Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3947


Miki

Rekomendowane odpowiedzi

No widze , ze niewielu z was odaje swoje sprzety do GixeraNikt jakoÂś nie chce pochwalic.A moze sa niezadowoleni? tylko tak jak napisaÂł mariopresnikt niema odwagi zÂłego sÂłowa powiedziec.Teraz to juz sam niewiem , czy odstawic do nich sprzeta przed sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...72&hl=suzi-motoOd siebie dodam ze jesli chcesz go oddac do nas na serwis to sie pospiesz bo od konca lutego juz go nie wezmiemy bo mniejwiecej od tego okresu zacznie sie nam straszny zajob (zreszta nie tylko u nas) i bedziemy przyjmowac tylko motocykle,quady,skutery kupione u nas.Aha,jak jestes z BÂąkowa to mozesz pozdrowic Monike W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba temat o tym salonie byl juz w tym dziale - zreszta kto by sie podkladal i krytykowal zaklad pracy Gixera pozdr all
I co z tego, Âże zakÂład Gixera ??Konstruktywna krytyka zawsze jest mile widziana, a wÂłaÂścicielowi i pracownikom daje to jakiÂś poglÂąd na to, czego ich klienci oczekujÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pisa³em to ju¿ w tamtym temacie ale jest jak najbardziej Friendly!!!! mówiê o takiej prawdziwej ¿yczliwoœci bo us³ug u nich nie robi³em ¿adnych ani zakupów,ale jak mia³em wypadek - straci³em przytomnoœÌ to mój motocykl zaraz i bez ¿adnego problemu powêdrowa³ do nich - bardzo sobie to cenie - kolega Gabryœ zaj¹³ siê moim sprzêtem - nie wiem jak wyl¹dowa³ u Nich w gara¿u,poczeka³ tam pare tygodni i normalnie ktoœ móg³by sobie za¿yczyÌ ³adn¹ sumkê za taki gara¿ ( nie wspominam wogóle o lawecie albo parkingu policyjnym) - spotka³em siê naprawde z uprzejmoœci¹,bezinteresowanoœci¹ i jeœli chodzi o ludzi to olbrzymi plus!!!!!Gabryœ nie jedn¹ flachê ze mn¹ wypijesz za to!!!!pozdrawiam i szczêœliwego nowego roku!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prosze.maÂła prowokacja i juz sie znalezli zadowoleni.To mowisz Gixer ze do konca lutego? hmm to jak znajde chwilke bedzie trzeba sprzeta jakos przetrnsportowac.a co do Moniki W. To niestety niebardzo wiem o jaka to Monike ci moze chodzic, to tez pozdrowie wszystkie Moniki;) Moze trafie na tÂą W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prosze.maÂła prowokacja i juz sie znalezli zadowoleni.To mowisz Gixer ze do konca lutego? hmm to jak znajde chwilke bedzie trzeba sprzeta jakos przetrnsportowac.a co do Moniki W.  To niestety niebardzo wiem o jaka to Monike ci moze chodzic, to tez pozdrowie wszystkie Moniki;) Moze trafie na tÂą W
Ale zanim go nam przytransportujesz to zadzwon A ta Monika ma na nazwisko Wesolowska No chyba ze sie juz hajtla to ma inne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac bo majÂąc taki motocykl to strach gdzie kolwiek dalej wyjeÂżdzaĂŚ to siĂŞ po wioskach jeÂździ a jak siĂŞ zepsuje to siĂŞ okliczne kobiety ( nie powiem kalafiroy) do pchania motocykla zatrudnia )) he hePozdrawiama salon chyba dobry nie miaÂłem zaduzego kontaktu z nimi ijedynie kominiarke tam kupiÂłem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.