Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[Friendly] CDM-Centrum Diagnostyki Motocyklowej ! Polecam !


Tomcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bede musial w moim moto robic luzy zaworowe, coprawda nie slychac ich ale tak jak mowil Gixer jesli beda zaciasne to tymbardziej ich slychac nie bedzie a zawor sie bedzie wypalal, a u mnie w moto juz jest przebieg w ktorym suzuki zaleca regulacje.Mam nadzieje ze jak im oddam chyba w ferie bo bedzie czas, to nic nie zdupia i moto bedzie chodzic tak jak przed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDM ? PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM PoLeCaM, PoleCaM no i jeszcze POLECAM ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja dziœ odbra³em z CDM-u R1 po remoncie wyskakuj¹cej dwojki. Pocz¹tkowo podejrzana by³a tylko dwójka, ale po otworzeniu okaza³o siê, ¿e jeszcze w najbli¿szym czasie padnie i jedynka i równie¿ i to by³o zrobione. Koszt naprawy wraz z czêœciami to 1000 z³.Ch³opaki z CDM wywarli na mnie bardzo pozytywne wra¿enie, bardzo sobie ceniê ich s³ownoœÌ oraz to, ¿e nie naci¹gaj¹, bo np. w zleceniu napisane by³o wymiana wodzika, a okaza³o siê, ¿e nie jest uszkodzony. Poza tym ca³y moto zosta³ ogólnie sprawdzony, gdzie okaza³o siê, ¿e jedna z cewek alternatora by³a ruszana, wiêc i to by³o zrobione przy okazji ¿e wszystko jest wyci¹gniête.Na koùcu sprawdzili moto na hamowni, skrzynia nie wykazuje ju¿ ¿adnych szarpniêÌ, jestem pewien ¿e i na drodze bêdzie równie¿ OK, ale to napiszê dopiero jak siê sezon zacznie.CDM specjalizuje siê w naprawie skrzyù i zapewniaj¹ d³ug¹ ¿ywotnoœÌ.Rozpoznawa³em równie¿ ceny czynnoœci serisowych kilku polecanych na tym forum serwisów z okolic Katowic i CDM równie¿ i tu wypad³ najlepiej.Ogólnie du¿eeeeeee FRIENDLY, pozyskali we mnie sta³ego klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziÂś odbraÂłem z CDM-u R1 po remoncie wyskakujÂącej dwojki. PoczÂątkowo podejrzana byÂła tylko dwĂłjka, ale po otworzeniu okazaÂło siĂŞ, Âże jeszcze w najbliÂższym czasie padnie i jedynka i rĂłwnieÂż i to byÂło zrobione. Koszt naprawy wraz z czĂŞÂściami to 1000 zÂł.
Jakos dziwnie malo zaplaciles... przeciez same zebatki to koszt przynajmniej 700zl (zwlaszcza jak byla jeszcze jedynka robiona) a gdzie robocizna (a roboty troche bylo) no i uszczelki,simmeringi,olej...No chyba ze byla robiona na uzywanych czesciach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.