Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaca co do rynku to bardzo dobry pomysÂł ale trochĂŞ jak dla mnie zatÂłoczno i za duÂżo gapiĂłw !!! i nie wiem jak teraz by byÂło z wjazdem na rynek bo go odwalili na cacy i gril napewno odpada !! nie znam tam knajp ale chyba jest tylko 1 nie wiem czy daÂłaby radĂŞ nas pomieÂściĂŚ !! ale zawsze moÂżna sprĂłbowaĂŚ !!!A co do terminu to porostu trzeba podac datĂŞ i godzinĂŞ i kaÂżdy siĂŞ musi dostosowaĂŚ do tego bo w drugÂą stronĂŞ jest chyba to nie moÂżliwe wiĂŞc lepiej jak by nikt nie wypisywaÂł kiedy ma czas bo to nie ma sensu wtedy inni mogÂą prawie nie mieĂŚ czasu !!!
No dokladnie. To jest tylko impreza na mniejsza ilosc osob... chociaz czasem sporo nas bylo... a grill byl atrakcja wlasciciela knajpy;) Mam gdzies fotki to kazdy zobaczy jak to wtedy wygladalo, ale tez sie raczej zgodze ze lepszym pomyslem byla by jakas knajpka na zaciszu z duzym parkingiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca zostaùmy narazie przy tym onyx-sie jak nikt go nie neguje !!!a potem najwy¿ej dogramy siê co do innego miejsca wa¿ne ¿eby podaÌ teraz jak¹œ datê z któr¹ te¿ by siê wiêkszoœÌ zgodzi³a !!! najlepsze by by³y chyba piatek, sobota w ostatecznoœci niedziela ale mi jest wszysko jedno!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadMike zas nie przesadzja nie taka wyjatkowa yno cudownaa ale ja dizs posmiewna to przez to ze weekend w koncu:)ja tez mysle ze pozostanmy przy tej jakiejs oborze co to tam chcecie i proponuje poatakowac ludzi by zczaili ten temacik (skoro mnie zaatakowano to innych tez trzeba)pozniej kilku psycholi pofatyguje sie poinformowac osobisacie:) Ctrl+C -->Ctrl+Vhihi...az na tyle mnie stac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piatkiem moze byc ciezko - jest kompostownia i S1... Sobota, Niedziela? Moze inny dzien. Dawajcie propozycje - im wiecej osob sie wypowie tym latwiej bedzie podjac decyzje
JeÂśli mĂłwisz o spotkaniach cyklicznych to masz racje . Mi sie wydaje Âże sobota byÂłaby tu rozsÂądnym wyborym ale to jest wszystko do ugadania bo jak znam Âżycie bĂŞdzie tyle propozycji ile ludzi a co do naszego spotkania w zimie to poczekamy jakis czas bo nie kaÂżdy sprawdza forum codzieĂąA co do "Cudownej" Manki to nie wiem coÂś sie tak tej obory uczepiÂła - ale nic nie mĂłwie jestem tu nowy (moÂże to ten weekend)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cudownej" Manki
i to mi sie podoba:) hihi...no w³¹snie nowy:)wiec zobaczysz jak nas poznasz:)nie nie zartuje ogólnie kulturka:)obora bo pisalisci cos o jakiejs stodole:) a nam wykwintnych 5 *-ych nie trzeba,nam trzeba tylko siebie nawzajem i muza:)i juz jest rodzinnie:)przestroga na to spotkanie:forumowicze+osoba towarzysz¹ca(tata,mama,bab.. dzi.. ci.. u.. bra.. sios.. m¹¿,zona)bez zwozenia polowy osiedla, a i cenne rzeczy na sznureczku przypiersi by nie by³o zas jakis nieprzyjemnosci:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogê dodzuciÌ moje 5 groszy to....na spotkania co tygodniowe przy piwku najlepsza by³a by chyba niedziela, albo jakiœ dzieù w tygodniu ale w czawrtek jest bum, pi¹tek s1 to w sobotê by³a by to ju¿ chyba przesada pozatym w soboty du¿o ludzi organizuje jakieœ tam iprezy urodziny kumpla,babci,cioci,psa itp. w niedzilê chyba rzadziej !!! a w przypadku onyxu to jeszcze raz powtarzam s¹ tam dyski i to chyba nie za ciekawe a to mog³o by siê trochê gryœÌ ze sob¹ nie wszyscy nas kochaj¹ a raczej ma³o kto wiêc nie wiem czy nie by³o by ró¿ncyh excesów !!! mam jeszcze propozycjê ¿e mo¿e lepiej za du¿o nie kombinowaÌ tylko spotykaÌ siê w te czwatrki w bumie i przy ruinach ale zgran¹ paczk¹ która moga³a by siê sklupn¹Ì na naszym spotkaniu !!!a co do tego spotania jednorazowego zapoznawczego to niech ktoœ poda datê bo zrobiê to ja !!!! tylko nie chcê dostaÌ zaraz po g³owie ¿e na ja mam egzamin, ja œlub , a ja okres wiêc niech lepiej kto inny dostnie !!!co do trzymania rzeczy na sznureczku to nie za bardzo tego rozumiem bo nie jedn¹ imprê ju¿ prze¿y³em du¿o z nich nie pamiêtam ale jeszcze mi nic nigdy wœród motocyklistów nie zgine³o, nikt siê nie ok³ada³, wymiany zdaù by³y ale to dobrze chyba !! jak taki ktoœ ma tam zamiar przyjœÌ to niech lepiej zrezygnuje bo mo¿e do domu ju¿ nie wróciÌ !!!! co do zabieranie osób trzecich popieram w 100% nie jesteœ motocyklist¹ to siedŸ przed telewizorem albo dziobaj coœ na drutach !!pozatym pogadajcie z kumplami niech siê zarejestruj¹ i coœ powiedz¹ albo wy ich tutaj reprezentujcie bo jak narazie to jest nas tu za ma³o a konkretnych goœci na motocklach chyba jeszcze mniej !!! sorry ¿e tak du¿o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do spotania jednorazowego zapoznawczego to niech ktoÂś poda datĂŞ bo zrobiĂŞ to ja !!!! (...)pozatym pogadajcie z kumplami niech siĂŞ zarejestrujÂą i coÂś powiedzÂą albo wy ich tutaj reprezentujcie bo jak narazie to jest nas tu za maÂło a konkretnych goÂści na motocklach chyba jeszcze mniej !!!
to ja zarzuce dat¹ (pewnie nikomu nie bedzie pasowaÌ, ale co tam )- przysz³a niedziela(skoro w soboty sa tam jakies imprezy)-> 29.01.2006 (?? )ja moge zaprezentowaÌ czêœÌ motocyklistów z gliwic- chêtnie by przyjechali, ale im to nie wyjdzie zreszta sie zobaczy jak juz wszystko bedzie ustalone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerunie, przeczyta³em ca³¹ t¹ operê mydlan¹ i jestem w szoku!fajnie, ¿e chcecie zrobiÌ jakieœ spotkanie w 'waszej okolicy', œwietna sprawa! chêtnie bym podjecha³ zobaczyÌ jak to wyjdzie, tylko nie wiem czy siê op³aca przyje¿d¿aÌ w miejsce, gdzie 'okaze siê kto jest prawdziwym motocyklist¹' co to ma znaczyc? chcecie siê jakoœ wywy¿szyÌ?tym mnie raczej zniechêcacie (MadMike i MANCIK)poka¿cie siê z lepszej strony i zachêÌcie ludzi do przyjazdu, a nie k³óÌcie siê, w której knajpie to zrobiÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerunie kolejny nie zaintewresowany komentuje zwykÂłe rozwarzania kilku osĂłb na temat wyboru fajnego miejsce. Nie chce mi sie dziesiaty raz powtarzaĂŚ ale to miaÂł byc temat dla osĂłb chetnych na taka propozycje a nie dla takich co to siedzÂą przed komputerkiem i czekaja tylko Âżeby komuÂś dosraĂŚ a z motocyklami maja tyle wspĂłlnegoco pies pluto z astronomiÂą ale widze Âże takich tu nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KudÂłaty chodzi o to Âże duÂżo ludzi tu pisze kilku nawet sensownie !!!ale zobaczymy ilu przyjdzie na spotaknie i ilu bĂŞdzie przyjeÂżdzaĂŚ tam co "niedzielĂŞ" bo pewnie grastka !!! TYCH PRAWDZIWYCH MOTOCYKLISTĂW !!!!- co do wypowiedzi manki poniÂżej to wyjdzie w praniu !!!! a to jest forum pisz co chcesz o to wÂłasnie tutaj chodzi !!! bardzo chciaÂłbym poznaĂŚ twoje zdanie !! I NIE OSTRZEGAJ MNIE !!!!! BO ZACZYNAM SIĂ BAĂ !!!! CUDO TY MOJE !!! JeÂśli jeszcze ktoÂś nie rozumie co mam na myÂśli to zapraszam do przeczytania wywiadu z jednym z najlepszych motocyklistĂłw jacy mieli okazjĂŞ smigaĂŚ po naszych drogach pewnie niektĂłrym nie spodoba siĂŞ to co powiedziaÂł ale mam na dziejĂŞ Âże wiĂŞkszoœÌ zrozumie o co mi chodzi !!! nie bedĂŞ wycinaÂł cytatĂłw bo nie jestem upowaÂżniony!!!! http://www.roadrunnersmc.waw.pl/artykul01.jpghttp://www.roadrunnersmc.waw.pl/artykul02.jpgWidaĂŚ to po bumie tam moÂżna spotkaĂŚ zgrancyh ludzi z katowic, zabrza, bytomia,chorzowa sÂą oni czÂłonkami (choĂŚ nie wszyscy) , grup takich jak mc road runners,elephants, invaders ktĂłrzy spotykajÂą siĂŞ tam co tydzieĂą i sÂą tam prawie zawsze i powinniÂśmy braĂŚ z nich przykÂład!!! muszĂŞ przyzanĂŚ Âże nie mogĂŞ siĂŞ do nich porĂłwnywaĂŚ bo nie dorastam im nawet do piĂŞt !!A od kiedy zaczeÂły nas tam drĂŞczyĂŚ smrefy duÂżo ludzi znalaÂło siebie inne miejsce do spotkaĂą i maÂło kto siĂŞ odwaÂży zrobiĂŚ coÂś ciekawego na motocyklu wiĂŞkszoœÌ gapiĂłw ktĂłrzy czekali aÂż ktoÂś siĂŞ wypier.... znikÂło !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz powtarzam nech sie zjawiÂą MOTOCYKLIÂŚCI
To ktoÂś kto nie mam moto juÂż nie moÂże siĂŞ zjawiĂŚ, czy jak?Jakie jest kryterium kto jest motocyklistÂą, a kto nie? Bo wiadomo, Âże na forum jest sporo ludzi ktĂłrzy nie majÂą moto, to oni juÂż nie majÂą wstĂŞpu, czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktoÂś kto nie mam moto juÂż nie moÂże siĂŞ zjawiĂŚ, czy jak?Jakie jest kryterium kto jest motocyklistÂą, a kto nie? Bo wiadomo, Âże na forum jest sporo ludzi ktĂłrzy nie majÂą moto, to oni juÂż nie majÂą wstĂŞpu, czy jak?
Nie zrozumielismy sie , kazdy kto "ma benzyne we krwi i wiatr we wÂłosach" jest zaproszony nie wazne czy ma moto czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! TYCH PRAWDZIWYCH MOTOCYKLISTĂW !!!!
Kolego mancik,chyba pan przesadziÂł tym hasÂłem powiedz lepiej ze sie zle wyraziles i bedzie gites,i puscimy to wniepamiec,bo teraz nie bardzo zrozumiaÂłam kim jest dla was motocyklista??..wyjasnij bo nie chce wyciÂągac pochopnych wnioskĂłw i cie ganic, ale ostrzegam jedne haslo gupie i powiem co co sadze o twej wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko jedno...jestem od pewnego czasu na tym forum....Bardzo chce poznanc ludzi tutaj udzielajacych sie,no ale narazie nie mam takiej mozliwosci. Troche mnie zaskakuje to co sie dzieje w niektorych tematach....jakies klotnie,ktore do niczego nie prowadza, co niektorymi kieruje impul - pisza jedno,potem mowi, ze o co innego im chodzilo. Co sie stalo z tymi ludzmi, co na jedno haslo sie zbierakli i jechali. Nie wazne gdzie, byle razem. Ale zycze wam powodzenia w wybraniu miejsca i zorganizowaniu spotkania, gdzie bedziecie widywac sie systematycznie Przepraszam, ze sie wypowiedzialam, bo narazie nie jestem zainteresowana tym spotkaniem z przyczyn wyzszych , ale niektore slowa mnie zszokowaly. A "nowicjuszom" zycze powodzenia w dokonczeniu tego co zaczeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.