Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4335


darusza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

akurat tu bym nie wymyÂślaÂł historii o skrzynie!!!ten model z 2002-2003 jest moim zdaniem najlepszÂą R1,a w testach porĂłwnawczych biÂł na gÂłowe 954,ktĂłry okazuje siĂŞ na tor jest za krĂłtki,dziki,w tamtym okresie jeszcze suzuki gsx-r mogÂło z R1 powalczyĂŚ.mĂłwiÂłem o torze,a do normalnej jazdy nie wiem co bym wybraÂł,ale moim zdaniem R1 z tych lat jest Âśliczna!jak uwaÂżasz Âże Honda to Honda (a akurat fireblade na torze nigdy najepszy nie byÂł-dla niektĂłrych to moÂże byĂŚ waÂżne-dla mnie by nie byÂło) to bierz hondea z tymi skrzyniami problem dawno byÂł rozwiÂązany!aha zaraz napisze Âże niestety ale Âżadym nie miaÂłem okazji jechaĂŚ!! wiĂŞc mojego zdania nie musisz wogĂłle braĂŚ pod uwagĂŞ - chciaÂłem napisaĂŚ Âże problem ze skrzyniami jest skoĂączony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha zapomniaÂłbym dla mnie R1 ma jednÂą wadĂŞ - jest tak dobrym modelem Âże jest jej wszĂŞdzzie peÂłno i na zlocie moÂżesz mieĂŚ dylemat ktĂłra jest twoja.oprĂłcz tego denerwujÂącego zjawiska nie wierze Âże na torze oprĂłcz GSX-Ra z tamtych lat coÂś jest mu w stanie dorĂłwnaĂŚaha Âżeby nie byÂło nie pisze o codziennej eksploatacji bo to juÂż zaleÂży od kierowcy czym mu siĂŞ lepiej jeÂździ,i tutaj moÂże byĂŚ tak Âże najlepiej ci siĂŞ jeÂździ na zx9r,a nie na r1 albo cbr954

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 954 jezdzi³em Super sprzêt, na R1 nie jezdzi³em wiec nie wiem...954- jest taki mniejszy ( od R1) poreczny jak 600-tka a kopa to ma ze uuuuhamulce to straszne ¿ylety w porównaniu do cbr 600.Nigdy nie s³ysza³em ze by ktoœ mnia³ problemy z bladym Osobiœcie bra³bym 954 ale musze sie jeszcze kopn¹Ì na R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko wybrac widze ze wasze zdania sa rozne . O r1 slyszalem ze prawie kazda ma problemy ze skrzynia a znowy honda to honda . A pod wzgledem jazdy wyczynowej czyli :przednie tyle kolo ktory byscie polecili ?? Ktory takie rzeczy dluzej wytrzymuje . Jakbyscie wiedzieli kto moze ma ktorys z tych sprzetow do sprzedania to mozecie dac znac bo juz szukam 4 miesiace i jakos ciezko cos fajnego w dobrej cenia znalesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tymi skrzyniami problem dawno byÂł rozwiÂązany!chciaÂłem napisaĂŚ Âże problem ze skrzyniami jest skoĂączony!
A skad Ty to niby wiesz??? Ja sie jak na razie nie spotkalem z awaria skrzyni w R1 tylko w modelach 2004 i wyzej.Przez to ze kiedys mialem R1 i dala mi popalic ze skrzynia i przez to ze na R1 przewaznie jezdza pozerzy wybralbym 954
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to ze kiedys mialem R1 i dala mi popalic ze skrzynia i przez to ze na R1 przewaznie jezdza pozerzy wybralbym 954 
Byles Pozerem? Slawek jest pozerem , Fijol itd..Poraz kolejny piszesz slowa krytyki.Miales egzemplarz prototypowy z 98r gdzie duzo zeczy niebylo dopracowanych.Pewnie kupiles juz zjechany motor i dojechales go i wyszlo co wyszlo.Masz teraz wstred do R1 bo koszotwala Ciebie duzo nerwow i kasy. Powyzej rocznika 00 czy bodajze 01 sa bardziej i lepiej dopracowane R1 Co do twojego dylematu mam podobny tylko ze do tych 2 modeli dochodzi jeszcze GSXR 1000Juz kiedys pisane to bylo na forum ale powtorzymy :R1 02/03 jest naj³adniejsza, najbardziej wywa¿ona, tak samo ma³a jak 954, najbardziej porêczna i zwrotna, najlepiej hamuje, szybsza (v-max) od 954, du¿o ³atwiej/l¿ej siê prowadzi ni¿ GIXER i jest stabilniejsza od 954, najgorsza kultura pracy skrzyni biegów. Dobr¹ R1 mo¿na osi¹gn¹Ì 299km/h, ale potrzeba jej na to du¿o miejsca i czasu. Potrzeba do tego racingowej szyby - oryginalna s³abo chroni przed wiatrem. Ma najmniejszy schowek. 954 ma³y jak R1, porêczny, nerwowy; na nierównoœciach twardy, amorek skrêtu jest koniecznoœci¹, prasa podaje, ¿e jest najwolniejszy, jeŸdzi³em dwoma - ¿aden nie przekroczy³ 270 km/h; pozycja odprê¿ona, prowadzi siê bardzo ³atwo, ale nie jest przy tym tak pewny jak R1 czy stabilny jak GIXER.Co do jazdy na gumie - GIXER jest najmocniejszy i ma najwiêcej si³y, ¿eby oderwaÌ przednie ko³o, 954 ma najkorzystniej z ty³u roz³o¿ony œrodek ciê¿koœci, wiêc daje na gumê ³atwo i ³atwo j¹ kontrolowaÌ, przez co daje z tego tytu³u max. przyjemnoœci. R1 idzie na gumê równie¿ bardzo ³atwo, acz o wiele subtelniej ni¿ GIXER i wymaga wy¿szego uniesienia ko³o, ¿eby znalaz³ siê w balansie ni¿ 954 - ze wzglêdu na œrodek ciê¿koœci, który umieszczony jest bardziej z przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byles Pozerem? Slawek jest pozerem , Fijol itd..Poraz kolejny piszesz slowa krytyki.Miales egzemplarz prototypowy z 98r gdzie duzo zeczy niebylo dopracowanych.Pewnie kupiles juz zjechany motor i dojechales go i wyszlo co wyszlo.Masz teraz wstred do R1 bo koszotwala Ciebie duzo nerwow i kasy.  Powyzej rocznika 00 czy bodajze 01 sa bardziej i lepiej dopracowane R1
Nie,nie bylem pozerem....a Ty czytaj posty ze zrozumieniem!!!Napisalem ze "przewaznie"!!!I nie mialem zadnego prototypowego egzemplarza tylko normalny jaki kazdy moze sobie kupic w salonie.I tak jak napisalem do rocznika 2003r. skrzynie w R1 sypia sie jak stare kurwy.Ale Ty jestes pozer i dla Ciebie liczy sie tylko wyglad wiec sobie kupuj ta R1 a nie krytykuj wszystkiego co napisze o R1 bo zaczyna to byc zalosne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli niebyles pozerem nalezales do tej mniejszosci ?Normalny pierwszy egzemplarz jaki wyszedl z R1 byl niedopracowany takze sam dobrze o tym wiesz.Wszystko co sie rÂżnie to sie zarÂżnie takze niemow ze tylko yamahy sie sypia.(fakt faktem ze maja mialy najgorsze skrzynie ale to sie wiazalo ze slej jazdy kierowcy)A ja pozerem nie jestem bo niemam R1 no chyba ze pozerzy jezdza juz sradami to zmienia kolej zeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli niebyles pozerem nalezales do tej mniejszosci ?Normalny pierwszy egzemplarz jaki wyszedl z R1 byl niedopracowany takze sam dobrze o tym wiesz.Wszystko co sie rÂżnie to sie zarÂżnie takze niemow ze tylko yamahy sie sypia.(fakt faktem ze maja mialy najgorsze skrzynie ale to sie wiazalo ze slej jazdy kierowcy)A ja pozerem nie jestem bo niemam R1  no chyba ze pozerzy jezdza juz sradami to zmienia kolej zeczy
Tak,nalezalem do tej mniejszosci Wiem ze pierwszy rocznik byl niedopracowany ale tak samo bylo z nastepnymi rocznikami az do 2003r. a jak do Ciebie to niedociera to mi Cie zal....I wcale skrzynie nie sypaly sie ze zlej jazdy jak piszesz,znam kolesia ktory nigdy na kole nie jezdzil,zmienial biegi zawsze ze sprzeglem i padla mu swojka przy 24tys..Jakby szalal to padlaby wczesniej jak innemu kumplowi ktory kupil nowke z salonu,model 2001 i latal nia na kole...zrobil tylko 10tys.km i sie skrzynia sypla...A pozerem jestes bo zalezy Ci tylko na wygladzie I nie chce mi sie juz pisac o R1 wiec ja odpuszczam gadke z Toba na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...954 maÂły jak R1, porĂŞczny, nerwowy; na nierĂłwnoÂściach twardy, amorek skrĂŞtu jest koniecznoÂściÂą, prasa podaje, Âże jest najwolniejszy, jeÂździÂłem dwoma - Âżaden nie przekroczyÂł 270 km/h; pozycja odprĂŞÂżona, prowadzi siĂŞ bardzo Âłatwo, ale nie jest przy tym tak pewny jak R1 czy stabilny jak GIXER....
ze co? nie przekroczyl 270? lol to ja swoja f3 jechalem licznikowe 265 Mi zawsze na prostej dochodzi do 299 bez wiekszego problemu... ale mniejsza o szybkosc bo z takimi predkosciami sie nie jezdzi na codzien!!!aa i co to znaczy pozycja odprezona? bo raczej wyprostowanym to nie da sie jechac wiecej niz 250 na sporcie Ja tam chwale 954 i jestem bardzo zadowolony, fakt ze podstawa to amor skretu (dlatego go mam) ale do szalenstw nadaje sie idealnie (lepiej od nowego 1000RR 2004/05)Nie jezdzilem na R1 wiec nie mam porownania ale gdy szalelismy z kumplami to nikt nie odstawal... wszyscy szli rowno Ja mam w planach posmigac ne 954 do konca 2006 a pozniej moze... nowa 1000RR ale napewno bedzie to honda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.