Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na plastki przyjdzie pora  ...juz coraz bliÂżej
Pora na plastiki przyjdzie , ale Âżeby je sprzedaĂŚ jak tak dalej to biale Âścierwo nie puÂści .Trza bĂŞdzie do Maria na ajskĂŞ dolÂączyĂŚ Âżeby pojĂŞÂżdziĂŚ- no i pa plastiki .KrĂłtki romans z plastikami by i siĂŞ skonczyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie kojaÂżycie mnie pewnie bo nie byÂłem na ani jednym waszym spotkaniu ale myÂśle na  najbliÂższym sie pojawie i sie poznamy bo w koĂącu jade z wami do bukowiny :D Tez sie juz nie umie doczekac....
NO TO CIE OSTRZEGAM NOWI NIEMAJA £ATWO ...musisz jak¹œ ³apówke czy cus ..najlepiej kista piwa ....ostrzegam Cie w tej ekipie sa sami szaleùcy wiec miej sie na poczatku na bacznoœci i pacz za siebie przed siebie na boki i po ukosie ró¿nie bywa nadesz³y ciê¿kie czasy.... ps.czy ja cie kiedys na jakims zlocie niewidzia³em??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlyszaÂłem o waszej ekipie, mariusz mi duÂżo opowiadal. Przy okazji masz zajebisty sprzet. Musze go z bliska oblookac
dzieki dzieki...napewno bedziesz miaÂł okazje...co do Wapienicy to kiedys byÂłem...ale ni spierona niepowiem Ci kiedy to byÂło i czy byÂł to jakis zlot (choruje na ciĂŞÂżko odmiane sklerozy) ....wydajesz mi sie skÂąds znajomy....mozliwe ze Cie gdzies widziaÂłem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DÂżizys Krajst. W ÂŚwionach mieszkasz, na moto jeÂździsz i na SkaÂłce jeszcze nie byÂłes?!?!?!?! Nie wiesz co tracisz Przy najbliÂższej okazji masz siĂŞ zjawiĂŚ! ÂŚledÂź temat Moto Chorzow.Twix dobrze godo. Nowi siĂŞ musza wkupiĂŚ w nasze Âłaski

ostrzegam Cie w tej ekipie sa sami szaleĂący wiec miej sie na poczatku na bacznoÂści i pacz za siebie przed siebie na boki  i po ukosie ró¿nie bywa
i nie nachylaj sie jak za Toba ktos stoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym nachylaniem to lekko przesadziÂłeÂś chyba zacznĂŞ uwaÂżaĂŚ gdzie stoisz jak mi coÂś spadnie buhehejeszcze tylko parĂŞ dni i mamy wiosnĂŞ zobaczycie jak prĂŞdko siĂŞ zrobi ciepÂło i bĂŞdziemy krĂŞciĂŚ siĂŞ po naszych piĂŞknych, malowniczych i dziurawych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DÂżizys Krajst. W ÂŚwionach mieszkasz, na moto jeÂździsz i na SkaÂłce jeszcze nie byÂłes?!?!?!?! Nie wiesz co tracisz Przy najbliÂższej okazji masz siĂŞ zjawiĂŚ! ÂŚledÂź temat Moto Chorzow.Twix dobrze godo. Nowi siĂŞ musza wkupiĂŚ w nasze Âłaski i nie nachylaj sie jak za Toba ktos stoi     
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przecieÂż normalka a jakbyÂś chciaÂł, to mogĂŞ Ciebie nauczyc palenia gumy o 2 w nocy na osiedlu, najlepiej komuÂś zaraz pod oknem full wypas a co do wkupienia siĂŞ, to ja rezygnujĂŞz browara, moÂżesz za to mi nalaĂŚ do peÂłna przynajmniej bĂŞdĂŞ miaÂł radochĂŞ buhehehe ... mnie dzisiaj chyba wali po tej robocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.