Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

Imprezka super!! pogadali my se, posmiali, pozapodawali na automatach hehe Jednym slowem zajebiscie znowu czas spedzilem z ekipa a jazda po imprezce hehe zajebista Miesko - nastepnym razem zatrzym sie jak zobaczysz znak "stop"... bo ja juz Cie widzialem w tym seicencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O zesz Wy, pijoki... heh Âłyse dupki swojÂą drogÂą, a to Âże i tak byÂło zajebiÂście to swojÂą drogÂą Jeszcze troche i nie bedzie trzeba szukaĂŚ dobrych lokali bez Âłysych ciuli w marynarkach ino pojadymy wypic i powynokwiaĂŚ na zlot! SÂławek byÂł raczej przypadkowo, ale tak samo "raczej przypadkowo" byÂł w metamorfozach, wiec kto go tam wie. NamawiaÂłem go zeby wystawili kogoÂś na forum, tak jak to zrobiÂły inne firmy no ale cieÂżko mi powiedziec czy cos z tego bedzie...Dzieki wszytkich za super impreze, patent z lejkiem rzÂądzi! Fotki:-> Wieksze - 44 MB - http://s44.yousendit.com/d.aspx?id=1L18OTP...5204JIIP2V353YR-> i dla tych co majÂą sÂłaby cug - 13 MB - http://s40.yousendit.com/d.aspx?id=1IR9NEO...T70SYGI6H27J9IVpozdro, Zimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero do kompa sie dorwalam, przez france mam pelne rece roboty, szkoda ze nie udalo mi sie jej zabrac do mikolowa, no ale nie przypuszczalam ze tak sie pochoruje po tej czeskiej "herbatce".Ogolnie ciezko sie wypowiedziec o imprezie bo bylam na koncu, a wtrdy byliscie juz uspokojeni przez security ale milo bylo was zobaczyc no i poznac nowych psycholiWogĂłle po drodze (prowadzona przez MadMike) wjechaÂłam chyba pod wszystkie moÂżliwe zakazy w MikoÂłowie (zakaz skretu, droga jednokierunkowa i takie tam) takze nastepnym razem prosze o miejsce z latwiejszym dojazdem

ale w sumie wszystki dziewczyny w tej dziedzinie daÂły "dupy" wiĂŞc siĂŞ nie obraÂżam.
Ja nie ale to dlatego ze nie zdarzylam na tankowanie...
Jaca sÂłyszaÂłem Âże twĂłj tyÂłek teÂż byÂł zagroÂżony
No kurcze takaaaaaaaa miaÂłam ochote na ten tyÂłek, ale tak powaznie to ja to wszystko mialam wymierzone, idealnie sie zatrzymalam... poprostu MadMike nie chcial pasow zapiac, wiec trzeba bylo go postraszyc Trzymajcie sie i do nastepnej imprezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze takaaaaaaaa miaÂłam ochote na ten tyÂłek, ale tak powaznie to ja to wszystko mialam wymierzone, idealnie sie zatrzymalam...
Hehe tez sie tak tlumaczylem jak prawie pocalowalem sie z autem Gadgeda No wlasnie do konca nie bylem pewien jak to za mna wygladalo tylko slyszalem bodajze od Zimmera ze ktos z tylu mial do mnie blisko Ale Maisha oboje wiemy jak bylo - pelen profesjonalizm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myÂślĂŞ Âże nastĂŞpne spotkanie to juÂż na moto zobaczymy kiedy zima siĂŞ wyniesie, chyba Âże wczesniej MBS bĂŞdzie  co myÂślicie ??
zdecydowanie za pozno!! trzeba sie jeszcze jakos na dniach spotkac hehe jak snieg stopieje to cala kasa pojdzie na paliwo i nie bedzie za co pic wiec trzeba korzystac poki mozna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacunekchcialem ale sie zesralemzato bylem na morzem pó³nocnym, a tam trawka i kolesie wymiataj¹ na motomam nadzieje ze wkoncu kogos z was poznamqwas
Hej nie martw siĂŞ qwas nie jedno piwko wypijemy NastĂŞpne spotkanie miaÂło byĂŚ na moto ale jak widaĂŚ suka nie chce odpuÂściĂŚ wiĂŞc chyba trzeba bĂŞdzie coÂś wymyÂśliĂŚ Narazie jest spotkanie w Pszczynie potem siĂŞ coÂś wymyÂśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"suka nie chce odpuÂściĂŚ" hehe,dobre Ja przestaÂłem siĂŞ niÂą przejmowawaĂŚ jakieÂś 3 tygodnie temu i poszuraÂłem trochĂŞ po mieÂście.Tylko ludzie patrzyli jak na poj....baĂąca heheh.
heh... mialem tak samo... jak wszedlem z kaskiem i w ubranku do multi to ani nie mowie jaka byla reakcja ludu... no ale czegoz sie nie robi dla chwili jazdy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.