Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

otwarcie sezonu 2006 na Jasnej GĂłrze


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

No mo¿na jechaÌ... ale czy to nie "zlot moherowych na skuterach" ?Ja motorka nie dam poswiêcic bo mi zardzewieje Bêdzie tam jakaœ biba czy tylko ksi¹dz coœ popierdoli i tyle?Bo nie wiem czy nie lepiej gdzieœ indziej zacz¹ÌSorry ale nienawidze wszystkiego co siê wi¹¿e z koœcio³em...Jak wyglada ta biba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to ja proponujĂŞ niesmiertelne miejsce zbiĂłrki na parkingu Carrefoura na przeciw Ikei w Katowicach. Pasuje rĂłwnieÂż Rybnikowi. Wyjazd powiedzmy o 9.00. NastĂŞpny postĂłj w Siewierzu i zabieramy ludzi z Zawiercia i okolic. Posrednie miejsca mniejszych zbiĂłrek do ustalenia
Plan jest nie glupi Tak zrobcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja proponujĂŞ niesmiertelne miejsce zbiĂłrki na parkingu Carrefoura na przeciw Ikei w Katowicach. Pasuje rĂłwnieÂż Rybnikowi. Wyjazd powiedzmy o 9.00. NastĂŞpny postĂłj w Siewierzu i zabieramy ludzi z Zawiercia i okolic. Posrednie miejsca mniejszych zbiĂłrek do ustalenia
OKI. OKI !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja proponujĂŞ niesmiertelne miejsce zbiĂłrki na parkingu Carrefoura na przeciw Ikei w Katowicach. Pasuje rĂłwnieÂż Rybnikowi. Wyjazd powiedzmy o 9.00. NastĂŞpny postĂłj w Siewierzu i zabieramy ludzi z Zawiercia i okolic. Posrednie miejsca mniejszych zbiĂłrek do ustalenia
z tego co pamietam to o 9.00 jest zbiorka na starym rynku w cz-wie.wyjechac trzeba wczesniej.wiem ze sa giganty ktorzy robia ta trase w 15 min ale nie ja.moze wyjazd o 8.00 i postoj w Siewierzu i spotkanko z ekipa z zawiercia i okolic.byle ta suka juz sobie poszla,znowu pada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to zbiórka w Czestochowie na rynku trwa do 11 i o 11 jest wyjazd. S¹dzê, ze 2 godziny wystarcz¹ na dojazd z Katowic do Czêstochowy z postojem w Siewierzu i w M1 (dla ludzi z Zag³êbia) po 5 min ka¿dy. Wiêc nie ma co przesadzaÌ z porannym wstawaniem Ale jeœli wiêkszoœc zadecyduje, ze wyjazd o 8.00 to tak bêdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wicherek to tylko taki zwrot grzecznosciowy  a tak na serio to nie jest znowu tak zle    skoro nawet impreze motocyklowa chca zrobic, i na zuzel mozna pochodzic 
Agatka,nie tÂłumacz siĂŞ przeciez wiadomo, ze musi byc ÂŚwiĂŞte, bo takich dziewczyn jak u nas to nigdzie nie uÂświadczysz Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty fredek a czy dla ciebie spotkanie paruset motocyklistow w jednym miejscu i to do tego dosc szczegolnym to nie jest wystarczajacy powod zeby przyjechac?jesli dla ciebie poswiecenie motocykla przed sezonem jest malo istotne nie znaczy ze ktos tu chce czytac twoje wypociny na ten temat. w tutule tematu jest wyraznie napisane JASNA GORA Jesli chodziles do szkoly to chyba cie poinformowali ze to miejsce mocno zwiazane z wiara chrzescijanska. skoro nie odpowiadaja ci kanony tej wiary nikt cie nie zmusza do wyznawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty fredek a czy dla ciebie spotkanie paruset motocyklistow w jednym miejscu i to do tego dosc szczegolnym to nie jest wystarczajacy powod zeby przyjechac?jesli dla ciebie poswiecenie motocykla przed sezonem jest malo istotne nie znaczy ze ktos tu chce czytac twoje wypociny na ten temat. w tutule tematu jest wyraznie napisane JASNA GORA Jesli chodziles do szkoly to chyba cie poinformowali ze to miejsce mocno zwiazane z wiara chrzescijanska. skoro nie odpowiadaja ci kanony tej wiary nikt cie nie zmusza do wyznawania.
Pytam sie bo myœla³em ze jakas biba po tym albo coœ... Je¿eli jest moto tam gdzie koœció³ to odpada. Z tego co wiem to jest to forum i mozna pisac co siê chce i wyra¿aÌ swoje pogl¹dy to kurwa realizuje sie z tym, proste!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam sie bo myœla³em ze jakas biba po tym albo coœ... Je¿eli jest moto tam gdzie koœció³ to odpada. Z tego co wiem to jest to forum i mozna pisac co siê chce i wyra¿aÌ swoje pogl¹dy to kurwa realizuje sie z tym, proste!
bibe czy cos zawsze mozna zrobic , a nawet jesli nie to fajowo jest sie spotkac, zawlaszcza po takiej dlugiej przerwie jaka jest zima a na dodatek taka paskudnie dluga jak w tym roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do biby to w zeszlym roku pojechalismy do olsztyna na ognisko. w tym roku tez mozna sie tak zorganizowac. jest cale popoludnie do zagospodarowania tak wiec jak ktos ma pomysl i ochote to zapraszam.
Olsztyna? A nie przypadkiem do Olkusza?Jak bĂŞdzie coÂś po ÂświĂŞceniu to wbijam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to swietny pomysl,mozna pozniej pokrecic sie po Jurze np:Olsztyn-Ogrodzieniec-Klucze itd.moze jeszcze Ojcow.troszke jezdzenia ale o to chodzi
No jasne, czemu nie. Jak juÂż zaczynaĂŚ sezon to peÂłnÂą gĂŞbÂą A jak bĂŞdziemy jechaĂŚ na Ogrodzieniec to mnie odwieziecie na chate ProponiÂł bym niedzielne ognisko po ÂświĂŞceniu to sie poznam z ludÂźmi bo z Wami nie jeÂździÂłem jeszcze. Pozdro ludki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam sie bo myœla³em ze jakas biba po tym albo coœ... Je¿eli jest moto tam gdzie koœció³ to odpada. Z tego co wiem to jest to forum i mozna pisac co siê chce i wyra¿aÌ swoje pogl¹dy to kurwa realizuje sie z tym, proste!
ROZPOCZĂCIE SEZONU NA JASNEJ GĂRZE.Temat prosty jak tylko moÂże byĂŚ. Jak szukasz biby to przejedÂź siĂŞ do knajpy. Ludzie jadÂą siĂŞ spotkaĂŚ na JASNEJ GĂRZE. MoÂżna oczywiÂście coÂś potem, ale to jest kwestia drugorzĂŞdna.A jak chcesz wiedzieĂŚ co bĂŞdzie potem to moÂżesz co godzinĂŞ dzwoniĂŚ, albo czekaĂŚ w Alejach i wtedy zobaczysz. A moÂżesz po prostu normalnie przyjechaĂŚ.A skoro moÂżna pisaĂŚ na forum co siĂŞ komu podoba to ja napiszĂŞ, Âże gĂłwno mnie obchodzi twĂłj stosunek do koÂścioÂła, ktĂłry podkreÂślasz w kaÂżdym poÂście.Tu jest temat spotkania, a nie wiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZPOCZĂCIE SEZONU NA JASNEJ GĂRZE.Temat prosty jak tylko moÂże byĂŚ. Jak szukasz biby to przejedÂź siĂŞ do knajpy. Ludzie jadÂą siĂŞ spotkaĂŚ na JASNEJ GĂRZE. MoÂżna oczywiÂście coÂś potem, ale to jest kwestia drugorzĂŞdna.A jak chcesz wiedzieĂŚ co bĂŞdzie potem to moÂżesz co godzinĂŞ dzwoniĂŚ, albo czekaĂŚ w Alejach i wtedy zobaczysz. A moÂżesz po prostu normalnie przyjechaĂŚ.A skoro moÂżna pisaĂŚ na forum co siĂŞ komu podoba to ja napiszĂŞ, Âże gĂłwno mnie obchodzi twĂłj stosunek do koÂścioÂła, ktĂłry podkreÂślasz w kaÂżdym poÂście.Tu jest temat spotkania, a nie wiary.
W sumie to dobrze napisane TO TEMAT SPOTKANIA A NIE WIARY.Tez nie lubie ksiezy itp ale wierzyc w cos trzeba a temu miejscu jak Jasna Gora nalezy sie SZACUNEK bez wzgledu na to kto w co wierzy takie moje skromne zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coÂś po tym spotkaniu z czarnymi czy tylko te ÂświĂŞcenie?
Paulini majÂą biaÂłe habity tak Âże ciĂŞÂżko ich nazwaĂŚ czarnymi. A poza tym nikt Ci kolego nie kaÂże jechaĂŚ sie ÂświĂŞciĂŚ moÂżna stanĂŚ na rynku potem przeparadowac aleje i jechaĂŚ do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bĂŞdziemy jechaĂŚ na Ogrodzieniec to mnie odwieziecie na chate ProponiÂł bym niedzielne ognisko po ÂświĂŞceniu to sie poznam z ludÂźmi bo z Wami nie jeÂździÂłem jeszcze. Pozdro ludki
I jak dalej bĂŞdziesz tak pieprzyÂł jak potrzaskany to pewnie nie prĂŞdko pojeÂździsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.