Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

WÂłaÂśnie Mario co z majowym weekandem?? JeÂśli wiadomo juÂż coÂś wiĂŞcej to napisz. W sumie to juÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ, bo wczeÂśniej bĂŞdĂŞ miaÂł lipĂŞ z wolnym Âżeby gdzieÂś na dÂłuÂżej poÂśmigaĂŚ. Tak wiĂŞc byle do maja.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowny panie Mario ty chyba nie wiesz kto zosta³ ochrzczony mianem prawdziwego motocylkisty , bo albo nie czytasz albo niezbyt dok³adnie , napewno nie by³y to przytyczki do pana K . Nasze problemy nie wróc¹ na forum napewno i rozstrzygn¹ siê ale nie koniecznie tak jak to sobie wymarzy³eœ . Zapewniam ¿e post by³ dedykowany osobom nie z grupy Chorzów. A tak na marginesie gdzie kurwa by³eœ jak szmacili naszego ziomala Twixa ciule z sasiedztwa robi¹c z niego zamiennik do topienia marzanny , co lepiej siê nie wychylaÌ bo a nó¿ mo¿emy siê spotkaÌ z nimi na jakimœ zlocie. Wiesz co ja w przeciwienstwie do ciebie nie pozwole sraÌ na ³ep ¿adnemu z naszych przez jakiœ imbecyli zza miedzy . Nie bywam na œrodowych spotkanich na zakonczenie jak juz wszystko podano pod pysk staram sie jak mogê z pomoca wiêkszoœci osób by coœ siê w œrodê dzia³o (dziêki wszystkim za ka¿d¹ zaoferowan¹ pomoc ) , bo najwygodniej jest przybyÌ zawsze na gotowe , zjeœc kie³baskê i udawaÌ ¿e wszystko jest w porz¹dku , a na przyzwoite dziekujê to ju¿ za du¿o. Jak s¹ ciule co im sie chce , to niech jebi¹ , nikt im nie kaza³ . Na szczêscie takich niemi³ych sytuacji jest niewiele bo na trzon grupy zawsze mo¿na liczyÌ .Nie chcê tego ci¹gn¹c dalej i powtarzam nie by³ ten post dla pana K . Propnujê oprzeÌ to o bar z iloœÌi¹ skrzynki piwa na dwóch , mogê nawet ja postawiÌ - ,,synek'' mo¿e trochê wiêcej zaanga¿owania nie tylko w postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to piĂŞknie!tweety do dzieÂła! moze swoim wdziĂŞkiem i urokiem osobistym zdziaÂłasz cuda bĂŞdĂŞ trzymaÂł kciuki, Âżeby siĂŞ udaÂło, bo nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ godziny zer0 a tak zapytam od razu, czy jest jakiÂś spec, co to potem Âładnie przygotuje finalne dzieÂło, zeby zaszokowaĂŚ tÂłumy 'wiernych'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie gdzie kurwa by³eœ jak szmacili naszego ziomala Twixa ciule z sasiedztwa robi¹c z niego zamiennik do topienia marzanny , co lepiej siê nie wychylaÌ bo a nó¿ mo¿emy siê spotkaÌ z nimi na jakimœ zlocie.
....jak dÂługo zyje to jakoÂś nikomu sie to nieudaÂło ...tylko mocni w gĂŞbie (standard) i na forum....ale huj z tym ...sa wazniejsze plany .... "SKOK NA SILESIA!!!! " AAAAA I taka moje prywatna sugestia .....PROPONUJE WYJASNIĂ/ZAPOMNIEĂ O TYM MAÂŁYM INCYDENCIE NA FORUM......I OBALIC BROWCA RAZEM.... EKIPA MUSI SIE TRZYMAC RAZEM ..... "WSZYSCY ZA JEDNEGO JEDEN ZA WSZYSTKICH"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze czytam nasz w¹tek, ale coraz rzadziej piszê bo nie ma co ... Ja wiem ¿e zima, œnieg, moto stoi w gara¿u, chujnia z patatajni¹ i syf. Najgorsze jest to, ¿e zaczynamy siê gryŸÌ pomiêdzy sob¹, a to nie jest potrzebne. Bikan, Mario i ca³a reszta, nie pozwólmy, ¿eby jakiœ baran, który kiedyœ napisa³ posta w naszym w¹tku wywo³ywa³ smród i problemy. A Ty Bikan, nie tak nerwowo bo nam zejdziesz na zawa³ I luzik panie i panowie, jakoœ wytrzymamy jeszcze parê dni Do nastêpnego browara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiaÂłem nic nie pisaĂŚ dopĂłki nie zniknie to biaÂłe gĂłwno !Ale obserwuje co siĂŞ dzieje w temacie i coraz mniej mi sie to podoba !Mendel ma 100% racji !Wyluzujcie panowie bo robi siĂŞ niepotrzebny kwas !Jeszcze dwa tygodnie takich klimatĂłw i nie bĂŞdzie po co przyjeÂźdÂżaĂŚ na SkaÂłke bo siĂŞ nawzajem pozabijamy !Tylko spokĂłj moze nas uratowaĂŚ !Pozdrawiam.Lewa w gĂłrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiaÂłem nic nie pisaĂŚ dopĂłki nie zniknie to biaÂłe gĂłwno !Ale obserwuje co siĂŞ dzieje w temacie i coraz mniej mi sie to podoba !Mendel ma 100% racji !Wyluzujcie panowie bo robi siĂŞ niepotrzebny kwas !Jeszcze dwa tygodnie takich klimatĂłw i nie bĂŞdzie po co przyjeÂźdÂżaĂŚ na SkaÂłke bo siĂŞ nawzajem pozabijamy !Tylko spokĂłj moze nas uratowaĂŚ !Pozdrawiam.Lewa w gĂłrze.
Accord nic dodac nic uj¹Ì w Twojej wypowiedzi Bikan dzisiaj wieczorem bêde wiedzia³a co i jak ze sprzêtem. Jak dobrze pójdzie to trzeba by by³o podjechaÌ zobaczyÌ na gara¿ w czwartek rano czy siê nada. Dam Ci znaÌ wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.