Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[Friendly] CDM-Centrum Diagnostyki Motocyklowej ! Polecam !


Tomcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gixer, no pisz¹c o skrzyni, nie napisa³em, ¿e oczywiœcie przy okazji by³ zmieniany olej, filtry, których cena 1000 nie obejmuje i zap³aci³em za nie osobno, co do uszczelek to zosta³y zmienione, ch³opaki z CDM-u zapewniaj¹ ¿e oni naprawiaj¹ te ko³a, maj¹ na to "patent" ¿e nawet jak sie dziczy to znacznie d³u¿ej wytrzyma ni¿ oryginalnie, zapewniaj¹, ¿e po ich robocie ju¿ mi bieg nie wyskoczy Wymienili chyba to co pisa³eœ mi w innym poœcie, czyli zebatke,przesuwke, na pewno tego ze sklepu yamahy nie brali, a wodzik i ko³a zêbate okaza³y siê byÌ dobre. Potwierdzili to co pisa³eœ o wycieraj¹cych siê k³ach, ale niestety szczegó³ów nie znam Wiadomo tylko, ¿e na pewno na moto jeŸdzi³ ktoœ poprzednio na kole. Na pocz¹tku biegi mog¹ wchodziÌ ciê¿ej ni¿ zwykle.Potwierdzili, ¿e roboty naprawdê du¿o by³o...gdyby nie okaza³o siê ¿e jedynka te¿ mo¿e mi za krótki czas padn¹Ì, to koszt zamkn¹³by siê w 700 z³ (nie licz¹c oleju i innych nie zwi¹zanych ze skrzyni¹ rzeczy). Rozebranie i z³o¿enie ca³oœci to 500 z³ z tego kosztu.Ogólnie za wszystko zap³aci³em:1000 skrzynia50 naprawa cewki alternatora132 olej24 filtr oleju15 czyszczenie filtru powietrza K&N70 wymiana opon30 wymiana p³ynu ch³odniczego50 sprawdzenie zaworów, bo silnik by³ i tak rozebrany, normalnie regulacja kosztuje 150 + koszt p³ytekteraz trzeba tylko czekaÌ na sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ch³opaki z CDM-u zapewniaj¹ ¿e oni naprawiaj¹ te ko³a, maj¹ na to "patent" ¿e nawet jak sie dziczy to znacznie d³u¿ej wytrzyma ni¿ oryginalnie, zapewniaj¹, ¿e po ich robocie ju¿ mi bieg nie wyskoczy (...)Potwierdzili, ¿e roboty naprawdê du¿o by³o...gdyby nie okaza³o siê ¿e jedynka te¿ mo¿e mi za krótki czas padn¹Ì, to koszt zamkn¹³by siê w 700 z³ (nie licz¹c oleju i innych nie zwi¹zanych ze skrzyni¹ rzeczy). Rozebranie i z³o¿enie ca³oœci to 500 z³ z tego kosztu.Ogólnie za wszystko zap³aci³em:1000 skrzynia50 naprawa cewki alternatora132 olej24 filtr oleju15 czyszczenie filtru powietrza K&N70 wymiana opon30 wymiana p³ynu ch³odniczego50 sprawdzenie zaworów, bo silnik by³ i tak rozebrany, normalnie regulacja kosztuje 150 + koszt p³ytek
Faktycznie zrobili Ci ten remont za tanie pieniadze. 1000pln to za uzywana skrzynie trzeba dac do R1. Ja przerabiam to obecnie w mojej R6, standardowa usterka praktycznie. Z kumplem doszlismy do wniosku ze yamaha celowo to zrobila, zeby czesciej sprzety ludzie zmieniali Jak sie przyjrzec kÂłom w skrzyni, to wszystkie podpilowane na lekki skos, poza dwojka wlasnie. A dwojka najbardziej dostaje po dupie. Nie wiem, jak w R1 ale w R6 robota jest dosc upierdliwa, bo sa tam miliony kabli, linek i wezykow ktore trzeba podlaczac, zanim sie silnik wyciagnie. Co do patentu na naprawe, to na pewno robia lekki skos na kÂłach, wtedy przy dodaniu gazu maja dodatkowo tendencje do "przyciagania sie/samozazebiania". Takie same rzeczy jak sie robilo w MZ z trzecim biegiem bodajze.U mnie caly remont zamknie sie pewnie w 600pln (za tyle mam cala skrzynie uzywke) + duperele w stylu olej, filtr, uszczelki. Cale szczescie ze robote mam za darmo (sam walcze, pod nadzorem kumpla) No i ze zima nadal sie nie konczy, bo bym chyba nie wytrzymal jak slonce swieci a moto w czesciach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów FRIENDLY, Friendly,Friendly,Friendly,Friendly. starszy do nich pojecha³ sie wypytaÌ o blokady , ale ze on sie zabardzo nie zna a mi sie nudzi³o to telefon do nich i gadka (noga w gipsie siedze w domu ) i sie wypyta³em wszystko co tam za blokady moga byÌ w mojej nsr itd... kolesie super gada³em jak z najlepszym kumplem wszystko wyt³umaczy³ powiedzia³ a¿ mi wstyd za to co kiedyœ pisa³em ale CIII ka¿dy pope³nia b³êdy Ÿle ich oceni³em,myœle ¿e bedziemy d³ugo wspó³pracowaÌ POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.