Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4907

Recommended Posts

Do sprzedania mam motocykl: Suzuki Gs 500 rocznik 1994. Przejechane ma ok. 50 tys. km z czego ja przez 2 sezony jego uÂżytkowania zrobiÂłam 20 tys. km.Motocykl nigdy mnie nie zawiĂłdÂł i zawsze bezproblemowo dowoziÂł mnie gdzie tylko chciaÂłam : )Stan techniczny motocykla oceniam na bardzo dobry, a stan wizualny na dobry: lakier jest ten sam od nowoÂści, jak Âłatwo policzyĂŚ motocykl ma juÂż 12 lat, wiĂŞc lakier swoje juÂż przeszedÂł. Motocykl posiada wgniecenie w baku, po nieudanej prĂłbie zatrzymania siĂŞ na poboczu Motocykl garaÂżowany, uÂżywany do wyjazdĂłw turystycznych (najczĂŞÂściej na piĂŞkne sÂłowackie winkielki )W poprzednim sezonie:- zaÂłoÂżone gmole- zaÂłoÂżony stelaÂż pod tylni kufer- wymieniony zestaw napĂŞdowy (ÂłaĂącuch i zĂŞbatki)- wymieniona opona tylnia- no i oczywiÂście wszystkie regulacje i wymiany (olej, gaÂźniki, …) byÂły robione zgodnie z zapotrzebowaniemPrzez zimĂŞ:- silnik zalany pó³syntetycznym Aralem 10W40- przednie zawieszenie zalane syntetycznym Elfem 10W- wymienione uszczelniacze w teleskopach - wymienione Âświece- wyczyszczone i wyregulowane gaÂźniki- ustawione luzy zaworowe- wymienione filtry (powietrza i oleju)- wymienione klocki hamulcowe (przĂłd i tyÂł)Wszystko to robione byÂło, gdyÂż miaÂłam jeszcze sezon pojeÂździĂŚ na poczciwym Gs-ie, jednak zÂłoÂżyÂło siĂŞ, Âże udaÂło mi siĂŞ wysupÂłaĂŚ kasĂŞ na nowe moto, wiĂŞc niestety (albo stety) suczka idzie w odstawkĂŞ.Cena jaka mnie interesuje to 5600 zÂł – za te pieniÂądze dostajesz motocykl, na ktĂłry wsiadasz i objeÂżdÂżasz jeszcze kawaÂłek Âświata. Na poczÂątek nic do niego nie dokÂładasz, wszystkie potrzebne regulacje sÂą wykonane Motocykl moÂżna obejrzeĂŚ w Bielsku-BiaÂłej po uprzednim umĂłwieniu siĂŞ na jak¹œ konkretnÂą godzinĂŞ i datĂŞ (najchĂŞtniej pomiĂŞdzy 17, a 19 marca, gdyÂż wtedy bĂŞdĂŞ w Bielsku i bĂŞdĂŞ mogÂła odpowiedzieĂŚ na wszelakie pytania i rozwiaĂŚ wszystkie wÂątpliwoÂści ).NO I SPRZEDANA - CZAS REALIZACJI 10 DNI w oczekiwaniu na nowy Pozdrawiam post-17-1141897737.jpgpost-17-1141897829.jpgpost-17-1141897893.jpg