Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

otwarcie sezonu 2006 na Jasnej GĂłrze


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no no, Nico - od pieprzenia to tu jestes Ty (tak przynajmniej wynika z Towjego "zawodu") Ludziska pomozcie mi sie zjawic na tym zlocie na moto, jak bedziecie slyszeli ze ktos ma dobre(!) moto na sprzedaz w dobrym roczniku ( >99) dajcie znac...
U nas jest Fazer 600 do sprzedania za 7,500 99r , sprowadzony i czasza do wymiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, Nico - od pieprzenia to tu jestes Ty (tak przynajmniej wynika z Towjego "zawodu") Ludziska pomozcie mi sie zjawic na tym zlocie na moto, jak bedziecie slyszeli ze ktos ma dobre(!) moto na sprzedaz w dobrym roczniku ( >99) dajcie znac...
Od dupczenia a nie pieprzenia ÂłoÂśku A co do moto to kumpel ma fazerka 600 do opylenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyna? A nie przypadkiem do Olkusza?
Olsztym to taka mala miejscowosc turystyczna kolo czestochowy niemylic z innym Olsztynem
Od dupczenia a nie pieprzenia ÂłoÂśku
Dobre pewnie dziewczyny niemoga sie doczekac jak Ciebie poznaja i zobacza jaki z Ciebie matcho .Oby sie tylko niemile nierozczarowaly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz niedlugo jak sie zaprezentujesz cala swoja okazaloscia wraz ze swoim sprzetem(motocyklem) to dziewczyny pewnie beda sikac z zachwytu 
Czy mi sie wydaje, czy rzeczywiÂście widze w twoim poÂście nutkĂŞ zazdroÂści Ale nie bĂłj Âżaby Nie jestem lanserem, wiĂŞc raczej nie musisz byĂŚ zazdrosny, nie bĂŞdĂŞ Ci zwijaÂł lasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa czÂłowiek sie pyta co i jak bĂŞdzie a Wy mi mĂłwicie o koÂściele. Takie mam na ich temat zdanie a nie inne i chuj. Chodzi mi o przebieg tej "imprezy", bo nie byÂłem jeszcze i jestem ciekaw jak to wyglÂąda. CHCE SIE DOWIEDZEC JAK WYGLÂĄDA TAKA "UROCZYSTOÂŚĂ"Odpowie mi ktos ?PytaÂłem sie o przebieg tego spotkania a Wy sie czepiacie moich poglÂądĂłw na temat koÂścioÂła.Jak byÂło rok temu?A jeÂżeli chodzi o bibe to nie mĂłwie tu o piciu bo kto bĂŞdzie piÂł w niedziele tylko czy coÂś jest po Jasnej GĂłrze? Jedziecie gdzies pojeÂździc? Czy wszyscy do domu?ProÂściej nie umiem napisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa czÂłowiek sie pyta
To kurwa czy czÂłowiek ?
Odpowie mi ktos ?
Chyba wszyscy wsadzili cie do kilfajla.
A jeÂżeli chodzi o bibe to nie mĂłwie tu o piciu bo kto bĂŞdzie piÂł w niedziele
Ja pije w niedziele ....
tylko czy coÂś jest po Jasnej GĂłrze?
Palimy heretykow na stosie jak w XII wieku
ProÂściej nie umiem napisac
To przestaĂą stukac w klawisze, bo lakier na paznokciach ci sie zniszczy, tylko wez dupe w troki i przyjedz. Chyba Zjawiszon dociÂągnie z okolic Zawiercia te 30 km ?Jak nie bedzie cos tobie pasowaÂło to zawsze mozesz pojechac do Auchan na zakupy. Albo na dziwki do Mykanowa.Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Fredku gdybys przeczytal temat z uwaga i zrozumieniem zapewne znalazl bys link do strony traktujacej o w/w pielgrzymce oraz drugi link pod ktorym znajduja sie zdjecia z zeszlego roku. skoro stanowi to dla ciebie nielada problem spiesze z wyjasnieniem. spotkanie bardzo fajne mile sympatyczne ale przede wszystkim po to zeby poswiecic motocykle przed nowym sezonem. druga opcja to spotkanie w fajnym towarzystwie. ZAWSZE po pielgrzymce jedziemy gdzies na ognisko czy innego grilla. z zasady jezdzac motocyklem nie pije. jesli masz ochote poszales teeeesa na podwojnym gazie to prosze bardzo tak wiec moze byc BIBA Z KATOLICKIMI POZDROWIENAIMI BARTNIECH WODA SWIECONA I OJCIEC DYREKTOR NAD TOBA CZUWAJA.AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kurwa czy czÂłowiek ?Chyba wszyscy wsadzili cie do kilfajla.Ja pije w niedziele ....Palimy heretykow na stosie jak w XII wiekuTo przestaĂą stukac w klawisze, bo lakier na paznokciach ci sie zniszczy, tylko wez dupe w troki i przyjedz. Chyba Zjawiszon dociÂągnie z okolic Zawiercia te 30 km ?Jak nie bedzie cos tobie pasowaÂło to zawsze mozesz pojechac do Auchan na zakupy. Albo na dziwki do Mykanowa.Buziaczki
Hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki jak chcecie sie wyzyc to do Wichera i was dopisze do rzezni a nie na forum ogolnym !
Znaczy siĂŞ jak ? ÂŻeby powiedziec komus kilka mocnych slow, musze najpierw komus laske zrobic ?Nie wiem jakie byÂły wymagania na moda, ale na pewno rozumienie tekstu jest przy peÂłnieniu tej funkcji wskazane.Nie ciagnie mnie do jakiejs rzezni, bo rzezniÂą powoli staje sie samo ogĂłlne.I po czesci maja w tym swoj udziaÂł moderatorzy.Ale to jest juz zupeÂłny oftop i temat do solidnych przemyslen admina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak juz zapowiadaÂłem postaram siĂŞ zjawiĂŚ na Jasnej GĂłrze.Jeszcze nie byÂłem, nie widziaÂłem i motura nie ÂświĂŞciÂłem, wiĂŞc bĂŞdzie to dobra okazja Fredmoto, niepotrzebnie robisz zamieszanie.Jak juz pisaÂł bart, wystarczyÂło przeczytaĂŚ watek od poczatku i wszystko byÂłoby jasne Pozdrawiam i mam nadziejĂŞ, Âże do zobaczenia na Jasnej GĂłrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.