Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4976


wixtor

Rekomendowane odpowiedzi

bo to za wielka moc na ciebie 
Z tym modulem to mi cos smierdzi! Bardziej mi pasuje wersja przebiciu na kablu....!Jak dla mnie modul jest jaknajbardziej ok!Mysle, ze regulacja gaznika i bedzie ok!(oczywiscie zakladamy ze w silniku jest wszystko OK!)Rozadniej jest zrobic najpierw regulacje gaznika(30zl?), potem moze przewod wysokiego napiecia(20zl?+10fajka) a dopiero potem sie wglebiac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra niech strace....sory maku ale uwazam, ze napisales glupote z tym modulem!Nie chce wywolywac kolejnej burdy ale jestes glupi, ze tak sadzisz-albo nie masz zielonego pojecia o motocyklach i tylko kozaczysz na forum!Piszesz o tym module chyba juz w 3 temacie, ktory jest poswiecony na temat tego, ze nie wkreca sie motocykl na obroty!Jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj, bo koles jest zoltodziobem(sory, ale taka prawda-kazdy z nas jakos zaczynal) i prawie byl sklonny juz zamawiac modul i wydac gruba kase bo ty napisales glupote!Czasem jak wchodze na forum i widze takie glupoty to brak mi sil.....aaaaaaaaa i jeszcze jedno!Sam pokazales, ze chciales kupic NSRke od kolegi Suzi250! Nie odpowiadala CI cena to krzyz na droge i wypie*** i nie rob mu teraz kolo dupy!Bo jak rozmawialem z kolesiem,ktory kupil ta NSRke to byl bardzo dobrze poimforowany co i jak w niej siedzi! Wiedzial o tym ze jest do regulacji(nie, nie trzeba idioto kupwac modulu!)wiedzial o tym ze lagi byly prostowane....a pozatym do cholery widzial co kupuje!Mysle, ze Suzi zachowal sie dosc zetelnie (napewno cos mu sie nie podobalo, bo sprzedal ja dosc szybko....moze chce crosa?nie wiem...nie nasza sprawa!) nio ale powiedz mi ile teraz jest naprawde zetelnych i uczciwych sprzedawcow? sory nie wiem....wkoncu to ty jestes najwiekszym handlarzem motocyklami na slasku......:|Tyle mam do powiedzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego TOMCIO Na motocyklach to sie znam wiecej od Ciebie, a moto od SUZI chiaÂłem kupiĂŚ na handel... , gowno Cie to powinno interesowac co ja robie, czy handule czy nie, zajmuje sie tym bo dobrze na takim interesie wychodze!!Z resztÂą co Ci siĂŞ bĂŞde Âśpiku tÂłumaczyÂł, nie dorastach mi w motocyklach do piĂŞt , a duzo gadasz....I ZEBY UROZMAICIC TEN WYÂŻEJ ZAMIESZCZONY TEKST TO: PIERDOL SIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dupie byles, gowno widziales Nie znasz mnie, nie wiesz jak jezdze, nie wiesz nic.... Ja nikogo do siebie nie bede przekonywal, kto mnie zna to wie....Spoko, jesli twierdzisz, ze jestes taki wspanialy to spoko! Super Ciesze sie bardzo, ze mamy takie gwiazdy na slasku? w Polsce? w Europie i na swiecie Jestesmy dumni Maku ze jestes z nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego TOMCIO
Pozwole sobie wtracic, pewna dygresje! My nie jestesmy kolegami!
nie dorastach mi w motocyklach do piĂŞt
chyba jak kazdy z tewgo forum....
PIERDOL SIE 
z kim?
pies jak nie mioÂł co robiĂŚ to siedziaÂł i jaja lizaÂł
jak nie miol?Suralistyczne, ale przyjemne zajecie.....nie chwaliles sie tym wczesniej Maku....to jakas odmiana jogi czy cos?
SKONCZ!
Skoncze, ale to wszystko w swoim czasie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nawali moduÂł to nie ma iskry wogĂłle!!!!!!!!!!!Nie bede komentowal goscia ktĂły twierdzi inaczej bo szkoda ......
Nie zawsze... za pierwszym razem jak mi sie spieprzyl modul to owszem, iskry zero. Natomiast teraz zdazylo mi sie to po raz drugi i iskra byla ale moto poprostu nie jechalo... byla ona poprostu za slaba. Ale i tak to co sie dzieje z Twoja NSRka nie ma nic wspolnego z modulem - jak ten element jebnie to poprostu moto za cholere nie pojedzie dalej. Przerywanie to raczej sprawa gaznika, moze membrana - sprawdz czy nie jest uszkodzona (glownie listki)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzeczyœÌ dysze, wyreguluj zap³on, wyczyœÌ (wymieù) œwiece i mo¿esz œmigaÌ bez problemów.Bawi³em sie kiedyœ NSR-k¹ i kumpel mia³ podobnieP³ozdro
dokÂładnie!!!a co do tej nsr-ki to... no w sumie.... niby nic powaznego niema w niej ale ja bym jej niechcial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.