Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

faaaajnie bylo.. ni Jaca, dzieki za podwiezienie Impra jakiej mi od dawna brakowalo, tzn. od sylwestra jo sie juz we wsi nie pokazuja a to wszystko przez Anushka A fot bym prosil nie podawac na 4um.. tylko jakos tak dyskretniej
Ty Skalarek nie bĂłj dupy nie bylo tak Âźle Tylko dresiarstwo tam strazne macie na wsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za KOBIOR,jest nas kilku mozna spotkac sie i porozmawiac,jezeli chodzi o miejsce to BARANIOK jest spokojnie i cicho,pozdrawiam
MyÂśle Âże to dobry pomysÂł ale doiero jak siĂŞ zacznie sezon. Z pewnoÂściÂą tam do was zajade, chyba Âże maszyna odmĂłwi posÂłuszeĂąstwa. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ale baraniok mo nowego wÂłaÂściciela i Âłon sie ni godzi na takie spotkania-chociarz coÂś Âżech sÂłyszoÂł Âże Âłod tego sezonu mo tam byĂŚ super kamping i naprawde wysokiej klasy kompleks hehemĂłj email jeÂśli Âłazi o foty : [email protected] dziĂŞkuja Mancikowi za piwko-mo gest:)Erbe za piwko-tyÂż mo gest fajnej za Âłostatniego L&Mi caÂłej tej kupie bo choĂŚ stolik byÂł dupny to nom jeszcze za maÂły byÂł i z kaÂżdym ciĂŞzko byÂło kontakt nawiÂązaĂŚ -za duÂża ÂłodlegÂłoœÌ heheMadMike - musze to napisaĂŚ!! zdajca!! przesiÂąkÂł przez dresiarskie towarzycho Âłorzysza - te se mĂłwiÂą " JOÂŁ" hehee pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ale baraniok mo nowego wÂłaÂściciela i Âłon sie ni godzi na takie spotkania-chociarz coÂś Âżech sÂłyszoÂł Âże Âłod tego sezonu mo tam byĂŚ super kamping i naprawde wysokiej klasy kompleks hehemĂłj email jeÂśli Âłazi o foty : [email protected] dziĂŞkuja Mancikowi za piwko-mo gest:)Erbe za piwko-tyÂż mo gest fajnej za Âłostatniego L&Mi caÂłej tej kupie bo choĂŚ stolik byÂł dupny to nom jeszcze za maÂły byÂł i z kaÂżdym ciĂŞzko byÂło kontakt nawiÂązaĂŚ -za duÂża ÂłodlegÂłoœÌ hehejak Âżech mĂłg zapomnieĂŚ!! i jeszcze chÂłopakom spod katowic za gorzoÂłka-lano pod stoÂłem hehe MadMike - musze to napisaĂŚ!! zdrajca!! przesiÂąkÂł przez dresiarskie towarzycho Âłorzysza - teraz se mĂłwiÂą " JOÂŁ" hehee pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ale baraniok mo nowego wÂłaÂściciela i Âłon sie ni godzi na takie spotkania-chociarz coÂś Âżech sÂłyszoÂł Âże Âłod tego sezonu mo tam byĂŚ super kamping i naprawde wysokiej klasy kompleks hehemĂłj email jeÂśli Âłazi o foty : [email protected] dziĂŞkuja Mancikowi za piwko-mo gest:)Erbe za piwko-tyÂż mo gest Czarnej za Âłostatniego L&Mi caÂłej tej kupie bo choĂŚ stolik byÂł dupny to nom jeszcze za maÂły byÂł i z kaÂżdym ciĂŞzko byÂło kontakt nawiÂązaĂŚ -za duÂża ÂłodlegÂłoœÌ heheMadMike - musze to napisaĂŚ!! zdajca!! przesiÂąkÂł przez dresiarskie towarzycho Âłorzysza - te se mĂłwiÂą " JOÂŁ" hehee pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za KOBIOR,jest nas kilku mozna spotkac sie i porozmawiac,jezeli chodzi o miejsce to BARANIOK jest spokojnie i cicho,pozdrawiam
wreszcie siê ktoœ z kobióra odezrwa³ jest tam kilka fajnych bryczek trzeba by siê by³o wreszcie poznaÌ coœ siê wymyœli a chyba nie bêdziemy z tym czekaÌ do sezonu bo to jeszcze trochê czasu a imprezy z wami to sama przyjemnoœÌ wiêc myœlê ¿e coœ da siê jeszcze w lutym albo na pocz¹tku marca zorganizowaÌ ale sfinks odpada trzeba nowe miejsce wymyœliÌ gdzieœ gdzie nie stasz¹ w¹sami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko³ów Fraktal?????? moga zarezerwaowaÌ miejsca-ile chcecie,jest chlep ze szpyrk¹,piwko tanie(studenci dodatkowo zni¿ka,muzyka rokowo,du¿o miejsca,przyja¿nie i dojazd chyba zewsz¹d fajny(przynajmniej busem)to mo¿e tak ko³o 20 lutego albo pocz¹tek marca???? P.S. Mancik ty wisz co mosz za³atwiaÌ w Domu kultury w Gostynii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha!Nie plakejcie bo mi tu zas net sie zrypal Admin szmata powiedzial ze naprawi dopiero jak sie zrobi cieplej Tera siedze na laptopie kumpla na uczelni.Fotki sa juz gotowe do wyslania na serw, ale kiedy to bedzie to nie wiem.JACA jak bedzie sie cos dziac to daj info na komorke pozdro, do zobaczenia po ociepleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.