Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[Friendly] CDM-Centrum Diagnostyki Motocyklowej ! Polecam !


Tomcio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chetnie sobie mlotkiem postukal
nie pisaÂłbym tego ale olej druga sprawa tego nie policzyÂłem 30zÂł =70zÂł ;/ ale jak narazie sie wkurwiÂłem bo jak bym miaÂł 200zÂł to looz ale miaÂłem tylko 130zÂł rĂłwno tyle ile by to wyniosÂło i nagle takie koszta i musiaÂłem sie pozapoÂżyczaĂŚ ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo oni sa fajni
kto jak kto ale moÂże na zÂłych trafiÂłem wkurzyÂłem sie bo przez telefon podliczyÂł mnie na 190zÂł przychodze nagle 195zÂł targowaĂŚ sie widziaÂłem ze nawet nie byÂło sensu amor nie caÂłkiem prosty mĂłwiÂł Âże jak coÂś to jeszcze raz go sprĂłbujÂą wyprostowaĂŚ ale nie obiecujÂą ze sie uda wiĂŞc nawet nie prĂłbowaÂłem zostawiĂŚ (wiem Âże krzywej lagi nie da sie wyprostowaĂŚ do stanu wczeÂśniejszego)widziaÂłem napis wymiana oleju 30zÂł skreÂślone na 40zÂł dziwnym trafem na ladze byÂły dwa wgniecenia ktĂłrych wczeÂśniej nie byÂło (nie tam gdzie byÂła skrzywiona) nie moge sie czepiaĂŚ bo to jedyny serwis ktĂłry mam w pobliÂżu ale i tak sÂądze ze mnie mocno skasowali to jest moje zdanie i tyle.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dzisiaj oddaÂłem amorki i piaste z koÂła "TYLKO DO PROSTOWANIA"  miaÂły byĂŚ na pojutrze lub za 2h mi zadzwoni, otrzymuje tel po 1,15h bleble amortyzatory wyprostowane i piasta chciaÂłem sie zapytaĂŚ jaki to rocznik hondy ja mĂłwie 96 nagle sÂłysze bo wÂłaÂśnie wymieniam w nich olej bĂŞdzie ci dobrze teraz chodziÂły iza odkrĂŞcenie kurwa 2 ÂśrĂłbek wylanie i wlanie oleju 40zÂł!!!!!:[  + 30zÂł za olej kur........... nie chce nic mĂłwiĂŚ ale wydaje mis ie to naciaganie klienta na koszty a ja odpowiadam ze ja bym kupiÂł sam olej i bezproblemu sam sobie to zrobie a on mi mĂłwi ze to trzeba rĂłwno po pó³ litra odmierzyĂŚ na amor i sie tÂłumaczyÂł/a co to kurwa za problem podzieliĂŚ litr na pó³ :[???????????????????????/no ale juÂż mnie podliczyÂł i musze koÂłowaĂŚ kase jutro odbiore amory i ocenie ;/ wwwwwrrrrrrrrrr...... jak narazie jestem wkur*** fakt faktem ze za prostowanie zapÂłace 100zÂł 2 lag a za uÂżywki bym musiaÂł zapÂłaciĂŚ 300zÂł ;/
Na twoim miejscu bym sobie kupiÂł dobry rower albo hulajnoge z reala za 200 i bys nie mial problemu a nie dziadowaÂł za 10 czy 20 zÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym sobie kupiÂł dobry rower albo hulajnoge z reala za 200 i bys nie mial problemu a nie dziadowaÂł za 10 czy 20 zÂł
nic tam nie dziaduje ale jednak ja za uczciwoœÌ chwale:) jutro skocze po rachunek bo jakoœ ¿adnej propozycji z ich strony o rachunku nie us³ysza³em
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tam nie dziaduje ale jednak ja za uczciwoœÌ chwale:) jutro skocze po rachunek bo jakoœ ¿adnej propozycji z ich strony o rachunku nie us³ysza³em
stary ale Ty zament wprowadzasz :|Najpierw o 10 zlotych roboisz tutaj awanture, a teraz o to ze o rachunek sie nie upomniales :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ale Ty zament wprowadzasz :|Najpierw o 10 zlotych roboisz tutaj awanture, a teraz o  to ze o rachunek sie nie upomniales :|
niestety nie tylko o to lagi zosta³y nie do koùÌa wyprostowane to zrozumie ale piasta która by³¹ minimalnie krzywa jest dalej krzywa :[ kurna szkoda zê to jedyny serwis do którego mam blisko ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec specjalistyczna maszyna pokazala, ze jest prosta...a ty dobrze wiesz inaczej 
eheheheh specjalistyczna no bo padne wkÂłada sie lage nacelowywuje w miejsce skrzywienia i taki odwaznik naciska w to miesce potem to sprawdza sie na oko csÂłs filoxofia a koleÂś sam przyznaÂł zĂŞ jest krzywe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OsobiÂście tez muszĂŞ pochwaliĂŚ chÂłopakĂłw z CDM-u ByÂłam u nich wywaÂżaĂŚ koÂło, zrobili szybko, dobrze i za rozsÂądne pieniÂądze JeÂśli bĂŞdĂŞ miaÂła jeszcze kiedyÂś tego typu problemy - z ktĂłrymi chÂłopaki z Boostera nie bĂŞdÂą mieli technicznych moÂżliwoÂści by sobie poradziĂŚ - to pewnie udam siĂŞ do nich ZresztÂą to oni doradzili mi CDM jeÂśli chodzi o wywaÂżanie koÂła Tyle ode mnie Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi zastanow sie zanim cos napiszesz!Ja o chlopakach z CDMu zlego slowa nie moge powiedziec! Zawsze mi pomoga! I dziwi mnie to co Ty piszesz!
no naprawiaÂłeÂś coÂś ale nie prostowaÂłeÂś nie wiem jak naprawiajÂą ale wiem jak prostujÂąi tyl a powiedzmi jeszcze motomaniaczka ile kosztuje zmienienie opony ?? z wywaÂżaniem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego poczatku wiedzialem(Chcialem)ze tak bedzie Dlatego SUZI oraz inni przemyslcie zanim napiszeniecie UNFRIENDLY!Pozdrawiam
nie napisaÂłem unifrendly ;p ale koleÂś mi sam przyznaÂł Âże sÂą jeszcze krzywe myÂślaÂłem ze po zÂłoÂżeniu dalej bedize kapa ale jest zajebiÂście ;p jeszcze tylko skumam co z tÂą piastÂą i czekam na czarne drogi ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.