Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4901


SANTOSBUL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam wszystko na mame oprucz motoru niestety.Teraz szukajom mnie gliniarze majom do mnie foto story(zdjêcia)na piêÌ stów za prêdkoœÌ.Uwazajcie na droge pomiêdzy Tychami a Bielsko Bia³om jest znak ze foto radar i ograniczenie chyba do 80km h .Myœla³em ze lipa,zwolni³em ze 180km do oko³o 130km i oœlepi³ mnie w nocy flesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziœ by³em rejestrowaÌ samochód w urzêdzie miasta.I teraz kilka miesiêcy bêde bez auta.Panu naczelnikowi wielkemui skur.....synowi nie podoba³ sie podpis na umowie,twierdzi ze podrobiony i wysy³a to do prokuratora on ma to wyjaœniÌ.Kilka miechów pewnie bêdzi trwa³o a samochód bêdzie sta³.Nic nie pomog³o t³umaczenie ze ja z samochodu zyje,i ze zabiera chleb mojej rodzinie.Chcia³em mu przywieœÌ tego w³asciciela z Wroc³awia ale naczelnika to nie interesuje,przecie¿ to nie cz³owiek tylko urzêdnik.Takie h....e pracujom w urzêdzie miasta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziœ by³em rejestrowaÌ samochód w urzêdzie miasta.I teraz kilka miesiêcy bêde bez auta.Panu naczelnikowi wielkemui skur.....synowi nie podoba³ sie podpis na umowie,twierdzi ze podrobiony i wysy³a to do prokuratora on ma to wyjaœniÌ.Kilka miechów pewnie bêdzi trwa³o a samochód bêdzie sta³.Nic nie pomog³o t³umaczenie ze ja z samochodu zyje,i ze zabiera chleb mojej rodzinie.Chcia³em mu przywieœÌ tego w³asciciela z Wroc³awia ale naczelnika to nie interesuje,przecie¿ to nie cz³owiek tylko urzêdnik.Takie h....e pracujom w urzêdzie miasta .  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebralem kurwa wczoraj z poczty przesylke z Urzedu Skarbowego , a mialem tego nie brac a tam co ??? Niespodzianka.Nakaz wplacania kasy za mandat z przed prawie 3 lat 100 zl + smieszne odsetki 6 zl.Pierdole ich i tak nie zaplace A nie maja z czego sciagnac bo konto na ktore dostaje wyplaty jest zony hehe , a komornika pierdole obcym nie bede otwierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebralem kurwa wczoraj z poczty przesylke z Urzedu Skarbowego , a mialem tego nie brac a tam co ??? Niespodzianka.Nakaz wplacania kasy za mandat z przed prawie 3 lat 100 zl + smieszne odsetki 6 zl.Pierdole ich i tak nie zaplace A nie maja z czego sciagnac bo konto na ktore dostaje wyplaty jest zony hehe , a komornika pierdole obcym nie bede otwierac
Moze jak ktos przyjdzie to poszczuj tym pieskiem ktorego masz w avatarze Na bank nie wejdzie do chaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziÂś byÂłem rejestrowaĂŚ samochĂłd w urzĂŞdzie miasta.I teraz kilka miesiĂŞcy bĂŞde bez auta.Panu naczelnikowi wielkemui skur.....synowi nie podobaÂł sie podpis na umowie,twierdzi ze podrobiony i wysyÂła to do prokuratora on ma to wyjaÂśniĂŚ.Kilka miechĂłw pewnie bĂŞdzi trwaÂło a samochĂłd bĂŞdzie staÂł.Nic nie pomogÂło tÂłumaczenie ze ja z samochodu zyje,i ze zabiera chleb mojej rodzinie.ChciaÂłem mu przywieœÌ tego wÂłasciciela z WrocÂławia ale naczelnika to nie interesuje,przecieÂż to nie czÂłowiek tylko urzĂŞdnik.Takie h....e pracujom w urzĂŞdzie miasta .  
Na jakiej podstawie zakwestionowal oryginalnosc podpisu??? Przeciez taka sprawa wychodzi podczas "przenoszenia" danych miedzy jednym organem (Wydz. kom) a drugim. Po to wydaja "miekki" dowod rejestracyjn, zeby miec czas sprawdzic czy wszystko jest z pojazdem ok. Cos tu jest nie teges.... Idz z morda do Prezydenta Miasta, zadaj wyjasnien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.