Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5144


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

W alianz mam ubezpieczony samochod. no i niestety musialem odbyc pare awantur zeby zlikwidowac szkode.w pzu nie mialem jeszcze problemu poza kolejkami.
Nie powinno byc problemow gdyz w razie szkody to my jestesmy likwidatorami szkody i co my zatwierdzimy to musza zaplacic. Dlatego jest podpisana umowa miedzy Suzuki a Allianz.Zreszta i tak nie ma innej opcji gdyz poza Allianz tylko Warta ubezpiecza w ramach AC za moto (25% wartosci) albo PZU (23%) a ich propozycja jest nie do przyjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi ratami na ac.Bo pare osob pytalem to czesc z nich mowi ze jak mam oplacona tam rate na jakis czas to jesli cos sie z moto stanie to wyplacaja kase. No oczywiscie jesli szkoda sie stanie w trakcie okresu ktory dotyczy danej raty.No a gdzies tez slyszalem ze jesli mam oplacone na raty czyli np na 2 i w okresie tego czasu cos sie stanie z moto a bede chcial abym kase to musze pierw splacic pozostale 2 raty.Jak to jest ???????Aaaaa i jak to jest z ubraniami. Ac na moto obejmuje odrazu ubranie czy to trzeba osobno juz zaplacic. Bo tez o tym slyszalem. No ale co do ubrania to trzeba miec oczywiscie rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi ratami na ac.Bo pare osob pytalem to czesc z nich mowi ze jak mam oplacona tam rate na jakis czas to jesli cos sie z moto stanie to wyplacaja kase. No oczywiscie jesli szkoda sie stanie w trakcie okresu ktory dotyczy danej raty.No a gdzies tez slyszalem ze jesli mam oplacone na raty czyli np na 2 i w okresie tego czasu cos sie stanie z moto a bede chcial abym  kase to musze pierw splacic pozostale 2 raty.Jak to jest ???????Aaaaa i jak to jest z ubraniami. Ac na moto obejmuje odrazu ubranie czy to trzeba osobno juz zaplacic. Bo tez o tym slyszalem. No ale co do ubrania to trzeba miec oczywiscie rachunki.
Mozesz placic w ratach i w razie szkody przy wyplacie potracaja Ci z odszkodowania nastepne raty.Ubranie nie obejmuje AC gdyz placisz go za sam motocykl.Jedynie jak bedziesz mial wypadek z nieswojej winy to z OC sprawcy zaplaca Ci za kazda szkode wyrzadzona przez niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.