Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4941


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

ChabeĂŚ jak ChabeĂŚ ...nawet szpoko ale czy on czasem nie byÂł zmotywowany wypadkiem do tey przeroobky??ja mam podobnÂą owiewkw na przodzie,tyle Âże wiĂŞksz klosze i w carbonie(dali ci na to przeglÂąd??) ale i tak Âżycze powodzenia i byle by byÂł bezawaryjny(jak mĂłj wiekowy GS )pozro for ALL post-1325-1142090249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moto jest super jak na rok `85 Jak na mój gust to do zmiany jest przednia owiewka bo te w stylu ufo s¹ jakieœ takie...... Owiewkê z silnika te¿ bym œciagn¹³ i zast¹pi³ "p³ugiem"Podoba mi siê wydech. Wiem ¿e ³atwo siê mówi ale pewnie i tak coœ pozmieniasz po swojemu:)mi³ego u¿ytkowania ¿yczê...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest bezwypadkowy dostalem do niego wszystkie oryginalne czesci, ktore nigdy niewidziaÂły kleju itp. jestem pod wrazeniem, wydech firmy " DEVIL " naprawde daje ( oczywiÂście przebity ), dzis pomalowaÂłem ramĂŞ, mysleze ze przez 2 tygodnie czasu doprowadze moto na lalunie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest bezwypadkowy dostalem do niego wszystkie oryginalne czesci, ktore nigdy niewidziaÂły kleju itp. jestem pod wrazeniem, wydech firmy " DEVIL " naprawde daje ( oczywiÂście przebity ), dzis pomalowaÂłem ramĂŞ, mysleze ze przez 2 tygodnie czasu doprowadze moto na lalunie
Perzbity znaczy ktos w nim dziure zrobil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, Âładne, Âładne. Co do owiewek przednich, to ostatnio coraz wiĂŞcej oryginalnych rzeczy - w Louisie sÂą naprawdĂŞ bardzo Âładne soczewkowce. I na allegro widziaÂłem takÂą owiewĂŞ ostatnio, za caÂłkiem Âładny pieniÂądz. Pozdrowienia. To co, w terenie sobie juÂż nie poÂśmigamy? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byÂłem, zobaczyÂłe, wrĂłciÂłem Powiem wam ÂżebyÂście nie sugerowali tym co jest na zdjĂŞciach, w rzeczywistoÂści motocykli wyglÂąda duÂżo bardziej zajebiÂście. A jak Âładnie gada przez ten wychech Devil'a... Dawid zamawiam sobie nim rundke jak tylko troche tego biaÂłego syfu stopnieje Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zakupu. najwazniejsze to ze ci sie podoba.tylko nie rozumiem wypowiedzi typu "nienawidze handlazy" " jak na handel to chujowy" "przerobka jakby po wypadku" itdhandlaz tez czlowiek i nic zlego nie robi. motocykle po wypadku sa chyba najlepsze do przerobek bo po co mi koplet owiewek w garazu?chyba zeby sobie w niedziele na nie popatrzec. a text pt" ile kosztowal bo to najwazniejsze" mnie po prostu rozjebal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.