Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4723


Czarny

Rekomendowane odpowiedzi

wybierz co ci sie podoba...ale zanim kupisz lepiej zaloz na siebie - ja kiedys obralem se swietny kachol w necie (wszyscy go chwalili i zajebiscie wygladal) ale okazalo sie ze jak go zalozylem to po 2 minutach zaczela czaszka napieprzac ... nie byla to wina rozmiaru tylko uformowania poduszek ... jak masz w tym spedzac pare godzinek za dnia to lepiej zeby dobrze lezalo pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie mam airoha mathisee czy jakoÂś tak - jest to szczĂŞkowiec - jak jade w dÂłuzsza trasĂŞ i nie chcĂŞ Âżeby mnie gÂłowa od wiatru nawalaÂła to zakÂładam szczĂŞkĂŞ - naprawde podnosi to komfort - jesli chcĂŞ ciekawie wyglÂądaĂŚ i czuĂŚ wiatr na twarzy zdejmuje szczĂŞke zostawiwam szybkĂŞ i zakÂładam chustĂŞ co by robaki mi pomiĂŞdzy zeby nie wchdziÂły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pomykam na swoim chopperze w kasku seryjnym nowym ze sklepu TIGER. Wersja otawrata odpinany daszek, ¿adnych szybek i zbêdnego badziewia. JE¿dzê bez tego daszka le¿yw garazu, a kask po jakims czasie uzytkowania zacz¹³ miec coraz wiecej rys, zadrapaù itd, wiêc wzi¹³em go w zime do piwnicy i pomalowa³em pod kolor sprzêta czyli czarny w p³omienie. ca³kiem niezle wysz³o. Teraz od ciebie zalezy czy kupisz kask z szybk¹, (kumpel na GZ250 jeŸdzi w hermetyku) niby pod kolor ale kuuurwa jak to laicko wygl¹da ja pitole i to w dodatku koles, który juz kilka dobrych lat zna temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moÂżecie coÂś powiedzieĂŚ o kaskach HIGHWAY, oprĂłcz tego Âże sÂą tanie ???Mam otwartego Grexa i jestem z niego zadowolony (moÂże dlatego ze jeszcze nie lezaÂłem ), ale dziewczynie jakiÂś trzeba kupiĂŚ, dlatego zastanawiam siĂŞ nad HIGHWAY za 270 zÂł lub nieco droÂższym Grex'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.