Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko fotki Zimer ma³o ciê tam ale nie martw siê na nastêpn¹ impre biorê aparacik i zemsta bêdzie same pijackie mordy Super impra luper ludzie slaby lokal pozdro dla wszystkich i do zobaczenia 24 lutego w miko dam jeszcze dok³¹dnie znaÌ o której i gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JO z wami nikaj na ypra nie ida!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tosz to ¿êŸ by³a -matko z curkom-ja pierdoooolleeeeTam mo¿e jekieœ 2.5 osoby trze¿we by³o, a co po niektórzy to nieumieli na komurce zobaczyÌ która godz.<ok> no ale oki mo¿e jak glancu autem pojedzie nastêpnym razem to mie "SFINIE" z pod domaNARESQWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak dzis dyskutowaÂłam sobie z Mancikiem na temat daty kolejnego spotkania i :on bedzie robiÂł rezerwacja na 24 gdzies tam:)a 17 tez moÂże odbys sie spotkanie i mogÂłoby ono sie odbys w Rybniku:) np. w naszje kanjpie motocyklowej:) ja sie moge pofatygowac i przejsc i spytac cyz mozna by tam zarezerwowac miejscĂłweczke bysmy nie wylÂądowali na ziemi (bo tma duzo pobliskich meneli chodzi pic)tylko jak wy byscie sie na to zapatrywali??..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie pisaÂł na to spotkanie jeÂśli mnie oczywiÂście nie wyrzucicie lub coÂś podobnegojeÂśli chcecie zrobic rezerwacje na wiĂŞcej osĂłb to bym proponawaÂł pub FUKS na podlesiunie jest to typowa melina ale od czasu do czasu zjawia sie tam kilku drechĂłwDarmowy bilard i piÂłkaÂżyki dobry browa i spoko obsÂługa Ja i kilku kumpli robiliÂśmy tam osiemnastki Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 17 tez moÂże odbys sie spotkanie i mogÂłoby ono sie odbys w Rybniku:) np. w naszje kanjpie motocyklowej:) ja sie moge pofatygowac i przejsc i spytac cyz mozna by tam zarezerwowac miejscĂłweczke bysmy nie wylÂądowali na ziemi (bo tma duzo pobliskich meneli chodzi pic)tylko jak wy byscie sie na to zapatrywali??..
no to jest dobry pomysl na zorganizowanie tam spotkankanie koniecznie 17 ale kiedys tam knajpa ma wystroj iscie motocyklowya nastroj se zrobimy sami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty w wiekszych rozmiarach moga nie wchodzic bo na tym calym yousendit jest limit transferu czy cos a to mialo prawie 100MB wiec pewnie szybko przegieÂło paÂłe.. jak komus bardzo zalezy moge wciepac duze fotki jeszcze raz.PrzesÂłanie zdjĂŞc adekwatne do naszych zrytych beretĂłw, po kaÂżdym dÂżampie sÂą podobne tak trzymaĂŚ, tak ma byĂŚ! bandita co to na dwa fronty grosz? heh a juÂż sie boÂłech Âżech mioÂł tako bania Âże nie pamietom ktoÂś Ty jest pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.