Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

Wiêc ¿eby by³o zapiête na ostatni guzik........-tel do mnie w razie jakby ktoœ nie umia³ trafiÌ b¹dz jakaœ œliczne dziewcze szuka³oby pomocy - 665742899- jo byda z ch³opakami ok 18,20 na g³ównym w miko³owie,jak ktoœ mo problem trafiÌ to niech siê doczepi-w klubie jest 21 sto³ów a nie 14 -knajpa jest za³o¿ona przez mistrza polski w bilardzie wiêc jest klimat i niestety raczej ni wskazane bêd¹ chulaùce,natomiast znajduj¹ siê dwa motki z ekranem przed nimi wiêc zabawa mo¿e byÌ........Tak jak napisa³ Mancik prosilibyœmy ¿eby byÌ ok godz 18 bo wtedy mo¿na jeszcze coœ dostawiÌ a póŸniej bedzie du¿ym problemem ¿eby wszyscy siedzieli.PZDR,do jutra.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

francuzka powiadasz    przywiez ja przywiez    a godo po naszymu? 
No nie, ale godo po wÂłosku, francusku i angielsku, takze jakoÂś sobie poradzice i fajna dupa przynajmniej na zdjeciu
Przywiez ja przywiez tym bardzij ze JACA tysz jeszcze niy za dobrze i plynnie godo po naszymu a jeszcze tym abrdziej ze, jak to piszesz
i fajna dupa przynajmniej na zdjeciu
pozdro, do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada³o by coœ subiektywnego napisaÌ....Madzia. Madzia to fajna dziewczyna jest, i nic do niej nie mam !!! Ogónie ludzie spoko, klajpa nie i to chyba z powodu klimatu i ³ysków z pok³adu idy. Ale trudno. Najlepsze imprezowanie bedzie na zlocie a nie w jakichs knajpach Maszyna do piwa super, choc nie wysz³o mi to. Ale hepanie po tym jest zajebiste. Troche wysz³y pod (koniec) jakies problemy z przeniesieniem imprezy. Ale niepotrzebnie Kto chcia³ pojecha³ reszta jak nie mog³a lub nie chcia³a nie jecha³a, ja tu zadnych problemów nie widze, inni chyba tez. W³asnie gadam przez telefon z wami, b³¹dzicie gdzieœ po katowicach i jedziecie w strone chorzowa. Udanej reszty impry, ja ide kimaÌ jutro i w niedziele pracowity dzien. Na bajzlu we wrocku mnie nie bedzie niestety jestem zajety Takze trzymajta sie, do nastepnego spotkania, i dzieki za przybycie.Pozdro dla was wszystkich X11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu Erbe a co to o mnie tak piszesz heheNo wiec i ja sie wypowiem,wlasnie wrocilam do domku,niestety przeniesienie imprezy sie nie powiodlo,szkoda i tu wiem ,ze to m.in. z mojej winy,wiec sorki Ciesze,sie ze poznlama nowe osoby Mancik i co z tego ze z Toba przegralam,nastepnym razem wygram MadMike milo bylo sobie z Toba pogadac No i wogole dziekuje wszystkim za towarzycho,za gre w bilarda,za pifka,za odwozy i przywozy,no co tu dalej gadac,poprostu za WSZYSTKO,buziaki,bylo zajebiscie,pozdrawiam i do nastepnej imprezki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy smacznie spiÂą a jak juÂż od 6 w robocie siedzĂŞ moja gÂłowa super impra super ludzie lokal niestety nie wypadÂł za dobrze Madzia miaÂłem poprostu szczeÂście, i tak jesteÂś najlepsza i to Ty powinnaÂś wygraĂŚ caÂły konkurs co do maszyny i konkursu to kto go wygraÂł ja stawiam na zimera szkrobne coÂś wiĂŞcej ale teraz muszĂŞ siĂŞ czegoÂś napiĂŚ???wiĂŞc klina klinem wasze zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupy to tylko dawaÂły te glacoki WÂłasnie zobaczyÂłem fotki i filmiki ktĂłre udaÂło siĂŞ naszymi wspĂłlnymi siaÂłmi wczoraj zdziaÂłaĂŚ i powiem wam Âże popÂłakaÂłaem siĂŞ ze Âśmiechu, ale co wam bĂŞdĂŞ opowiadaÂł nagrywam to wÂłaÂśnie na pÂłytkĂŞ i oddajĂŞ dobre rĂŞce, ktĂłre postaraja siĂŞ w miarĂŞ moÂżliwoÂści jaknajszybciej umoÂżliwiĂŚ wam zlukanie tego piekÂła He zaszcyciÂł nas swojÂą wiztytÂą SÂławek z Ratka Motocykle raczej przypadkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âłoooo jestem apropo krytyki knajpy.. to chyba z zaÂłoÂżenia milo byc "spotkanie przy piwie" a nie impreza wiec czego sie czepiacie? a to ze pozniej zrobilismy troche pustych przebiegow echh to co- fajnie sie jezdzilo ja ostatecznie wylÂądowaÂłem w mega i dobrze sie bawiÂłem... Wiec.. do nastepnego.. a mysle ze niedlugo czeba bedzie czekac pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.