Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4447


mareo

Rekomendowane odpowiedzi

ChÂłopaki i dziewczyny, prawda jest tak, jak my sobie tu popiszemy to siĂŞ tylko nagadamy a kampanii nie bĂŞdzie. Trzeba napisac do TVN i TVP do jednoÂśladu, gdziekolwiek ma ktoÂś pomysÂł, skoro kampania bezpieczny kierowca siĂŞ udaÂła, to moÂże z nami motocyklistami teÂż bĂŞdzie.ZrĂłbmy tak, mo¿ê jak telewizja dostanie wiĂŞcej e-maili to zrozumie Âże takie coÂś jest potrzebne, jeszcze jeÂśli sami motocykliÂści wyjdÂą z takim pomysÂłem, kto wie. PrĂłbowaĂŚ trzeba.Ja juÂż napisaÂłem do TVPhttp://ww6.tvp.pl/3580,20050218179752.strona#TVNhttp://www.tvn.pl/kontakt.htmlJednoÂś[email protected] popiera pomysÂł niech pomaga jak tylko potrafi, poda inne propozycje, albo gdzie pisaĂŚ by to udaÂło siĂŞ zrealizowaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

... podpisuje sie "rencami" nogami i czym tam odstajÂącym jeszcze mam ....siÂła w kupie, a moze sie uda ze bedzie bezpieczniej. ChociaÂż jedno zycie uda sie uratowaĂŚ to bedzie ogromny sukces. Nam tego filmiku puszczaĂŚ nie trzeba ale kierowcom TAK napiszie maila ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz trzeba ju¿ od teraz zacz¹Ì im truÌ g³owe, bo materia³, filmy tak szybko siê nie zrobi¹, a oczywiœcie filmik bêd¹ puszczaÌ ju¿ w sezonie.Zanim oni wszystko nagraj¹ (o ile to zrobi¹) to minie kilka miesiêcy, wiêc myœlê ¿e trzeba siê pospieszyÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi nam o to by w TVP wyœwietlili film coœ w stylu ala ten, by kierowcy samochodów zwracali wiêksz¹ uwagê na nas motocyklistówhttp://www.ruiner.pwp.blueyonder.co.uk/howclose.mpg tylko ¿eby na pisaniu tutaj siê nie skoùczy³o, piszcie do TVP jeœli wam na takiej akcji zale¿y. Myœle ¿e e-mail do telewziji w stylu popieram akcjê "bezpieczny motocyklista" i podpisuje siê pod ni¹ i ewentualnie napisaÌ jak¹œ propozycje jak mog³aby ona wygl¹daÌ. Ja ju¿ wys³a³em w kilka miejsc i bêdziemy czekaÌ na odpowiedz.Na jednej liœcie i tak nigdy siê wszyscy nie podpiszemy, za daleko od siebie mieszkamy. Proponuje osobiste pisanie.Aha kto wyœle e-mail'e do telewizji niech napisze ¿e ju¿ to zrobi³, byœmy wiedzieli ile zosta³o wys³anych. Im wiêcej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam siê z Timac-iem,ka¿dy z NAS przegina, jeden bardziej drugi mniej, alejestem za takimi filmikami, bo przynajmniej ucz¹ kierowców puszek jak podchodziÌ do motocykli Jedna sprawa jest taka, ¿e oni nas wogóle nieraz niewidz¹, bo jad¹ na przyk³ad po bu³ki do sklepu i s¹ rozstargnieni a nawet jak nas widz¹ to sobie myœl¹ widaÌjedno swiate³ko jest jeszcze daleko zd¹¿e wyjechaÌ a tu p..da, bo ciê¿kojest oceniÌ prêdkoœÌ motocykla jek siê na niego patrzy z przodu zwlasza w dzieù.Ja w sezonie mam najwiêcej niebezpiecznych sytuacji zwi¹zanych w³aœnie z tym,i¿ puchy wyje¿dzaj¹ mi z podporz¹dkowanej na g³ówn¹ a wiadomo, ¿e 50km/h po mieœcie to siê jeŸdzi ale razy 3 (a póŸniej zabity motocyklista i roztrzêsionykierowca puszki który siê t³umaczy, ¿e nie widzia³ motocykla lub nie chce siêprzyznaÌ i¿ Ÿle oceni³ prêdkoœÌ motocykla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko kierowcy puszek muszÂą uwaÂżaĂŚ ale i my sam robiĂŞ autem kupĂŞ km w roku i powiem wam Âże teÂż miaÂłem takÂą sytuacjĂŞ Âże nie wiedziaÂłem nawet kiedy i skÂąd siĂŞ ten moto wzioÂł wiĂŞc mnie to nie dziwi jak Âśmigam szybko Âże kierowcy mnie nie widzÂą bo nie majÂą szansy mnie zobaczyĂŚ prĂŞdzej usÂłyszeĂŚ !!ale taka akcja napewno obudziÂła by w gÂłowach kierowcĂłw troszeczkĂŞ wyobraÂźni popieram jÂą !!!!!tak poza tematem polecam dÂługie ÂświatÂła, gÂłoÂśny wydech, i kamizelkĂŞ odblask pomaga napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysÂł bardzo dobry a jak siĂŞ zacznie juÂż na dobre sezon,to moÂżna by napisaĂŚ do gazet typu Echo miasta DuÂżo ludzi to czyta i przeglada,bo wiadomo,darmĂłwki I nawet moÂżna by sprĂłbowaĂŚ napisaĂŚ do Fakt'u skoro potrafiÂą na nas smarowaĂŚ bzdury,to pewnie dobre rzeczy teÂż potrafiÂą pisaĂŚ,a oni uwielbiajÂą ,,sensacje" to powrĂłt motocyklistĂłw na drogi wraz z nowym sezonem,teÂż byÂłby dla nich ciekawym tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysÂł bardzo dobry a jak siĂŞ zacznie juÂż na dobre sezon,to moÂżna by napisaĂŚ do gazet typu Echo miasta  DuÂżo ludzi to czyta i przeglada,bo wiadomo,darmĂłwki  I nawet moÂżna by sprĂłbowaĂŚ napisaĂŚ do Fakt'u    skoro potrafiÂą na nas smarowaĂŚ bzdury,to pewnie dobre rzeczy teÂż potrafiÂą pisaĂŚ,a oni uwielbiajÂą ,,sensacje" to powrĂłt motocyklistĂłw na drogi wraz z nowym sezonem,teÂż byÂłby dla nich ciekawym tematem 
moÂżna by sprĂłbowaĂŚ.. nic nie stracimy a moÂżemy zyskaĂŚ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys tylko nie wiem w jakiej gazecie, ale byla to gazeta bezplatna, byl artykol o motocyklistach z Poznania, wypowiadalo sie kilku motocyklistow w srednim wieku, kilku mlodych, kilku starszych i wsztstko bylo fajnie pieknie wyjasnione wypisane co i jak, ze nas nie widac ze nie tacy zli jestesmy itp. wiec sadze ze moze to wypalic i to bez zadnych problemow sa checi jest zawsze efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tomcio znowu swoje mo¿na próbwoaÌ coœ takiego zrobiÌ....ja równie¿ mia³bym wypadek prze goœcia który wyjecha³ z podporzadkowanej(jecha³em nawet 10km poni¿ej ograniczenie:P) i te¿krêci g³ow¹ i wyje¿d¿a prosto pod ko³a... wiêc jestem za...jest jednak druga strona medalu....jak ktoœ jedzie powy¿ej 200 no mo¿e 250 to w pierwszym wypadku pokonuje 55,5m na sekundê w drugim wypadku jest to ju¿ 70m/s wy wypadku krêtych dróg (wiekszoœÌ w polsce) nawet jeœli delikwent dostrze¿e motocykliste w lusterku co proste nie jest to nie mozna wymagaÌ ¿eby spodziewa³ siê po nas prêdkoœci rzêdu 200 jak dopuszczalna to 110...wiê mysl¹c sposobem kierowcy samochodu...jadê 120 to tamten pewnie jedzie ze 130-140 bo wiêcej przy tym ograniczeniu to g³upota...i mysl¹c ¿e ró¿nica prêdkoœci niewielka wyje¿d¿a zajmuje mu to 10s wy przejechaliœcie ju¿ prawie 500m....zamiast 250...prawda le¿y poœrodku...wiadomo konieczne jest mobilizowanie kierowców do tego ¿eby jeszcze raz spojrzeli czy na pewno nic nie jedzie...z drugiej stronu jeœli przekracza siêprêdkoœÌ o 120 i wiêcej kilometrów (bo ograniczenia do 70 nie nale¿¹ do rzadkoœci) to ciê¿ko wymagaÌ ¿eby kieruj¹cy innym pojazdem spodziewa³ siê po nas takich prêdkoœci...a o je¿d¿eniu 150 w mieœcie to ja siêju¿ nie bêdê wypowiada³ bo nie doœÌ ¿e jest to nieprzewidywalne dla innych to jest wrêcz nieodpowiedzialne ¿eby nie powiedzieÌ gupie :[ ja sam jad¹c na motorze mia³em tak¹ sytuacjê ¿e jecha³em na moto lewym pasem 140...zauwazy³em w lusterku 1 œwiat³o....zanim zd¹¿y³em zjechaÌ na prawy pas oœÌ min¹³ mnie œrodkiem drogi...mimo i¿ mia³em w³¹czony ju¿ prawy kierunek i szuka³em luki na prawym pasie...wolê nie mysleÌ co by by³o gdybym zdecydowa³ siê na zmiane pasa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.