Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 24881


carlakolumna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Jako kobitka oczywiÂście standardowy problem Ale pomijajÂąc walory wizualne... Mam na oku dwie kurtki : - Wintex Lady Urban 2008 - Modeka VirginiaOczywiÂście Modeka by mi pasowaÂła no ale ze wzglĂŞdu na cenĂŞ zastanawiam siĂŞ nad tÂą drugÂą (jakby nie patrzeĂŚ prawie poÂłowa ceny). W zwiÂązku z tym prosiÂłabym o opinie czy warta zainteresowania jest Wintex Lady Urban?Dzieki z gĂłry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Jako kobitka oczywiÂście standardowy problem Ale pomijajÂąc walory wizualne... Mam na oku dwie kurtki : - Wintex Lady Urban 2008 - Modeka VirginiaOczywiÂście Modeka by mi pasowaÂła no ale ze wzglĂŞdu na cenĂŞ zastanawiam siĂŞ nad tÂą drugÂą (jakby nie patrzeĂŚ prawie poÂłowa ceny). W zwiÂązku z tym prosiÂłabym o opinie czy warta zainteresowania jest Wintex Lady Urban?Dzieki z gĂłry.
Witam,Widzê , ¿e kole¿anka "zza p³ota " tak siê dobrze sk³ada ¿e do Wodzis³awia masz niedaleko a je¿eli interesuj¹ Ciê ciuszki motocyklowe , jestem ci w stanie pomóc.Je¿eli mo¿esz mi bli¿ej napisac jaki przekrój cenowy Cie interesuje , napiszê Ci co mogê Ci zaproponowaÌ.Czekam na sygna³ i dzia³amy Pozdrawiam,SylwiaP.S.: Ewentualnie mo¿esz podjechac do Wodzis³awia do Firmy "Damir-Team" ul.Leszka 59 ( osiedle 30-lecia ) To porozmawiamy i poka¿ê Ci co jest w ofercie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie przedziaÂł do powiedzmy 800 zÂł jak na razie. ALe wiadomo im taniej a dobrej jakoÂści tym lepiej Ale myÂśle, Âże skoro juÂż mam osobiste zaproszenie to sie tam do Was przejade. Daleko nie ma, a moÂże i moja druga poÂłowa siĂŞ zaopatrzy przy okazji w co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie przedziaÂł do powiedzmy 800 zÂł jak na razie. ALe wiadomo im taniej a dobrej jakoÂści tym lepiej Ale myÂśle, Âże skoro juÂż mam osobiste zaproszenie to sie tam do Was przejade. Daleko nie ma, a moÂże i moja druga poÂłowa siĂŞ zaopatrzy przy okazji w co nieco.
Na pewno zorganizujemy Ci cos ciekawego. Daj tylko wczeÂśniej znac na kom. kiedy bedziecie sie wybierac , poniewaÂż w tej chwili sie remanentujemy i dopinamy organizajĂŞ w firmie , wiĂŞc moÂżna byÂłoby nas bez uprzedzenia nie zastaĂŚ.Czekam na telefon lub Pw ( numer tel. kom. znajdziesz w moim profilu.)Pozdrawiam,Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.