Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SANTOSBUL juz wczeÂśniej chciaÂłem sie Ciebie zapytaĂŚ...co temu goÂściowi w Twoim avatarze wisi z nosa??????? blee KudÂłatykiedys ten sezon sie napewno zacznie...tylko kiedy....raz na plusie raz pada descz,raz sniegu dowali sporo i tak w koÂło....od wszystkich tylko sÂłychac tekst"ale to juz ostatki zimy","to juz ostatni raz pada" itd.hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SANTOSBUL juz wczeÂśniej chciaÂłem sie Ciebie zapytaĂŚ...co temu goÂściowi w Twoim avatarze wisi z nosa??????? blee Tak mi siĂŞ wydaje Âże goÂściu przeleciaÂł ze dwie paki na A-4 bez cheÂłmofonu i mu z nosa wylazÂło to co powinno dupÂą czyli biaÂłe gĂłwno co leÂży na ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twixu! zima w tym roku dÂługo jeszcze posiedzi podobno do poÂłowy kwietnia nie ma co liczyĂŚ na wiosnĂŞ zostaje tylko czekaĂŚ cierpliwie i byĂŚ gotowym na wyjazd dzisiaj byÂłem w garaÂżu odwiedziĂŚ moje maleĂąstwo Âładnie pod kocykiem stoi, ciepÂło mu hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima w tym roku dÂługo jeszcze posiedzi podobno do poÂłowy kwietnia nie ma co liczyĂŚ na wiosnĂŞ zostaje tylko czekaĂŚ cierpliwie i byĂŚ gotowym na wyjazd
KudÂłaty przestaĂą krakaĂŚ Ja mam nadzieje Âże prognozy siĂŞ mylÂą przynajmniej w czĂŞÂści i nie dopada juÂż tego biaÂłego g....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo widziol dzisiej goscia na crossie kolo skalki kolo shella. na gumie i bez tlumika zapierdalal
SOBOTA GODZ 11:30KILER ...TO BYÂŁA NIEBIESKA YAMAHA WR400 i moge Cie zapewniĂŚ Âże ona ma wydech tylko racingowy dlatego jest taki gÂłoÂśny...MĂWISZ NA JEDNYM KOLE HEH takim moto po asfalcie na gumie to sama przyjemnoÂśc.Od kilku tygodni na torze Ajska latamy z kumplami i nawet mrĂłz nam nie przeszkadza.OFF ROAD... tylko i wyÂłacznie na plastiki jeszcze przyjdzie czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA GODZ 11:30KILER ...TO BYÂŁA NIEBIESKA YAMAHA WR400 i moge Cie zapewniĂŚ Âże ona ma wydech tylko racingowy dlatego jest taki gÂłoÂśny...MĂWISZ NA JEDNYM KOLE  HEH takim moto po asfalcie na gumie to sama przyjemnoÂśc.Od kilku tygodni na torze Ajska latamy z kumplami i nawet mrĂłz nam nie przeszkadza.OFF ROAD... tylko i wyÂłacznie na plastiki jeszcze przyjdzie czas.
na plastki przyjdzie pora ...juz coraz bliÂżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zaÂś Mario przelecioÂł i nic nie pedzioÂł o Bukowinie, pewnie nie pojadymy nikaj
Wojtuœ... marudo jednaBukowina Tatrzaùska termin: od 2006.04.29 do 2006.05.034 noclegi - 15z³ x 4 = 60z³ (i taka jest zaliczka)œniadanie - 10z³obiad - 15z³Posi³ki jak kto chce nie s¹ obowi¹zkowe ale polecam, micha jest dobra.Jest zarezerwowane 10 miejsc ale wolne miejsca jeszcze s¹.Teraz co do zaliczki podam wam moje konto bankowe na które proszê przes³aÌ po 60z³.Najlepiej do 17 Marca. Ja ca³¹ sume przeleje w³aœcicielce.ING BANK ŒL¥SKI :57 1050 1373 1000 0010 0301 0061 Mariusz Pasternak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.