Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4579


jajo

Rekomendowane odpowiedzi

to w opozycji do konkursu nawiajania kilometrĂłw.jestem za rywalizacjÂą w tej dziedzinie - kto ile komarĂłw, much i innego robactwa znajdzie na szybie swojego kasku (ew. na reflektorze).moÂżna liczyĂŚ, robiĂŚ zdjĂŞcia ciekawych okazĂłw itp.co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze zdjecia w tamtym sezonie nie zrobilem!!!!!!!!!!Mialem na kasku trzmiela gigo-spaslaka,malo z moto nie wywalilem.TAKA GADZINA BYLA-ZE 2 KG MIALA
ja prze¿y³em coœ podobnego tego lata - jak wraca³em z Albanii. nie wiem co to by³o, ale pó³ szyby i mojej koszulki to by³a jedna plama krwi. FUJ dobrze ¿e u nas nie lata takie paskudztwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee no teraz to jajo robi nas chyba w jajo  ......liczyc owady na szybce hehe dobre ...ludzie bez emocji prosze jajo tylko zartowaÂł........................................chyba   
¿e niby ja robie was w jajo? co to to nie. chce tylko pokazaÌ, ¿e takie "konkursy" i rywalizacja mog¹ w pewnym momencie zacz¹Ì irytowaÌ.no, ale ¿eby nie by³o - to zwyciêzca mojego konkursu otrzyma powiedzmy spray do usuwania owadów z kasku - o ile dostêpny jest jeszcze ten polski za 6 z³ (wiêcej ni¿ 6 z³ na nagrodê nie wydam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owadów nie liczy³em, bo kto by je zliczy³ Ale mam na koncie jaskó³ke I nietoperza z tym, ¿e nietoperz nie potwierdzony zgon natomiast jaskó³ka tak Jaskó³ka przy licznikowej 180 Natomiast nietoperz w nocy przy 80 (a niby s¹ takie dobre w omijaniu przeszkód,ten mia³ widocznie zepsuty "radar" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe KudÂłaty ja mysle, Âże w zeszÂłym sezonie mogli byÂś my startowac na pierwse miejsce, po tym przejeÂździ z bumerankga co Pacze i Celinke  odwozliÂśmy.potem to nie mogeÂł mdoczyÂściĂŚ kurtki )
dokÂładnie to byÂło okropne, miaÂłem tego marasu na kasku tyle, Âże ledwo widziaÂłem ale nie zdradzaj gdzie to byÂło, bo jeszcze ktoÂśsobie tam pojeÂździ i nam nagrode gwizdnie sprzed nosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokÂładnie to byÂło okropne, miaÂłem tego marasu na kasku tyle, Âże ledwo widziaÂłem ale nie zdradzaj gdzie to byÂło, bo jeszcze ktoÂśsobie tam pojeÂździ i nam nagrode gwizdnie sprzed nosa
Ja myÂślaÂłem na poczatku, Âże deszcz pada... A biedronki teÂż siĂŞ wliczajÂą?? Bo wiem gdzie tego lata baardzo duÂżo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh mi sie kiedyœ mucha przylepi³a ale.. dupk¹.. jak zdj¹³em kask to ta cholera jeszcze skrzyd³ami napiernicza³a bzzzzyyyyy wniosek jeden - wolna jazda mo¿e oznaczaÌ drêczeni zwierz¹t. Przy wiêkszej prekoœci much¹ nie musia³a by cierpieÌ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe a mielsicie cos porozbijanego na rejestracji , bo ja komara tylko mu tylek odstawal przod sie rozwalil.Chyba ostro hamowalem i biedak trzymal mi sie na dupie i nie zdarzyl wychamowac i mi przydzwonil w dupe buhehehehe
a mieliscie kiedyÂś ruszajace sie muszki na kasku? zrobiliÂśmy sobie postuj z kumplem na stacji i poÂłoÂżyliÂśmy kaski na trawie i tak ogladamy na ktĂłrym jest wiencej zwÂłok ,na kasku kumpla zaczynajÂą sie ruszaĂŚ a wÂłaÂściwie chodzic po caÂłym poÂłoÂżylismy kaski na mrowisku nic przyjemnego kiedy mrĂłwka chodzi ci po uchu wiem z wÂłasnego doÂświadczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyœ coœ wpad³o (w endurowym kasku) w ten sposób, ¿e zaklinowa³o siê na tchawicy i przez chwilê przesta³em mieÌ mo¿liwoœÌ oddychania. Hamowanie, po omacku znaleŸÌ stopkê i wykaszleÌ siê jak najszybciej tylko siê da. A w g³owie mia³em tylko to, ¿e nikt nawet nie zd¹¿y³by zadzwoniÌ po karetkê. Mora³ tego z taki: nigdy nie œpiewajcie podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.