w plecaku czy jak była niezałożona na moto. Jedyną wkurzającą sprawą jest fałszywy alarm jak tarcza jest nagrzana i się kurczy Wtedy lubi sobie pokrzyczeć. Ogólnie polecam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja xena padła po kilku miesiącach użytkowania i funkcjonowała jedynie jako blokada bez alarmu. Zdecydowanie nie polecam. Bardzo częste fałszywe alarmy a w ostateczności brak możliwości rozbrojenia alarmu (blokada cały czas włączona i drząca mordę całą drogę w plecaku - beznadziejny produkt).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena nie jest zła. Miewa czasem swoje humory - zdarzyło mi się, że piszczała w schowku pod siedzeniem przez całą droge, ale to była moja wina. Jak lusterko jest wyczyszczone i bateria naładowana to absolutnie nic się z nią nie dzieje i doskonale spełnia swoje zadanie.Teraz myśle, żeby dołożyć jeszcze alarm informujący zdalnie że coś się dzieje z moto - nie wiem tylko jak w praktyce wygląda zasięg takiego rozwiązania wewnątrz budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.