Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4710


rob30

Rekomendowane odpowiedzi

tyn niebieski jest na wierchu z granatem kiery ciepiesz pietro nizej !!!Tyn od szyfruf zajechol windom na ostatni sztok i tu mi sie pomysÂły skonczyly !!!
Jak Ci sie udalo tego od granatow do budynku wprowadzic???U mnie tylko moze po samochodzie skakac albo stac na trawniku i rzucac granaty.A tego od szyfrow mam na 2 pietrze ale gamon boi sie jechac winda!Pieciu terrorystow zalatwionych a dalej sraczka.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe      Zaltwilem tego przy windzie co wypadl oknem. Agent od szyfrow boi sie wejsc do pokoju. otwiera i zamyka drzwi. A ten agent co siedi na drzewie z flinta tam nie chce strzelac!!!
No mnie ino on sie zostol i nie mom pomysla jak bo wykurzyc !!!Tyn od granatuf jest na dachu musisz tym bialym skosic maszt jak wentylator niechodzi coby ta kulka z niego przewalila reklama potym ciepiesz granata wchodzisz na auto i skaczesz na niego i jestes na wierchu tam gaz bojowy do wentylacji i snajper zgarnia tego z ostatniego pietra !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie ino on sie zostol i nie mom pomysla jak bo wykurzyc !!!Tyn od granatuf jest na dachu musisz tym bialym skosic maszt jak wentylator niechodzi coby ta kulka z niego przewalila reklama potym ciepiesz granata wchodzisz na auto i skaczesz na niego i jestes na wierchu tam gaz bojowy do wentylacji i snajper zgarnia tego z ostatniego pietra !!!!
dzieki, nie wpadl bym na pomysl zeby siadac na granacie!!!wreszcie ruszylem z miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba jakas inna plansze , bo na drzewie nie mam nikogo i tych gostkow z parteru nie wiem jak ruszyc Gore opanowalem to jest zabilem dwoch terrorystow , koles od komputerka jest na 1 pietrze w pokoju z urwanym kranikiem i co dalej ??? Ten na dole moze tylko ciepac granaty i nic sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba jakas inna plansze , bo na drzewie nie mam nikogo i tych gostkow z parteru nie wiem jak ruszyc Gore opanowalem to jest zabilem dwoch terrorystow , koles od komputerka jest na 1 pietrze w pokoju z urwanym kranikiem i co dalej ??? Ten na dole moze tylko ciepac granaty i nic sie nie dzieje.
agent z mieczami musi wlaczyc nadajnik, potem ten w brylach (ten od szyfrow) musi wylaczyc kamery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiÂś z mieczami zabiÂł 2 goÂści, otworzyÂłem puszke i nic. Niewiem ktĂłra kombinacja jest dobra, Âżadna nie dziala, niewiem co mam zrobiĂŚ. A na dodatek mam tylko 3 miÂśki, niemam snajpera. 
Wsztstkie przyciski muszÂą byĂŚ ziolone, a snajper przyjedzie na piÂździku, jak zadzwonisz po pizze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.