Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4560


Timac

Rekomendowane odpowiedzi

Moze sie ktos skusi i damy zarobic kolega.http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86827053
muli mnie po 20 minutach takich filmĂłw wole coÂś w stylu http://www.roadmc.com/
Jak mam byc szczery to po prostu film jaki scigalem nie raz z neta. Uwazam ze szkoda siana na cos takiego. A jak ktos chce filmy to zapraszam z plytka DVD :P:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czemu jeszcze nie klikn¹³eÂś w "kup teraz"??   JA wole wspomagaĂŚ mojÂą skarbonkĂŞ na  paliwo!
Dobrze gadasz A co do Polskich filmow to tych mam wlasnie najwiecej. To tylko moje skromne zdanie ze bym na to siana nie stracil Moze dlatego ze juz chyba zaden film mnie nie zaskoczy. mam przesyt w tej kwestii. Ale jak ktos uwaza ze warto to prosze bardzo. Ja wyrazilem tylko moje skromne zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ze strony roadmc.com o Polsce:Poland seems rather relaxed compared to other Western European countriesIn practice, almost everything can be negotiated on the spot, at worst paying the fines set out below, and off you go.The information below was supplied by Andrew Cranmer, and I was given permission to cite him (Thanks!):"Foreigners have to pay fines on the spot in Polish currency, although I have paid in other currencies. There are ever-changing tables specifying speeding fines. However, it is mostly down to your negotiating skills. For example, for 125 kph in a 70 kph zone, expect to start at around PLN 500 (about USD 125) and some guff about informing your Embassy. You should end up with paying PLN 100-200 and no further action.""There are no speed cameras. Enforcement is by hand-held radar. Almost invariably they lurk just inside built-up areas, often over a hill or round a corner, or at cross-roads with a 70 kph restriction. On a 300 km trip expect to go through at least three checks, up to about ten. On public holidays there are many more. Out of built-up areas and where there is no restriction, don't worry."UPDATE 19.7.05:Bad news: They've started using speed cameras and the number of cameras is increasing rapidly. They are installed no only in built up areas, but also on major intersections where the speed limit is posted lower than outside them.Good news: They take pictures only from the front.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.