Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam propozycje co do trasy przejazdu do Bukowiny TatrzaĂąskiej. Jest to tylko propozycja i podlega wnikliwej dyskusji Mianowicie jechaĂŚ do Bukowiny przez Cieszyn - Jablunkov - Ăadca - ÂŹilina - Martin - Ruzonberok - Liptovski Mikulas - Poprad - Stary Smokovec - Tatranska lomnica - Javorina ÂŁysa Polana - Bukowina TatrzaĂąska. MoÂżna teÂż inaczej przez ZwardoĂą/Skalite i moÂże tak byÂło by i lepiej...czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiœ tydzien temu wróci³em ze S³owacji z nart. By³em we Vratnej (okolice ¯liny) ale jako urodzony podró¿nik postanowi³em maksymalnie wyd³uzyÌ droge powortu i pojecha³em wokó³ Tatr do przejœcia w £ysej Polanie i potem przez Bukowine do Zakopianki. Moje spostrze¿enia:- droga do Cieszyna mimo zimy w ca³kiem dobrym stanie- z Cieszyna do przejœcia Czechy - S³owacja tragedia. Dziura na dziurze. Samochody zwalnia³y do prêdkoœci 5-10 km/h. I te dziury jakieœ inne niz u nas. Szerokie placki po³¹czone ze sob¹ i g³ebokie. Nie wiem czy w ci¹gu miesi¹ca to naprawi¹. Jeœli nie to bêdzie okropnie.- S³owacja. Sam miodzik. Drogi odœniezone, suche (!!!) i nawierzchnia jak stó³. Dopiero w okolicach Tatr (Stary Smokovec, Tatranska lomnica) œlisko i niezbyt przygotowane do jazdy. Pytanie jak bêdzie ta droga wygladac w maju. W Tatrach œnieg siê trzyma d³ugo i mo¿e tam jeszcze troche go le¿eÌ. A jak nie œnieg to mo¿e ka³u¿e po jego stopieniu siê.- Widoki cudne !!!Wydaje mi siê, ¿e mo¿emy sie lekko zdziwic iloœci¹ œniegu albo wody w maju na tej drodze (ponoÌ wiosna przyjdzie póŸno i ma byÌ zimna). Jesli bêdziemy musieli zawrócic to czeka nas spory kawa³ek drogi powrotnej (bo przez Chy¿ne bêdzie pewnie podobnie). dlatego proponowa³bym t¹ trase zostawiÌ na któryœ dzien jak pojedziemy do Slowacji zwiedzac zamki i jaskinie. Wtedy jeœli nie przejedziemy przez £ysa Polanê to powrot do Bukowiny i wybór innej drogi nie bêdzie problemem. Myœlê, ze do Bukowiny wybrac siê przez Maków Podhalaùski, pod Babi¹ Gór¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.