Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5011

Recommended Posts

mia³em kiedyœ do czynienia z tylna oponk¹ Hedinau i przez ca³y sezon k³opotów z ni¹ nie by³oteraz w xj'cie mam komplet z heidenau'a ale za krótko ¿eby coœ wiêcej o nich powiedzieÌnatomiast spotka³em siê z opini¹ ¿e maj¹ kiepsk¹ wytrzyna³oœÌ na œcieranie

pierwsza opona heidenau z która mia³em stycznoœc to by³a jeszcze do skutera. Mam kontakt z obecnym w³aœcicielem i po jednym, ca³ym sezonie jest ok. Natomiast jeœli chodzi o oponki rozmiarowo motocyklowe to moje sa ju¿ w zasadzie do wymiany ale nie wiem ile poprzedni w³aœciciel na nich przejeŸdzi³ w rzeczywistoœci Gnerelanie Heidenau to firma ze œredniej pó³ki. Jak masz jak¹œ dobra okazjê to mo¿esz je kupiÌ, Przynajmniej wyrobisz sobie o nich w³asne zdanie

po prostu leÂżaki mnie nie przekonaÂły jakoÂś i szukaÂłem alternatywy....nie znalazÂłem nikogo kto reprezentowaÂłbym firmĂŞ Sawa... znalazÂłem jakiegoÂś koreaĂączyka ale jakoÂśten kraj mnie nie przekonuje...wiĂŞc zamĂłwiÂłem heidenau... zobaczymy co z tego wyjdzie...

Mia³am taka oponkê z ty³u w Gs-ie (Heidenau). I moim zdaniem tragedia!! Na mokrym w ogóle siê to nie trzyma³o, jak by³o sucho nie mo¿na by³o pochyliÌ siê g³êbiej w zakrêt, bo nastêpowa³ poœlizg opony. Starczy³a mi na 1 sezon (ok. 12 tys. km) - pewnie d³u¿ej bym sobie pojeŸdzi³a, ale przez jakiœ czas mia³am manie palenia gumy PóŸniej kupi³am sobie u¿ywkê Dunlopa i ró¿nica naprawdê odczuwalna, niebo, a ziemia pzdr @starte