Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4173


twix

Rekomendowane odpowiedzi

Siedze sobie dzisiaj i jedzÂąc Âśniadanko oglÂądam TV. Skacze po kanaÂłach, wrzucam kochanÂą przez wszystkich stacje TVP1 i co widze... Motor Bike Show w TELERANKU!! Tak, tak!! Teleranek pokazywaÂł relacje z MBS w WWA!! Po czym stwierdziÂłem, Âże to nawet dobre, bo moÂże mÂłodzi fani jednoÂśladĂłw oglÂądajÂąc maszynki w TV, kiedyÂś tam sami sprĂłbujÂą pojeÂździĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siedze sobie dzisiaj i jedzÂąc Âśniadanko oglÂądam TV. Skacze po kanaÂłach, wrzucam kochanÂą przez wszystkich stacje TVP1 i co widze... Motor Bike Show w TELERANKU!! Tak, tak!! Teleranek pokazywaÂł relacje z MBS w WWA!!  Po czym stwierdziÂłem, Âże to nawet dobre, bo moÂże mÂłodzi fani jednoÂśladĂłw oglÂądajÂąc maszynki w TV, kiedyÂś tam sami sprĂłbujÂą pojeÂździĂŚ
..no to od dzis trzeba chyba bêdzie zacz¹Ì ogl¹dac TELERANEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COS MI SIE ZDAJE ZE TA POGODA NAM NIE DOPISZE BO COS ZA CZESTO TYO BIALE SWINSTWO Z GORY NA LEPETYNKE MI LECI A ZE JUZ NIE WSPOMNE O TEMP POZNIZEJ ZERA CO DO MBS W WAWIE TO SPIODZIEWALAM SIE CZEGOS WIEKSZEGO , MYSLALAM ZE BEDZIE SIE COS DZIALO JAKIS KONCERCIK JAKAS MUZA DO POTRZEPANIA KUDEÂŁKA MI A TU NIC SZCZERZE TO TYLKO PODOBALY MI SIE NIEKTORE MASZYNY......ZOBACZYMY CO BEDZIE W ZABRZU MAM NADZIEJE ZE COS LEPSIEJSZEGO BO W WAWIE BYLO LIPNNIE MAM NADZIEJE ZE UDA MI SIE ZJAWIC POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoÂś kiedy jest parada w sobotĂŞ czy w niedzielĂŞ, sÂłyszaÂłem Âże w niedzielĂŞ, mam dylemat bo najprawdopodobniej jadĂŞ na targi do Berlina,a chcĂŞ byĂŚ na paradzie 
W sobote.Wg. onetu dla mojej wioski pokazujÂą, Âże za tydzieĂą w Âśrode ma byĂŚ juÂż 10 stopni takÂże panowie i panie szykujmy maszynki bo sezon nadchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balcerowicz musi odejœÌ....znaczy zima musi odejœÌ Ja tam tez nie wierze, ¿e pogoda sie poprawi, ale w sumie nie ma co gdybaÌ, tylko trza obserwowac
he he musi,musi chÂłopaki chyba nie bĂŞdzie, aÂż tak Âźle ja tam nie wierzĂŞ tym przepowiedniom gazdy albo jeszcze innych czarownikĂłw zawsze gadajÂą a potem jest inaczej!ZresztÂą deszcz czy Âśnieg jak i tak pojadĂŞ na tÂą paradĂŞ i bardzo wierzĂŞ,Âże nie pojadĂŞ w niej sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he musi,musi ch³opaki chyba nie bêdzie, a¿ tak Ÿle ja tam nie wie¿ê tym przepowiedniom gazdy albo jeszcze innych czarowników zawsze gadaj¹ a potem jest inaczej!Zreszt¹ deszcz czy œnieg jak i tak pojadê na t¹ paradê i bardzo wierzê,¿e nie pojadê w niej sam.
nie bedziesz sam kolego. tez sie wybieram!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.