Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4856


Cebria

Rekomendowane odpowiedzi

Cze Jaki mosz model dzioÂłcha ??Jo mom rc 36 z 1996 r i moim zdaniem najlepiej jak komin jest od strony monowachacza.OsobiÂście mom z od strony koÂła ale dÂźwigniety zeby byÂło widac koÂło bo jak je pomaluje na zÂłoto to bydzie wypas . kominPozdrĂłwka
to jest TwĂłj? zajebisty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja jest podobna ale nie taka wyglancowanaale Dziêkulski !!!!Jak RC 24 to tyz jak z kobitom cza pokazac jej najlepsze strony , jo mysla ze wydech cza dŸwign¹c do zica abo pod niego tys fajnie , a na topie jest takie ala buell pod silnikem abo kruciutki kominek ko³o podnó¿ka .Street

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to street i moze bedzie latal na gumie to polecam zalozenie jednego tlumika a przedewszystkim jego skrocenie zeby na gumie nie przycieral o asfalt. ale dla mnie ogieĂą to i tak wydech pod silnikiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech ktoÂś CiĂŞ filmuje a potem na forum i ocenimy
Mam gdzieÂś film jak smigam z ojcem na kole- przĂłd tyÂł, nawet udaÂło mi sie wstaĂŚ i gleby nie zaliczyĂŚ Tylko... SÂłaby ze mnie haker MoÂżna jakoÂś wrzuciĂŚ zapis ze zwyklej kamery na kompa, czy nie bardzo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie ...jusz to kiedys suzi robila z filmikiem o porzegnaniu madzi na kotwicy...ale niestety nie wiem jak ona tego dokonala ...co do komina to przy dobrym wykonaniu oba rozwiazania beda dobre ... to tobie sie ma podobac wiec dobrze sie zastanow jak to chcesz miec i rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieÂś film jak smigam z ojcem na kole- przĂłd tyÂł, nawet udaÂło mi sie wstaĂŚ i gleby nie zaliczyĂŚ    Tylko... SÂłaby ze mnie haker  MoÂżna jakoÂś wrzuciĂŚ zapis ze zwyklej kamery na kompa, czy nie bardzo?
Da sie tylko Âże potrzebna jest do tego karta TV w kompie , wtedy tylko kabelki i sie zgrywa Gratulujemy wiec umiejetnoÂści RESPECTJa tylko raz zrobiÂłem stoopie lepiej siĂŞ da whelie wyczuĂŚ...Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Tu Virtual69 (wlasnie czekam na swoje haslo ale to juz wyjasnialem)za prawde powiadam Ci ze oczywiscie ze tylko i wylacznie i niepodwazalnie 2 wydechy!!!!! Jesli Ci ktos mowi ze 1 to powiedz ze 2 jest lepsze. Generalnie ja wiem ze male jest piekne ale biger i better!! Kiedys w SM prezentowali ciekawe streety z Polski wlasnie z jakiejs Wa-wskiej firmy ktorej nazwy nie pamietam (wlasciciel mial bladego pomalowanego jak by lakier pekal w paru miejscach.Pozniej niestety wlascicielowi sie zmarlo)a nazwa byly jakiec trzy literki. Oni zrobili streeta z dwoma rurami a prowadzone byly pod siodlo ale nie klasycznie w gore i pod zadupek a dosc duzym lukiem na dole co spelnialo role dmoli z tylu-moim zdaniem bardzo trafiony pomysl jak na wykozystanie wydechu z Transita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.