Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4850


wewewedwe

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo jak Âśmieszne jest to kiedy gĂłwniarze sie na motorowerach zabijajÂą. Np ostatnio w Pszczynie
Ale siê przepisowy nie-gówniarz znalaz³ Przepraszam je¿eli wkroczy³em w sfere doros³ych ludzi, którzy je¿d¿¹ 50km/h i chodz¹ do koœcio³a co niedziele i INACZEJ patrz¹ na œwiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wszystko jest pojebane i mam ich(policjantĂłw i innych dziadĂłw)w dupie nienawidzĂŞ POLSKI,POLSKIEGO RZÂĄDU I innych FacetĂłw w kolorowych skarpetkach Mam 17 lat(w PaÂżdzierniku 18) a od kilku lat jeÂżdzĂŞ na motocyklach(ostatnio NsR125,a teraz GS1000) i nikogo nie zabiÂłem(a czesto zamykam licznik na 220 )a jak dostane prawko i bĂŞdĂŞ miaÂł okres prĂłbny to Âściagam tablice i jeÂżdÂże tak jak zazwyczaj HWDP="HĂłj w dupe Polonistkom;D",Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wszystko jest pojebane i mam ich(policjantĂłw i innych dziadĂłw)w dupie  nienawidzĂŞ POLSKI,POLSKIEGO RZÂĄDU I innych FacetĂłw w kolorowych skarpetkach  Mam 17 lat(w PaÂżdzierniku 18) a od kilku lat jeÂżdzĂŞ na motocyklach(ostatnio NsR125,a teraz GS1000) i nikogo nie zabiÂłem(a czesto zamykam licznik na 220  )a jak dostane prawko i bĂŞdĂŞ miaÂł okres prĂłbny to Âściagam tablice i jeÂżdÂże tak jak zazwyczaj  HWDP="HĂłj w dupe Polonistkom;D",Pozdro 
strasznie ambitna wypowiedz a co do tematu, to co to da? ze koles pojezdzi pol roku 50km/h to sie jezdzic nauczy, a pozniej po pol roku pojezdzie 100km/h nie bedzie wiedzial jak sie przy tej predkosci zachowac i po wszystkim ...nie rozumie tego...jedynie te testy moga cos dac moim zdaniem. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale siĂŞ przepisowy nie-gĂłwniarz znalazÂł  Przepraszam jeÂżeli wkroczyÂłem w sfere dorosÂłych ludzi, ktĂłrzy jeÂżd¿¹ 50km/h i chodzÂą do koÂścioÂła co niedziele i INACZEJ patrzÂą na Âświat 
a przepraszam, my siĂŞ znamy? chyba nie wiĂŞc bÂądÂź tak miÂły czÂłowieku i nie wysuwaj sÂądĂłw na mĂłj temat, co siĂŞ tyczy takÂże mojego wieku, sposoby jazdy i patrzenia na Âświat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, ze ktos ma prawo jazdy krotko to o niczym nie swiadczy, bo jest bardzo duzo takich ludzi, ktorzy maja prawko kupe lat i tez jezdzic nie potrafia.Doskonalym tego przykladem jest program na tvn turbo- "wyspiarze za kolkiem", pokazuja tam ludzi, ktorzy prawko maja po 20,30 lat a kompletnie nie potrafia jezdzic, a co najgorsze jezdza caly czas. Niestety problem ten nie dotyczy tylko Anglii, mysle ze u nas znalazlaby sie ogromna ilosc takich "orlow" za kolkiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyœ mieli znowy wprowadziÌ prawko od 16 lat... ale warunkiem by³o to, ¿e obok mi³a siedzieÌ osoba z rodziny, posiadaj¹ca prawo jazdy , pe³onoletnia i w razie wypadku ona mia³a ponoœcic odpowiedzialnoœÌ... do tego mia³ byÌ ped³a hamulca i sprzêg³a przed fotelem pasa¿era.... Paranoja.... Proponuje wprowadziÌ ogrnaniczenie mocy auta osoby która ma prawko mniej ni¿ 20 lat do 15KM.... tak bêdzie najlepiej... i zakazaÌ dodawaÌ gazu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mĂłwiÂąc mi to wszystko wisi co oni zrobiÂą z tym prawkiem. Ja i tak jestem The Wild One i oni mogÂą skoczyĂŚ. Bede jeÂździÂł tyle ile mi potrzeba i tym co lubie, a te polityki niech lepiej pomyÂślÂą nad jakimÂś polepszeniem kondycji sejmu a nie zajmujÂą siĂŞ tematami zastĂŞpczymi i tylko psujÂą tym krew ludziom. Tak mi sie wydaje, Âże z tego wyjdzie jak zawsze jednow ielkie gĂłwno jak ze wszystkiego co oni robiÂą... post-1495-1142358569.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.