Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4532


Gadged

Rekomendowane odpowiedzi

Witka !!Z tego wzglĂŞdu ze w temacie motobajzel nie bylo zbytniego odzewu postanowilem zaloÂżyĂŚ osobny temat.Tak jak w temacie. Mamy zarezerwowany bus tutaj fotka zostaÂło jeszcze 9 miejsc wolnych.WstĂŞpny koszt to okoÂło 35 zÂłotych, jak bedzie komplet to powinno byĂŚ troszku taniej, Planowany wyjazd godzina 6.30 z Rybnika, powrĂłt w zaleÂżnoÂści czy bĂŞdziemy chcieli wyskoczyĂŚ jeszce do wrocÂławia ale myÂśle ze w godzinach 16 - 18 Âżeby wpisaĂŚ sie na liste konieczna jest wplata kasy zeby nie bylo niedomĂłwieĂą.Jak jest ktoÂś chĂŞtny to info na moje gg lub PW tam udziele wszelkich informacji.w planie imprezki konkretna zabawa no i maÂłe drinkowanie pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w planie imprezki konkretna zabawa no i maÂłe drinkowanie  pozdrawiam i zapraszam
ByÂło by spoko ale nie mam tyle czasu i Âśmigam wÂłasnym autkiem napewno siĂŞ spotkamy na miejscu mam ugadamy siĂŞ jeszcze na imprezie 24 luty w miko napewno fajna impra w busie bĂŞdzie szkoda pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj no ludziska nikt nie chce jechac z nami??.. rybnik i okolice nie ma taki zÂły:) obiecujemy zachowywac sie jak cywilizowani ludzie:) nie bedziemy krzyczec,pierdziec,bic a ni molestowac my naprawde jestesmy bardzo sympatyczni i nie odbiegamy a ztak bardzo od norm spoÂłecznych no yno troszke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¯ycze udanej imprezki.....oooj napewno bedzie udana    
BÂądÂź powaÂżny twix !WidziaÂłeÂś kiedys udana imprezke z Gadgetem no i na dodatek z MaĂąkÂą ?Przeca oni ino po krzaczkach latajÂą !Jak krĂłliczki ! OOOO qrwoÂści ! Dwusetny post !Ciekawe czy doÂżyje do piĂŞĂŚsetnego ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróci³em - liczy³em na coœ wiêcejniestety nie uda³o mi siê znaleŸÌ ¿adnych potrzebnych czêœci natomiast w drodze powrotnej na autostradzie, na wysokoœci Chorzowa patrze, a po drugiej stronie jakaœ zielona kawa i zdaje siê ¿e Lulej na ktm'ie, latali na gumie a facet z auta obok robi³ zdjêcia. Patrze na termometr, a tam - 4 st. No nieŸle hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.