Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4901

Recommended Posts

oprĂłcz wjazdu na wypÂłate moga siĂŞ rĂłwnieÂż przylepiĂŚ np. do twojego moto jak jest na ciebie zarejestrowane...UlegajÂą przedawnieniu po 5 latach ale to tak jak mĂłwiĂŞ Âże musiaÂłbyÂś nic nie mieĂŚ swojego i byĂŚ peÂłnoletni...no i oczywiÂście wygoniĂŚ komornika:)

ulegaja przedawnieniu a sciagane sa w trybie egzekucji administracyjnejzeby zmniejszcyc koszty polecam, aby jak tylko pojawi sie jakies upomnienie (a musi sie pojawic) to biegusiem do kasy Urzedu Wojewodzkiego albo w ostatecznosci na poczte i wplacic za mandat. Pozniej do Pana komornika skarbowego w Urzedzie Skarbowym i pokazac kwit wplaty. Naczelnik US musi odstapic od egzekucji bez poboru dodatkowych oplat. Normalnie w egzekucji adm do egzekwowanej kwoty dochodzi oplata manipulacyjna, oplata oplata za czynnosc egzek (uzalezniona od wysokosci zajmowanej kwoty oraz rodzaju zajecia egzekucyjnego) oraz stale koszty upomnienia w kwocie 8,80pln.

przyjedzie ci na bank mnie tez przyszlo po 2 latach za picie w miejscu publicznym i to przyniosÂł mi osobiscie wezwanie na komende dzielnicowy wiec nie martw sie znajda cie a odsetki nie sa wcale duze groszowe sprawy a jak dzielnicowy nie przyjdzie to komornik zawita

ulegaja przedawnieniu a sciagane sa w trybie egzekucji administracyjnejzeby zmniejszcyc koszty polecam, aby jak tylko pojawi sie jakies upomnienie (a musi sie pojawic) to biegusiem do kasy Urzedu Wojewodzkiego albo w ostatecznosci na poczte i wplacic za mandat. Pozniej do Pana komornika skarbowego w Urzedzie Skarbowym i pokazac kwit wplaty. Naczelnik US musi odstapic od egzekucji bez poboru dodatkowych oplat. Normalnie w egzekucji adm do egzekwowanej kwoty dochodzi oplata manipulacyjna, oplata oplata za czynnosc egzek (uzalezniona od wysokosci zajmowanej kwoty oraz rodzaju zajecia egzekucyjnego) oraz stale koszty upomnienia w kwocie 8,80pln.

Ja tez mam wszystko na mame oprucz motoru niestety.Teraz szukajom mnie gliniarze majom do mnie foto story(zdjêcia)na piêÌ stów za prêdkoœÌ.Uwazajcie na droge pomiêdzy Tychami a Bielsko Bia³om jest znak ze foto radar i ograniczenie chyba do 80km h .Myœla³em ze lipa,zwolni³em ze 180km do oko³o 130km i oœlepi³ mnie w nocy flesz.

.Uwazajcie na droge pomiĂŞdzy Tychami a Bielsko BiaÂłom jest znak ze foto radar i ograniczenie chyba do 80km h .MyÂślaÂłem ze lipa,zwolniÂłem ze 180km do okoÂło 130km i oÂślepiÂł mnie w nocy flesz.