Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4487


borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na trasie widzaÂłem czĂŞsto motocyklistĂłw w takich kamizelkach ale jeszcze czĂŞÂściej, specjalnie napisze duÂżymi PASAÂŻER Z TYÂŁU JÂĄ NOSIÂŁ I OSOBIÂŚCIE JAK BYM MIAÂŁ DODATKOWO KOGOÂŚ NA TYLNIM SIEDZENIU (a zazwyczaj jeÂżdze sam) ZMUSIÂŁBYM TEGO KOGOÂŚ DO JEJ ZAÂŁOÂŻENIA "DLA BEZPIECZEĂSTWA I JUÂŻ" MĂłwisz ZAKÂŁADASZ ALBO NIE JEDZIESZ I PROBLEM ROZWIÂĄZANY. HMmmm bardzo dobry sposĂłb na wyÂłganie siĂŞ jak ktoÂś chce sie odci¹¿yĂŚ i wcisn¹Ì mi kogoÂś jak jade sam.Musze mieĂŚ coÂś takiego.Super sprawa.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja osobiœcie posiadam tak¹ i uzywam do jazdy w nocy - moim zdaniem koniecznoœÌ. jecha³em kiedyœ ze zlotu i jakiœ dziadziuœ na shadowce 600 najpierw jecha³ za mna potem wyprzedzi³...i powiem wam ¿e w czarnej skórze to naprawdê ta pojedyncza lampka wyglada³a jakby u rowera....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mo¿e nalepki odblaskowe ma³e w ró¿nych kolorach co by ka¿demu przypasi³y do sprzêta tak aby w dzieù nie by³y widoczne a w nocy coœ dawa³y, a jak ktoœ nie chce szpeciÌ motocykla to na kombik zapodaÌ w niekorzystnych warunkach jak ktoœ nie ma ¿adnych odblasków, coœ z takiego materia³u tylko malutkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo¿na wykombinowaÌ takie coœ ale to tylko do jazdy w nocy, bo w dzieù to kapa jak ch... W zasadzie dobre by to by³o z logo forum to mo¿ê wtedy pozna³o by siê na trasie bratnie duszê noc¹ Jak sie akcja uda to siê piszê na to...Jak sie bawiÌ, to siê bawiÌ - drzwi wyjeb.... nowe wstawiÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie pisze na taka. Kolega jezdzi i w dodatku ma policyjne rekawice. Efekt wystaczy ze mrugniesz dlugimi i masz wolna droge. Jesli ktos nie chce nosic kamizelki to polecam kupienie odblaskowej obrozy dal psa Mam taka do jazdy nocnej na rowerku. Oczewiscie nie zakladam jej na szyje . Wykonana jest z materialu takiego jak kamizeli a po srodku ma folie 3M. Zakladam ja nad lewym lokciem ale kamizelke tez kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiemaJa posiadam kamizelke i naprawde sobie chwale,zajebiscie sie jezdzi kiedy wszyscy zjezdzaja na prawy pas .Posiadam kamizelke z forum mototocyklistow z wlasnym nikiem,jak dla mnie swietna sprawa ta kamizelka.Oczywiscie na miasto jej nie zakladam,ale na dluzsze trasy czemu nie,jak dla mnie bezpieczenstwo na pierwszym miejscu.Raz jeszcze polecam.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie niech ktoÂś obrobi logo forumLudzi ktĂłrzy sie piszÂą na taka kamizelke niech sie zdeklaruja na osobnej liÂścielub w tym temacieKamizelki moÂżna by byÂło zamĂłwiĂŚ na allegro chyba Âże kotoÂś ma jakieÂś wtyki Trzeba by byÂło sie jakoÂś z tym ruszyĂŚ bo wiosna idzie i trza ÂśmigaĂŚ... a wiĂŞc listÂą;1. Komandos Ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.