Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4607


Symon

Rekomendowane odpowiedzi

ja ci powiem jeÂśli masz glowe na karku bierz RF,napewno jest ktoÂś na forum kto nie zaczynal od 500ccm tylko wsiadal na wieksze motory i jedzil ostroÂżnie(na poczÂątku:P) jeÂśli chodzi o coÂś pierwszego z wyglÂądem sportowym to CBR 600 lub fazera 600 pzodro 3maj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to z 600 mo¿e Suzuki GSF 600 Bandit? 78KM na pocz¹tek daje wystarczaj¹cej frajdy, sam zacz¹³em swoja przygodê z moto od tego modelu Troszkê ciê¿kawy wydaje siê z pocz¹tku do jazdy po mieœcie, ale w trasie dystanse po 600km za jednym razem s¹ do zniesienia. A i na mieœcie mo¿na zaskoczyÌ niejednego kierowcê Dodam, ¿e w sezonie moto u¿ywam lajtowo na codzieù do przemieszczania siê po mieœcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit to jest fajny pomys³. No, ale w³aœciwie jak ktoœ mo¿e na bandicie zacz¹Ì, to na RFie te¿ mo¿e. Ja kiedyœ pozna³em kolesia, którego pierwszym motocyklem by³ XX Jakbyœcie widzieli jakie shimmy przyjmowa³ na klatê na ka¿dym zakrêcie. Ale gazu nie odpuszcza³. I ci¹gle jeŸdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem szczesliwym posiadaczem wÂłaÂśnie rf600 i jest to mĂłj pierwszy motocykl:) nie uwazam ze jest to zÂły materiaÂł na poczÂątek, wystarczy mieĂŚ troche oleju w gÂłowie a poÂśmigasz sobie zajebiÂście i przynajmniej nie znudzi ci sie po pierwszym sezonie!!Ja osobiscie gorÂąco polecam, fajny sprzĂŞcik..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyÂś poznaÂłem kolesia, ktĂłrego pierwszym motocyklem byÂł XX JakbyÂście widzieli jakie shimmy przyjmowaÂł na klatĂŞ na kaÂżdym zakrĂŞcie. Ale gazu nie odpuszczaÂł. I ciÂągle jeÂździ
Z calym szacunkiem dla pracownika serwisu ale z tego co wiem, to shimmi wystepuje za zakretem (chociaz sam nie wiem) oraz nieodejmuje sie gazu w takim wypadku tylko nalezy nacisnac tylny hamulec(tak przynajmniej czytalem!)! Pozatym z prawdziwego mocnego shimmi nie wyjdzie czasem bardzo doswiadczony kierowca!Ja nie wiem jak to mozliwe, ale ja raz w zyciu lekkie shimmi zlapalem, a przejechalem tak motocyklami jak licze dzisiaj z 15-18 tysiecy km!Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci soe podoba Rf to kup sobie.Tu mas zlinka do kolesi co maja wlasnie taki motocykl do sprzedania.Motor stoi ponad 8 tys ale spokojnie zbijesz ta cene taka azeby cie usatysfakcjonowalahttp://www.fmmotocykle.com.pl/polska/ramka_motocykle.htmJezeli myslisz o czyms jeszcze to moze FZR 600 by ci sie spodobala ?Kumpel z forum razorbl ma do sprzedania walsnie cos takiego.Jak co napisz do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisz¹ poprzednicy to œwieta prawda - kup sobie to co Ci siê podoba!Jak bedzie ci siê zle jezdziÌ to sprzeda¿ i kupisz coœ innego.Najwa¿niejsze to nie kozaczyÌ na poczatku i podchodziÌ do tego z dystansem to bedzie oki :-)...jesli chodzi o pojemnoœÌ to wszystko zalezy od tego czy masz pouk³adane w g³owie czy nie...ja zacze³am od Fireblada :-) i by³o ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.