Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4485


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka nie wiedzia³em gdzie umieœciÌ ten temat ale trafi³em tutaj.Chodzi tu o to ¿e jest do sprzedania HONDA NSR pojemnoœÌ 160cm!!!! zarejestrowane na 50 czy wyobra¿acie sobie na tym 14 letniego dzieciaka który wogóle nie ma wyobraŸni ?? bo jak tacy ludzie maj¹ jeŸdziÌ po polskich drogach to sie zrobi taki BURDEL ¿e strach bedzie wyjechaÌ na ulice.tutaj zapodaje linka pozdro http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=86297469

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi ale ty glupoty pierdolisz :|sory, ale ile ty miales lat jak jezdziles na tej CR? ona chyba cos kolo 40 konikow tez miala!Ja mialem 16 lat i jezdzilem GS500 i moge sie przyznac, ze znajde pare osob jezdzacy gorzej odemnie ktorzy sa: starsi, dluzej jezdza itp :|Moim zdaniem do motocykla nie trzeba wieku tylko lba na karku!- ja niestety musze troche poczekac z jezdzeniem na sportowych motocyklach i sam do tego doszedlem!Kolego ty masz 16lat?nio moze teraz 17....a sam jezdzisz taka NSR!A tak jak napisal przedmowca: jaki 14to latek znajdzie 10 kafli na taka NSR-takim bogatym dzieciakom rodzice kupuja skutery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do motocykla nie trzeba wieku tylko lba na karku!- ja niestety musze troche poczekac z jezdzeniem na sportowych motocyklach i sam do tego doszedlem!
bardzo sybko moÂżesz tego Âłba na tym karku nie mieĂŚ jeszcze przydaje siĂŞ przedewszystkim doÂświadczenie i wybraÂźnia ja mojemu dzieciakowi najprawdopodobniej bym to wybiÂł bardzo szybko z gÂłowy !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo sybko moÂżesz tego Âłba na tym karku nie mieĂŚ  jeszcze przydaje siĂŞ przedewszystkim doÂświadczenie  i wybraÂźnia  ja mojemu dzieciakowi najprawdopodobniej bym to wybiÂł bardzo szybko z gÂłowy !!!
A tobie ktoÂś wybiÂł motory z gÂłowy??? Mi teÂż rodzicie chciali wybic z gÂłowy motory w wieku 14 lat ale im aie to nie udaÂłouzbieraÂłem kase i kupiÂłem motorynke JeÂśli dzieciak musiaÂł by mies takie coÂś to alebo go zdlawiĂŚ albo kupiĂŚ mu skuter....innego wyjÂścia nie widze Napewno swojemu dziecku bym motora z gÂłowy nie prĂłbowaÂł wybiĂŚ.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze siĂŞ z wypowiedziÂą Tomcia ... Suzi czepiasz sie takich NSR a sam w tym wieku miales suzuki RM250.... No comment... Zreszta pilnuj swojej wyobraÂźni bo przed NSR ktora teraz masz miales rozklekotany skuter a NSR i skut to sa dwa rozne moto...A tak na marginesie piszÂąc za co idiota daÂłby 11 tys zÂł za gÂłupiÂą NSR 160 z 97 roku...5-6 tys to jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maku zadzwiles mnie Mowie sobie oho pod moja wypowiedzia sie wpisales-bedzie kolejna granda, a tu mnie popierasz Fajniutko.... Co do NSRek to kiedys tez chcialem kupic takowa, ale przekonali mnie do 4T i za to powinienem dziekowac na kolanach Tyle, ze ja chcialem kupic NSRke za max 3tysieace zlotych! bo wiecej to chyba bezsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcia³em mieÌ 125 ale Aprilie AF1 Kumpel kiedyœ tak¹ je¿dzi³ i bardzo mi sie ona podoba³aWcale nie za³uje ¿e jej nie mia³em bo z perspektywy casu widze ¿e ju¿ by mnei momg³o nie byÌ Wed³ug mnie ¿eby wsi¹œÌ na tak¹ 125 trzeba miec jakieœ doœwiadczenie w je¿dzien na motocyklu Jak taki dzieciak 14-15 pojedzie na miasto to mo¿e narobic niez³ego burdelu......Zrobi krzywde sobie i innym ,a pozatym: :zawsze bêdzie mia³ ochote sprawdziÌ ile na konkretnym odcinku poleci jego maleùstwo.....A rodzice mog¹ sie cieszyÌ ze maj¹ zestaw do samodzilnego montarzu heehheheheProponuje jednak suszary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miaÂłem dokÂładnie takÂą NSR-kĂŞ (kupiem i sprzedaÂłem w lato 2005), tyle Âże starszy model, oto kilka parametrĂłw jakie umieÂściÂłem w ogÂłoszeniu sprzedaÂży:- przyspieszenie od 0-100 km/h - okoÂło 6 sekund (bez problemu wygraÂłem wyÂścig na ÂświatÂłach z Oplem CalibrÂą 2.5 V6 wzmocnionym do 190 KM) do 100 km/h- V max - 150 km/h - motorek jest nastawiony na przyspieszenie, 140 km/h osiÂąga bardzo szybko, po prostu koĂączy siĂŞ zakres obrotĂłwOsiÂągi na poszczegĂłlnych biegach:I - 40 km/h, II - 70 km/h, III - 95 km/h, IV - 110 km/h, V - 130 km/h, VI - 150 km/hMoc silnika odczuwa siĂŞ wyraÂźnie przy 7-11 tys. obrotĂłw silnika, co jest dobre rĂłwnieÂż dla poczÂątkujÂących, gdyÂż poniÂżej tej wartoÂści motorek jest bardzo Âłagodny.SprzedaÂłem go (rocznik 96) we wrzesniu 2005 za 5,7 tys. (w Âśrednim stanie).Generalnie wraÂżenia z jazdy byÂły dobre, byÂł to mĂłj 1. motor, na codzieĂą jeÂżdÂże OmegÂą 211 koni i wraÂżenie zrobiÂł super, do 100 km/h lepiej motor lepiej wypada, natomiast od 100 wyraÂźnie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie 2T 125 (plastiki) to jush idzie poszalec szkoda tylko ze ten  wygar jest do kitu...Ja kupiÂłem teraz DR 125 4T 97 rok zobaczymy jak to sie sprawowalo na drodze jak sie nie spodoba to idzie dalej w obrot
125 4T??Nie wydaje mi sie Âżeby to coÂś jechaÂłomiaÂłem nieszczĂŞÂście jechaĂŚ czymÂś takim ...... wraÂżneia zeroweZa sÂłabe silniki w teren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo:)Ja mam prawie 18 lat i niedawno kupilem yamahe dt 80 po tuningu silnika i ma ok 20 km, przed tem jezdzilem kilka lat na simsonie ktory ciagle mial robione bele co w silniku zeby byl szybszy /;0 i macie racje ze wiek si eliczy z wiekiem przychodzi doswidczenie w jezdzie ale ja z moim niedlugimi ptaktykami na motorze jezdzilem juz nieco wiekszymi maszynami takimi jak vt 600 i vtr 1000 i zdecydowalem ze do jest troche za mocne jak na mnie (jeszcze) a rejsruja niektorzy takie motory na motorower jak ta aprilia abo nsr zeby niejezdzic co roku na przeglad :P:P pozdro takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.