Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4773


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wicher ,to juÂż nie chodzi tyle o sam stunt co ogĂłlnie o wyczucie motocykla,przyjedz kiedyÂś na kompost,tam przyjeÂżdza teÂż duÂżo ludzi nie tzw.stunterĂłw Âżeby pocwiczyc wÂłasnie opanowanie motocykla i takie Âżeczy przydajÂą sie puzniej na drodze ,nie tylko do popisywania sie przed laskami itp.
Wiesz Ostek, ¿e nawet nad tym siê zastanawia³em Nie jeŸdzi³em w sumie ze trzy sezony, a to ju¿ jest trochê czasu. Pewnych rzeczy siê nie zapomina, ale z niektórymi trzeba siê od nowa oswoiÌ.Nie ukrywam, ¿e po tej przerwie moje umiejêtnoœci zdecydowanie podupad³y, a o wyczuciu motocykla juz nie mowiê i troche mam stracha je¿eli chodzi o mój owrót do dwóch kó³ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za tor jest w siemianowicach mozesz podac wiecej szczegó³ów ps. a co do Krisa to choÌ osobiœcie go nie znam ale by³em w tamtym sezonie pare razy na kompoœcie (mimo ze nie mia³em jeszcze moto) i widzia³êm co potrafi jest naprawdê dobry Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jazda na tylnym kole! Na fotkach dziadek Andrzej (lat 15) kilka (set) lat temu. PamiĂŞtajcie, nauka boli i kosztuje!!! Moto 14 k.m. i musiaÂło wystarczyc!  najpierw byÂło jak na foto, a potem tylko lepiej. Na tylnym kole moÂżna jechac, aÂż siĂŞ paliwo skoĂączy. RobiÂłem to wielokrotie na proÂśbĂŞ miejscowej milicji,lubili popatrzec matoÂły! Nie byÂło radiowozĂłw, tylko WFM-ki. miaÂłem u nicz takie luzy, Âże jeÂżdziÂłem bez prawka,no i wmiarĂŞ postĂŞpĂłw, wyrabiaÂłem ró¿ne cuda: raz wyskoczyÂłem z knajpy przez otwarte okno prosto na plac PKS-u i inne nie do pojĂŞcia. Potem zaczĂŞÂł siĂŞ przygoda z jazdÂą sportowÂą.KiedyÂś byÂłem przy wytyczaniu trasy do zawodĂłw, robiÂł to pracownik klubu z jakimÂś powykrĂŞcanym dziadkiem,wyznaczyli dosc trudny odcinek "obserwowany" ja go przejechaÂłem czysto, a dziadek mĂłwi Âże za Âłatwy, ja na to: to niech pan sprĂłbuje! WzioÂł moje moto i.......KARP!!!!!!! To byÂł byÂły zawodnik AVII ÂŚWDNIK po wypadku!!!/ uwaga na Dziadka/RADY:jeÂździc i ryzykowac, i to duÂżo! Iaczej siĂŞ nie da!!!!!dziadek Andrzej zam.(SYBERIA)
Spoko foty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku- skrocenie lancucha i jego zalozenie, czekam na linke sprzeglowa do handbrake (Marcin: dawaj, dawaj ), zalozyc sznurki na zawieszenie zeby znowu nie wyjebalooooo , plastiki dokonczyc, przerobic przedni uklad hamulcowy, zalozyc blache od spodu silnika na reklame...i mozna smigackurwa tak malo czasu zostalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.