Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4901


SANTOSBUL

Rekomendowane odpowiedzi

oprĂłcz wjazdu na wypÂłate moga siĂŞ rĂłwnieÂż przylepiĂŚ np. do twojego moto jak jest na ciebie zarejestrowane...UlegajÂą przedawnieniu po 5 latach ale to tak jak mĂłwiĂŞ Âże musiaÂłbyÂś nic nie mieĂŚ swojego i byĂŚ peÂłnoletni...no i oczywiÂście wygoniĂŚ komornika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulegaja przedawnieniu a sciagane sa w trybie egzekucji administracyjnejzeby zmniejszcyc koszty polecam, aby jak tylko pojawi sie jakies upomnienie (a musi sie pojawic) to biegusiem do kasy Urzedu Wojewodzkiego albo w ostatecznosci na poczte i wplacic za mandat. Pozniej do Pana komornika skarbowego w Urzedzie Skarbowym i pokazac kwit wplaty. Naczelnik US musi odstapic od egzekucji bez poboru dodatkowych oplat. Normalnie w egzekucji adm do egzekwowanej kwoty dochodzi oplata manipulacyjna, oplata oplata za czynnosc egzek (uzalezniona od wysokosci zajmowanej kwoty oraz rodzaju zajecia egzekucyjnego) oraz stale koszty upomnienia w kwocie 8,80pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulegaja przedawnieniu a sciagane sa w trybie egzekucji administracyjnejzeby zmniejszcyc koszty polecam, aby jak tylko pojawi sie jakies upomnienie (a musi sie pojawic) to biegusiem do kasy Urzedu Wojewodzkiego albo w ostatecznosci na poczte i wplacic za mandat. Pozniej do Pana komornika skarbowego w Urzedzie Skarbowym i pokazac kwit wplaty. Naczelnik US musi odstapic od egzekucji bez poboru dodatkowych oplat. Normalnie w egzekucji adm do egzekwowanej kwoty dochodzi oplata manipulacyjna, oplata oplata za czynnosc egzek (uzalezniona od wysokosci zajmowanej kwoty oraz rodzaju zajecia egzekucyjnego) oraz stale koszty upomnienia w kwocie 8,80pln.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam wszystko na mame oprucz motoru niestety.Teraz szukajom mnie gliniarze majom do mnie foto story(zdjêcia)na piêÌ stów za prêdkoœÌ.Uwazajcie na droge pomiêdzy Tychami a Bielsko Bia³om jest znak ze foto radar i ograniczenie chyba do 80km h .Myœla³em ze lipa,zwolni³em ze 180km do oko³o 130km i oœlepi³ mnie w nocy flesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.