Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5093


maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MiÂło zobaczyĂŚ wychodzÂąc z uczelnii motocykliste odjeÂżdzajÂącego na CBR w strone Jaworzna i sasiada z ulicy na chopperku mmmmmm chyba sam juÂż wyciÂągne swoje dwa oo P.S. TAk na marginesie i z innej beczki, czy na forumie jest ktoÂś z MikoÂłowa Kamionki lub Katowic Ochojca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiÂło zobaczyĂŚ wychodzÂąc z uczelnii motocykliste odjeÂżdzajÂącego na CBR w strone Jaworzna i sasiada z ulicy na chopperku mmmmmm chyba sam juÂż wyciÂągne swoje dwa oo P.S. TAk na marginesie i z innej beczki, czy na forumie jest ktoÂś z MikoÂłowa Kamionki lub Katowic Ochojca ??
Sporo jest ludzi z Katowic i pobliskich dzielnic poszukaj nalepiej w uÂżytkownikach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredmoto zaciekawej i fajnej informacji to nie podales A co do reszty,ktora juz jezdzila to zazdroszcze....Ale przynajmniej nie macie za oknem zasp snieznych siegajacych plotow,drog waskich tak ze 2 auta mijaja sie bardzo wolna predkoscia aby czasem lusterka sie nie spotkaly nie powiem juz o autobusie na drodze....kazdy ucieka gdzie moze...No niestety u mnie jeszcze zima i whuj sniegu przydko napisze!Ale ja tej zimie pokaze!!podkladowalem akumlator i ku...jutro wyjade porobie zdjecia zobaczycie jaki zemnie kamikadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo Dzisiaj nakrecilem pierwsze 92km na swoim wlasnym moto Wrazenia super. Targnalem sie na jure. W zagorzu spotkalem motocykliste na enduraku. Szykcie przywitanie nastepnie zajechalem na jego posesje, wymienilem pare zdan no i pojechalismy na jure. Mialem jechac pierszy jako zoltodziub ale kolo huty katowice kolega sie wkurzyl i dal po garach. Coz nie wiedzialem jak szubko jechac a to byly moje pierwsze kilometry. Pozniej sie rozkrecilem. Rozstalismy sie w niegowonicach a ja pojechalem do ogrodzienca. CHolera ile tam wody!!! Moto cale upieprzone. Za niegowonicami kolo skalek na tych dwoch ostrych zakretach nie bylo milo bo doswiadczylem pierszych uslizgow tylu. Bylo mokro i blotnisto ale utrzymalem sie. Dalej prosta no i odkrecilem troszeczke. Myslalem ze jestem rozsadny ale peklo 170. Troche zimno bylo w paluch u rak i u stop. No ale rekawiczki letnie a skarp[etki cienkie w butach. Musialem sie zatrzymac na 5 min zeby reanimowac palce u rak co starczylo mi na kolejne 40km.W ogrodziencu odbilem na olkusz i przez chechlo i bledow spowrotem. Za chechlem przez las toczylem sie 50 bo mialem dla siebie skrawek asfaltu szerokosci opony samochodowej o rozmiarze 205 Zaskoczylo mnie spalanie bo wyszlo na 100km ok 6,8-7 litrow ale musze przyznac ze nie jechalem oszczednie. Pozniej pare razy bylo ponad 140 i raz powyzej 160 ale musze skontrolowac sklad mieszanki jak sie dowiem jak bo cos sporo wyszlo. Choc ponoc innym posiadaczom starszej xjty tez potrafi i chlapnac 8 litrow jak sie ja zdrowo przeciagnie.Nie wiem jak wy ale ja czuje juz wiosne EDIT: troche sie mylnalem bo bak ma 20l a wskaznik paliwa stoi na 6 kresce od gory wiec niby ok 6,5l na 100. Tylko nie wiem czy na wskazniku przy literce F jest te 20 litrow bo jak zaleje pod korek tzn do gornej krawedzi baku to wskazowka wskaznika jest poza skala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.