Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie duÂżo mĂłwicie a nic nie dziaÂłacie. Chyba Âże siĂŞ myle ?????   
Mylisz siĂŞ i ty dobrze o tym wiesz , scenariusz juÂż napisano zosala tylko realizacja.a to wymaga dokladniejszych przygotowaĂą.NadchodzÂący tydzien powinien byĂŚ przelomowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie sobie poÂśmigaÂłeÂś ja obecnie nawet nie mam jak wyjechaĂŚ z garaÂżu, no ale i tak warunki nie takie jak powinny byĂŚ (jak wymarzone)u siebie jeszcze nie widziaÂłem nikogo na motocyklu, pewnie teÂż wolÂą siĂŞ nie wychylaĂŚ i naraÂżaĂŚ na nieprzyjemnoÂści Âśliskich drĂłg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie sobie poÂśmigaÂłeÂś ja obecnie nawet nie mam jak wyjechaĂŚ z garaÂżu, no ale i tak warunki nie takie jak powinny byĂŚ (jak wymarzone)u siebie jeszcze nie widziaÂłem nikogo na motocyklu, pewnie teÂż wolÂą siĂŞ nie wychylaĂŚ i naraÂżaĂŚ na nieprzyjemnoÂści Âśliskich drĂłg
Chrzanisz warunki sÂą zajebiste najlepsze jakie widziaÂłem w tym roku. Trza byÂło to wykorzystaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz siĂŞ i ty dobrze o tym wiesz , scenariusz juÂż napisano zosala tylko realizacja.a to wymaga dokladniejszych przygotowaĂą.NadchodzÂący tydzien powinien byĂŚ przelomowy.
Licze Âże cos siĂŞ ruszy w tym tygodniu i nasz misterny plan wypali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzanisz warunki sÂą zajebiste najlepsze jakie widziaÂłem w tym roku. Trza byÂło to wykorzystaĂŚ  
m¹drala sie znalaz³... ..juz raz Ci wywró¿y³em ¿e zacznie padac œnieg i niebêdziesz móg³ wyjechac na moto ....wiec niepodskakuj bo jam jest szaman wszechpotê¿ny ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mÂądrala sie znalazÂł...     ..juz raz Ci wywró¿yÂłem Âże zacznie padac Âśnieg  i niebĂŞdziesz mĂłgÂł wyjechac na moto ....wiec niepodskakuj bo jam jest szaman wszechpotĂŞÂżny ....
Ty szaman dawaj tak dalej a se nagrabisz bo wszyscy majÂą tego twojego taĂąca Âśniegu dosyĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix ty zacznij czarowaĂŚ Âżeby wiosna byÂła i sÂłoneczko zaczeÂło wyglÂądaĂŚ na dÂłuÂżej a  nie o Âśnieg        bo Cross ma racje wszyscy majÂą juÂż doœÌ tego twojego taĂąca Âśniegu.
hehe mojego taĂąca sniegu ??? nieznam nic takiego....uzywam pra starych sygnetĂłw oraz kadzi ....ps.trzeba byÂło tak odrazu gadac ...od dzisiaj jam bĂŞde szaman od wiosny...troche czary-may-szuru-buru...i cos wykombinuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mojego taĂąca sniegu ??? nieznam nic takiego....uzywam pra starych sygnetĂłw oraz kadzi ....ps.trzeba byÂło tak odrazu gadac ...od dzisiaj jam bĂŞde szaman od wiosny...troche czary-may-szuru-buru...i cos wykombinuje
Tylko naciÂś z tym albo z ciebie marzanne zrobimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko naciœ z tym albo z ciebie marzanne zrobimy  
...zemnie marzanne?.... ty mÂłody nie podskakuj bo czara na Ciebie rzuce........... prĂŞdzej z Ciebie marzanna bedzie ps.nieprzeszkadaj wÂłasnie sie wysilam i ciĂŞÂżko pracuje nad wiosnÂą ............................................................................................................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze jazdy - czadowe bez komentarza ,, mozna byÂło temu biaÂłemu gĂłwnu pograĂŚ na nosie. Tylko Âżal ze nie spotkaÂłem tych ,, prawdziwych motocyklistĂłw '' , ani tych z najwiĂŞkszymi umiejĂŞtnoÂściami by siĂŞ od nich uczyĂŚ motocyklowego rzemiosÂła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze jazdy - czadowe , bez komentarza . mozna byÂło temu biaÂłemu gĂłwnu pograĂŚ na nosie. Tylko Âżal ze nie spotkaÂłem tych ,, prawdziwych motocyklistĂłw '' ,  ani tych z najwiĂŞkszymi umiejĂŞtnoÂściami  by siĂŞ od nich uczyĂŚ  motocyklowego rzemiosÂła
hehe az strach pomyÂśleĂŚ co sie bĂŞdzie dziaÂło jak bĂŞde z toba jeÂździÂł w sezonie ...normalny hardcore...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe az strach pomyÂśleĂŚ co sie bĂŞdzie dziaÂło jak bĂŞde z toba jeÂździÂł w sezonie ...normalny hardcore...        
Twix a ja to co !!!!!! Jak zwykle myslisz tylko o sobie !!!!! Ja nie umie siĂŞ juÂż doczekaĂŚ jak BĂDZIEMY jezdziĂŚ. BĂŞdzie siĂŞ dziaÂło !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze jazdy - czadowe , bez komentarza . mozna byÂło temu biaÂłemu gĂłwnu pograĂŚ na nosie. Tylko Âżal ze nie spotkaÂłem tych ,, prawdziwych motocyklistĂłw '' ,  ani tych z najwiĂŞkszymi umiejĂŞtnoÂściami  by siĂŞ od nich uczyĂŚ  motocyklowego rzemiosÂła
Bikan ... po co te pierdolenie bez sensu. Jak masz zatarg z Kolo to zaÂłatw to w cztery oczy a nie na forum! Pojedziesz na tor z Kolo i pokaÂżesz co potrafisz TwojÂą R1Juz mnie kurwica bierze jak wyciagasz prywatny syf na forum!!! tylko mi nie pisz ze bronie Marka...gĂłwno mnie obchodzi co miĂŞdzy wami zaszÂło.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.