Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4976

wixtor
 Share

Recommended Posts

Siemka. Wczoraj sprawi³em sobie Hondê NSR i mam z ni¹ ma³y problem, a mianowicie jade sobiê i nagle w mojej g³ówce oddzia³uje hormon i prosi o adrenalinê) i tym samym moj¹ d³où robi zwrot w dó³ a obrotomierz idzie do góry zatrzymuje siê przy oko³o 8tys, silnik trochê wyje ok 1s. a po tym czasie silnik dostaje powera i krêci dalej. Nastêpny to jak jadê na wolnych obrotach i chcê mu daÌ odrazu w wkoœÌ (manetka do oporu) to moto muli i gaœnie. Czy mo¿e to byÌ wina œwiecy? Pozdrawiam

• Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogles trafic na wieksza mine-tak sadze!Lagi byly prostowane w CDMe, wiec mysle ze sa OKCo do obiaw o ktorych mowisz to jest chybanormalna dziura w obrotach-znajac Suziego to sam regulowal gaznik----co zrobic?Pojechac na reguljacje gaznika(najlepiej z czyszczeniem)! Wymienisz przyokazji olej i swiece Pozdrawiam!

Ja wiem tylko tyle ze w tym sezonie czeka CiĂŞ wymiana moduÂłu
MAKU==> znawca nie wiem co macie do mojej nsr silnik jest w wyjebistym stanie dzisiaj oglÂądaÂłem z 98r byÂła tak ROZPIER*********** Âże nie widziaÂłem tak zdezelowanego motocykla i chciaÂł jeszcze 2500zÂł za to ;| w moim do roboty juÂż nic nie ma a jego poinformowaÂłem o wszystkim !!!! regulacja go raczej nie obejdzie to teÂż mu mĂłwiÂłem ......;/

Ja mialem takie same objawy w SM i nie sciemniaj tak SUZI bo jestes nie wporzo, bo nie raz pisaÂłes do mnie ze miales problemy, fakt moto nie jest zÂłe, ale trzeba byc wporzo, ja jak handulje motocyklami, to wole gosciowi powiedziec cala prawde co jest niz potem wysluchiwac pretensji....A to ze raz na obroty wchodzi a raz nie , a potem jak dajeszcze z mniejszych gasnie to jest wlasnie moduÂł.... napewno jaki dajesz powoli max-a to normalnie wchodzi, a jak full to gasnie.... narazie tym objeÂździsz bo mniej wiecej idzie to zregulowac, ale potem bedzie moment, ze stzreli Ci z tÂłumika.... i kapa.WymieĂą ÂświecĂŞ, filtr paliwa, powietrza, wyczysc gaÂźnik i wal na regulacje

Ja mialem takie same objawy w SM i nie sciemniaj tak SUZI bo jestes nie wporzo, bo nie raz pisaÂłes do mnie ze miales problemy, fakt moto nie jest zÂłe, ale trzeba byc wporzo, ja jak handulje motocyklami, to wole gosciowi powiedziec cala prawde co jest niz potem wysluchiwac pretensji....A to ze raz na obroty wchodzi a raz nie , a potem jak dajeszcze z mniejszych gasnie to jest wlasnie moduÂł.... napewno jaki dajesz powoli max-a to normalnie wchodzi, a jak full to gasnie.... narazie tym objeÂździsz bo mniej wiecej idzie to zregulowac, ale potem bedzie moment, ze stzreli Ci z tÂłumika.... i kapa.WymieĂą ÂświecĂŞ, filtr paliwa, powietrza, wyczysc gaÂźnik i wal na regulacje
co Ty zaÂś dupisz wszystko mu mĂłwiÂłem a moje problemy to wymieĂą jakie no prosze...... teÂż mi sie dziaÂło to samo to z tym problemem Ci napisaÂłem i odrazu "PROBLEMY" okazaÂłao sie Âże Âświeca ma przebicia , fajki i kabla wysokiego napiĂŞcia nie wymieniaÂłem i co ty moÂżesz o tym wiedzieĂŚ czy mu mĂłwiÂłem o tym czy nie kolega czytaÂł wszystkie moje posty wiec prosze Cie nie wypowiadaj sie tu bo nie byÂło Cie przy sprzedaÂży oglÂądaÂł motor i jeÂździÂł nim 3 razy do ukrycia nic nie miaÂłem nawet proponowaÂłem mu rozbiĂłrke Âżeby sobie wszystko sprawdziÂł jak jest porobione a nie w garaÂżyku z panem jasiem przy jabolu.