Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5093


maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego ze sloneczko wyciagnalem maszynke i ja troszke poprudzilem.zrobilem ze 30 km a wygladala jak po 3000.Jeszcze mokry asfalt i ciut sliski , a po 1min jezdzie ponad 150km/h myslalem ze juz za klamki nie chyce,paluszki delikatnie zdretwialy.Ale od soboty juz ma byc ponad 5 stopni-bedzie oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to mi sie podoba , wreszcie te zmarzÂłe dupy ruszacie, ja juz od lutego sezon mam.WÂłasnie wrĂłciÂłem z Bytomia, byÂłem z ekipÂą u ManiakĂłw, poogladalismy na dvd zlot elefanta. Ta pogoda co jest teraz to w porĂłwnaniu z tamtÂą ze zlotu to marzenie.SÂą ludzie kĂłrzy od poczÂątku roku majÂą juz w tym sezonie po 3000 km zrobione.Pozdro ! SÂłoĂąca Âżycze wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co , wyjebaÂłes teraz na dniach ??
No kurcze w sobote teraz jestem normalnie za³amany ten ma³y dekilek przetar³o i olej ucieka owiewka zadrapana gdyby nie olej to bym na niej pojeŸdzi³ ale i tak musz robic to to i odrazu owiewke zrobi sie.....w sumie to i tak juz j¹ zdj¹³em zeby dekielek zobaczyÌ teraz to jedynie to pozosta³o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristod76 jecha³eœ dzisiaj do ronda od strony mys³owic ok 15 30?jeœli tak to Ciê widzia³empomyœla³em sobie skoro inni mog¹ to ja te¿ i na dniach wyciagam 2 kó³ka z gara¿u
Dok³adnie tak w ostatniej chwili zauwa¿y³em motocyklistê (a w³aœciwie jego kask, bo ca³oœÌ schowa³a siê za puszkami, to pewnie Ty) po drugiej stronie, kiwn¹³em rêk¹ z pozdrowieniem, ale chyba ju¿ za póŸno by³o.W tym s³oùcu w ogóle zimno nie by³o, tylko jak zaczê³o zachodziÌ to wtedy dopiero bardzo zimno siê zrobi³o.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to maja byĂŚ przebÂłyski wiosny, to Ja dziekujĂŞ Dzisiaj znowu padaÂło to biaÂłe gĂłwno, a chciaÂłem po robocie poÂśmigaĂŚ
jak patrzaÂłem na onecie na pogode to teraz ma byĂŚ tylko lepiej... tzn tem 5- 13 stopni... i bez opadĂłw ( oprĂłcz niedzieli i tak ma sie chyba aÂż do Âśrody utrzymaĂŚ)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.