Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5144


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

W PZU juz tez sie nie oplaca,mi za GSXR750 powiedzieli cos ok.8000zl,pojebalo ich...Dobrze ze w tym roku Suzuki podpisalo umowe na pakiety z Allianzem i tam zaplace za pakiet ok.4 tys.zl No i nawet jak sie nie ma znizek w AC i sie zrobilo np. 2 szkody to i tak stawki nie podnosza (dotyczy ubezpieczenia nowych motocykli).Takze mi pozostal tylko Allianz,gdyby nie ich oferta to olalbym AC bo 8000zl to paranoja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotoChristo moÂżesz napisaĂŚ coÂś wiĂŞcej o tym miniAc?
Sprawa wyglada³a tak: w lipcu kupi³em moto i zrobi³em rozeznanie co do AC. W Warcie mi zaspiewali za pe³ne AC 4000 z³ (moto kupione za 4000 Ojro). Poszed³em do PZU i tam mi wycenili na 2600 z³. Ale goœc powiedzia³, ze jest mo¿liwoœÌ ubezpieczenia moto tylko od kradzie¿y i policzy³ cos ok. 470 z³. Wtedy nawet to dopuœci³em (by³em sp³ukany totalnie) Teraz mam zamiar jednak wykupiÌ to ubezpieczenie ale jeszcze nie rozezna³em sprawy co i jak w tym roku.minicasco w PZUTrochê siê to ró¿ni od tego co us³ysza³em od przedstawiciela PZU bo on mówi³ tylko o kradzie¿y. A poza tym w tych informacjach jest mowa o samochodach a goœÌ w PZU wiedzia³ przecie¿, ¿e gadamy o motocyklu. W najbli¿szych dniach przejdê siê do PZU i zapytam.I jeszcze jedno. GoœÌ w PZU powiedzia³, ¿e wystarcz¹ dwa zabezpieczenia. Blokada kierownicy i jeszcze coœ. Ja mam blokadê na tarczê Xena z alarmem i to te¿ wystarczy. Nie pyta³ o poprzednich w³aœcicieli.Ale powtarzam: to by³o w lipcu zesz³ego roku. Mo¿e siê coœ zmieni³o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minicasco nie dotyczy motocykli,a co do ubezpieczenia od kradzie¿y to fajna sprawa(bo nawet jest tanie w miare) ale na samochody.Wiadomo ¿e jeœli chodzi o moto to bardziej chodzi oto ¿eby odzyskaÌ kase po glebie(oczywiœcie mo¿na kombinowaÌ).Istnia³¹ jeszcze taka mo¿liwoœÌ ¿eby ograniczyÌstopieù uszkodzenia np wyp³¹c¹ tylko wtedy jeœli rozwalisz moto pow.50% jego wartoœci i wtedy jest du¿o taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DZISIEJSZYCH USTALEN:STAWKA AC W PZU NA MOTOCYKLE WYNOSI 18,3%CZYLI JAK DLA MNIE PONAD 3000ZÂŁ
Za samo z ruchu i postoju.Za kradziez dodatkowo 5.1%....Dobrze ze Suzuki podpisalo umowe z Allianz a tam za caly pakiet przy zero znizkach za sportowy motocykl to 8.8%.No ale to jest oferta tylko dla tych co kupili motocykl Suzuki u autoryzowanego dealera lub zostal kiedys u takiego kupiony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za samo z ruchu i postoju.Za kradziez dodatkowo 5.1%....
Zgadza sie. bez kradziezy.
Dobrze ze Suzuki podpisalo umowe z Allianz a tam za caly pakiet przy zero znizkach za sportowy motocykl to 8.8%.No ale to jest oferta tylko dla tych co kupili motocykl Suzuki u autoryzowanego dealera lub zostal kiedys u takiego kupiony 
dobrze ze nie mam suzuki i nie kupuje nowego motocykla W alianz mam ubezpieczony samochod. no i niestety musialem odbyc pare awantur zeby zlikwidowac szkode.w pzu nie mialem jeszcze problemu poza kolejkami.aha, nie wiem jak wy ale w firmie TRYG nie ubezpieczyl bym nawet deskorolki. chÂłopy ze szkody na 5000zÂł zrobili szkode za nie cale 500zÂł. to tsza miec umiejetnosci :D i jeszcze mysleli ze sie na to zgodze. tak wiec odradzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.