Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5059


Woytec

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem pewien ale do simsonkĂłw byÂły chyba cylindry 75cm ale i tak nie ma prawa przekriczyĂŚ 80 no chyba ze ma zaÂłoÂżone jakieÂś zajebiscie szybkie przeÂłoÂżenia no to nic sÂłyszaÂłem lepsze teksty WSK 125 110km/h (byĂŚ moÂże sÂą i takie) ale ten konkretny egzemplasz napewno tyle nei pokazaÂł gosciu nie miaÂł tam licznika no to sie go pytam no to skÂąd wiesz ze tyle ci to ciagnie? a tak na oko poznac ze 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to moÂżliwe i caÂłkiem realne. PowaÂżnie mĂłwiĂŞ.Pojedzie nawet szybciej!!!!! Pod jednym warunkiem, Âże na zbiorniku przed nazwÂą simson jest napisane "AVO"andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  simson 120km/h??? macie bÂłedne informacje  on wyciagnie 220km/h hehe   
twix to ty masz b³êdne informacje bo mojego kumpla wyciaga 240km/h a tak szczerze to jak mi mój kumpel kiedys powiedzia³ ze jego simson idzie 90km/h to go wyœmia³em a ty tu piszesz 120km/h.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz to policzymy: przyœpieszenie ziemskie wynosi 10m/s*s, prêdkoœÌ jak¹ mamy osi¹gn¹Ì to: 120km/h = 33,3 m/s, czyli teroetycznie (pomijaj¹c opory powietrza) ten simson osi¹gnie tak¹ prêdkoœÌ w punkcie spotkania z ziemi¹ je¿eli rzucimy go z 3,3m wysokoœci Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niedawno mialem simsona enduroprzeszedl kompletny tuning silnika i wygladu w silniku bylo juz wszystko zrobione co mozena n gaznikn cylinder tlok wylo, wlot i na prostej to tak pod 85 ale niemoglo byc z pod gorke lapiej jak bylo z gorki:D:D:D:Da raz jechalem nim na liczniku niby bylo 90 ale gora stromo jak pieron:D:D:di niewiedzialem czy niejestem czasem tlokiem bo narywalo jak pieron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niedawno mialem simsona enduroprzeszedl kompletny tuning silnika i wygladu w silniku bylo juz wszystko zrobione co mozena n gaznikn cylinder tlok wylo, wlot i na prostej to tak pod 85 ale niemoglo byc z pod gorke lapiej jak bylo z gorki:D:D:D:Da raz jechalem nim na liczniku niby bylo 90 ale gora stromo jak pieron:D:D:di niewiedzialem czy niejestem czasem tlokiem bo narywalo jak pieronpost-1278-1142668877.jpgpost-1278-1142668927.jpgpost-1278-1142669463.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z kumplami z Ogara 200(silnik jawoski) wyciagnelismy 75km/h!Ale hamulce przy tej predkosci nic nie dawaly!Rama sie trzesla....Mysle, ze gdyby nie to, ze wal nie wytrzymal to motorek by sie polamal i ktos z nas by sie na nim rozwalil!Co do simsona, to napewnio ma lepszy silnik niz ogarek, oraz mocniejsza rame, lepsze zawieszenie i hamulce! Ale z oryginalnego silnika ciezko by bylo tyle wyciagnac!Kolejna sprawa jest to ze w simsonie przeklamanie licznika jest zajebiscie duze! Kolega z osiedla wlasnie twierdzil ze jedzie mu simson 90 i po sprawdzeniu na prostej z GSem jechal mu max65! WEiec wiecie Jeszcze jedna sprawa, widzialem simsony z silnikjiem od MZ150 i to ma prawo jechac 120km/h ale ile motorek wytrzyma-nie wiem Tyle! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiêc sam jeszcze poruszam siê simsonem 50ccm Ale powa¿nie rzecz bior¹c, to dobrze zrobione 50ccm pójd¹ max 85, je¿eli s¹ zrobione "na prêdkoœÌ" a nie na moc. Ale zanim siê t¹ prêdkoœÌ osi¹gnie, to d³ugo trza jechaÌ. Nawet je¿eli ma po tuningu na 75ccm to w¹tpiê. Mo¿e maksymalnie jakieœ 100km/h, ale i tak nik³e szanse Pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja coÂś sÂłyszaÂłem o tym simsonie, ponoĂŚ to prawda... ale gdy goÂśc go na allegro wystwaiÂł na innych forach dawali tÂą aukcje do FUN- JOKE i byÂła debata na ten temat ( wszyscy go wyÂśmiali ) ja mysle Âże to caÂłkiem realne, bo w niemczech rzeczywiÂście simsony sÂą czĂŞsto tuningowane i bywajÂą bardzo mocne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niemczech to jest realne, a raczej za pomoca niemieckich czesci. Forma RZT Power robi takie zesatwy do simkow i MZtek. Z simika mozna wyciagnac jak sie nie myle 16KM, tylko ze taki zestaw jak dobrze pamietal kosztowal ok. 7 tys zl. Cylinder BigBore mial chyba 90 albo 110ccm. Wiec jesli Twoj znajomy nie jest...mowiac ze jego simek jedzie 120km/h to jest id.... ze dal tyl kasy w przerobke (w co watpie:]) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.